A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Egyéni index oldal
Egyéni index oldal
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 15:33
Ha egyéni nyitóoldalt szeretnél, vagyis azt szeretnéd, hogy első oldalként a saját magad által elkészített oldal jelentkezzen be elsőnek,
abban az esetben a Vezérlőpultban A honlap oldalai menüpontban beilleszted a következő kódot:
Code
<script language="JavaScript">
window.location.href = "az_Ön_ honlapja/index.html"
</script>
ahol természetesen az "az_Ön_ honlapja" részben beírod a saját honlapod url címét, az "index.html" az általad elkészített, és a honlapodra feltöltött nyitóoldal.

Azt figyelembe kell venni, hogy ilyen átirányítás esetében a rendszer nem érzékeli a látogatókat a főoldaladon, ezért célszerű a látogatót visszairányítani a honlapod valamelyik moduljára, pl. létrehozol egy Vendégkönyv modult. A vendégkönyv modul url címe "az_Ön_ honlapja/gb"

Csatolmányok: 7199730.jpg (160.4 Kb)

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
Csuti
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 2 | 14:04
Úgy nem lehet ezt megoldani, hogy rögtön mikor beírják az oldalt, eleve az adott menüt hozza elő? Mert, ha berakom ezt a scriptet betölt az oldal, majd ugrik egyet és utána hozza be az adott menüt.
Feka
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 16:52
Helló én olyat keresnék hogy hogyan tudok témát berani nekem egy GTA SANANDREALSOS TÉMA KELLENE ERRE AZ OLDALRA TRUCKING.UCOZ.HU ha megoldhato vegyetek fel skype: don_curtis1

Hozzáadva (15.10.2012, 15:52)
---------------------------------------------
Attila,

Hello olyat szeretnék hogy az trucking.ucoz.hu oldalamra kéne egy gta sanandrealsos téma azt hogy tudom berakni ?
ha lehet akkor felvennél skype ott sokkal többet vagyok online: don_curtis1

KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 4 | 17:16
Feka, lépj be a vezérlőpultba, majd a felső menüben válaszd ki a Beállítások, majd általános beállításokat
és ott ki birod választani a stílust! smile Tudtommal létezik GTA stílus is...

Lehet, hogy a kérdésedet nem a legjobb témába írtad...
Az üzenetet szerkesztette KovJonas - Hétfő, 2012.10.15, 17:16
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 5 | 17:18
Feka, vmDesign-en egyedi sablon-készítésnél keress fel minket. wink cool
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
oldgamersteam
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 14:12
Sziasztok!
Egyszer sikerült az hogy nem a ....ucoz.hu ra ne a hírek hanem más oldal jöjjön be először.
Ezt hogy tudom véghez vinni?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 7 | 17:50
admin-menü, általános beállítások között van!
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
oldgamersteam
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 17:07
Pontosítanál kérlek.
Nem találom.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 9 | 10:34
oldgamersteam, csatolmányokban 2 kép
Csatolmányok: 8193854.png (83.4 Kb) · 1147958.png (3.9 Kb)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
oldgamersteam
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 08:14
Meg találtam köszönöm a segítséget.
Pisti2829
Üzenetek: 27
Hírnév: 0

Üzenet # 11 | 13:29
Sziasztok!

Olyat szeretnék csinálni, hogy a mostani oldalamat saját elkészített oldalra szeretném cserélni. Már mindent megcsináltam, csak a kódokat kellene beilleszteni, hogy az az oldal jelenjen meg amit most elkészítettem.

Ez az oldal htm formátumban van és 18 menüpontból áll.

Fel vannak töltve az oldalak a fájlkezelőbe, csak azt nem tudom, hogy milyen módon kell feltölteni, hogy az jelenjen meg.

Köszi szépen.

Hozzáadva (13.12.2013, 12:29)
---------------------------------------------
Hozzászólás szövegeAttila, Attila, Szia!

Bocs a zavarásért, de amit írtál a múltkor azt megcsináltam, de nem sikerült. Beillesztettem a scriptet amit itt bemutattál, kicseréltem a saját url címemre, de csak azt csinálta, hogy ami most sablon van a honlapon arra helyezte az általam elkészített sablont.A fájl kezelőbe fel van töltve minden.

A honlapom amit át szeretnék variálni:

http://eskuvoikisokos.ucoz.hu

Ha segítenél ebben megköszönném.

Üdv: Pisti

Valex
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 12 | 18:09
Üdv, segítségeteket szeretném kérni mert nem értem, hogy miért nem megy..
Nos, a lényeg a következő: van egy oldalam ami új stílussal fut, elérhető rajta a "sliderek" opció is. Az alap oldalakon szépen megjelennek a képek amiket én raktam be pl: fotóalbum, videó, főoldal .. itt mind megjelenik a kép. Azonban mikor létrehozok egy saját menüpontot akkor azon az oldalon nem tölti be a képeket. Köszönöm előre válaszukat.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 13 | 17:57
Valex, ehhez több információ kell:
1) A honlapod URL-címe
2) A stílus száma (általános beállításoknál nézd. !!Általában nem mutatja a teljes számot. Kijelöléssel meg lehet tekinteni.)

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 14 | 15:55
Sziasztok! Nem tudom, hogy jó helyre írok-e. Szeretném megváltoztatni egyes modulok címét, linkjét. A menüszerkesztőben tudom módosítani, a sablonszövegeknél ki lehet cserélni, nem jövök rá, hogy a linket hol tudom módosítani? Köszi a segítséget.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 15 | 18:19
EniG, szia smile A modul beállításaiban próbáltad? Egy képernyőkép a linkről jól jönne!
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Egyéni index oldal
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: