A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Vizuális szövegszerkesztő
Vizuális szövegszerkesztő
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 16 | 23:08
Szia rakacateam2085.
Megkérlek, hogy ugyanazt a kérést / hozzászólást NE tedd be két különböző topikba!
Megértjük mi egy helyen is...

A válaszom a következő:
Nem a szövegszerkesztővel van a baj (ugye hibaként jelentetted), hanem rosszul használod!
Beilleszted a képet (esetedben az swf fájlt) és a beillesztő ablakban meg kell adni az elhelyezkedését.
Aztán a szöveg majd megjelenik a megfelelő helyen, ha élseben nézed.

Csatolmányok: 5016868.png (7.8 Kb)
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 17 | 23:18
rakacateam2085, legegyszerűbb, a a forráskódban írsz mellé valamit, onnantól már menni fog
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Zolika
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 18 | 15:48
Hogy lehet bannert készíteni?? Légyszives megmondaná valaki??
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 19 | 08:07
Kedves Zolika!
Menj be a paintbe, és rajzolj egyet...

Utána töltsd fel a honlapodra, és írd ki: sziasztok, ez az én bannerem. Ha megtetszett az oldalam, akkor légyszíves tedd ki az oldaladra és linkeld be (a te oldalad címe).ucoz.hu
Hogyha mozgó bannert akarsz, akkor keress egy jó képszerkesztő programot. Pl. töltsd le utorrenttel az adobe photoshop cs5 extended-et, azzal lehet animálni is...
Zolika
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 20 | 11:33
Köszönöm ,drhflany'
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 21 | 23:24
Sziasztok!
A moderátoroktól kérdezem hogy a weboldalamon a teljes tárhelyet elhasználtam, és oldalakat nem tudok szerkeszteni, és a modulok nem működnek. Olyan értelemben a fotóalbumban a kép nevét akarom megváltoztatni és nem lehet. A modulokban a hozzáadott anyagokat nem lehet szerkeszteni. Az írja ki "Elérted a felhasználható lemeztárhely határértékét"
Ez nem fer így teljesen nem tudom szerkeszteni az oldalamat. smile
Lenne egyéni olyan csomag hogy 1 napra lehet az oldalakat szerkeszteni ha megtelt a tárhely. És nem lenne sok pl. 50ft 1 nap.
Előre is köszönöm segítségeteket, munkátokat.

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 22 | 08:42
tomi3821, bár nekem még nem telt meg soha a tárhelyem, szerintem ilyenkor két lehetőség van: Az egyik, hogy valamit eltávolítasz az oldaladról, hogy legyen valami minimális szabad hely. A másik hogy a prémium szolgáltatásoknál előfizetsz nagyobb tárhelyre, erre ugyanis külön elő lehet fizetni. (A prémium szolgáltatásokról mindent megtalálsz a fórumon) Illetve van egy harmadik is biggrin Mint tudjuk a tárhely minden másodpercben folyamatosan növekszik egy kicsit, így ki is várhatod amíg megnövekszik a tárhely kellően ahhoz, hogy használni tudd az oldalt.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 23 | 14:28
tomi3821, ha csak üzleti csomagot veszel (azért mondok csomagot, mert jóval több minden jár hozzá, mint egyedi fájlnöveléshez.) nemcsak hogy 1500 mb tárhelyet kapsz, sok más midnent is, napi 26 ft-ért (ha 1 hónapra nézzük)
laca
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 24 | 13:34
Sziasztok,nem tudom jo helyre irok e,az lenne a kerdesem,hogy tudok e,kulombozo oldalakon,egymastol fuggetlenul,hozzaszolas lehetoseg rakni,ehez hasonloan; http://www.dragonball-multiverse.com/hu_HU/page-625.html Ha igen hol talalom,es milyen lehetosegek vannak benne,ilyenekre gondolok peldaul,hogy testre szabhato e,illetve avatarok megengedettek e benne?Elore is koszonet,varom valaszotokat..
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 25 | 15:21
laca, Saját menüponthoz hozzászólás. Légy szíves legközelebb használd a keresőt!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Ayima
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 26 | 16:27
Sziasztok!
Lehet, hogy nem ide kell, bocsi, de szerintem ez a leginkább ide kapcsolódó.
Régebben volt már egy honlapom, de az inaktivitás miatt törlődött, és egyébként is újat szerettem volna kezdeni. Akkor egy történetemet töltöttem fel (részletekben). Az első fejezet lett eddig a leghosszabb, az előző honlapra sikerült feltölteni, de most azt írja, hogy túl sok karaktert tartalmaz a teljes szöveg mező. Miért van ez, de ami még fontosabb, hogy tudnám ezt kijavítani? >< Más a dizájn, nem tudom, ez számít-e esetleg. Mert tényleg azért furcsállom, hiszen egyszer már feltöltöttem. Előre is köszönöm!!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 27 | 17:46
Ayima, a modulok köztt lehet különbség, a hírek, cikkek, stb korlátozásaira kéne rákeresni, elméletileg itt, magyar nyelven is leérhető ez wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Ayima
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 01:02
Idézet (vmarci21)
Ayima, a modulok köztt lehet különbség, a hírek, cikkek, stb korlátozásaira kéne rákeresni, elméletileg itt, magyar nyelven is leérhető ez

Kerestem, de nem találtam :c Ráadásul nekem még sok minden kínai, szóval rengeteg dolgot még csak nem is értek ^^" És sajnos még mindig nem működik.
Közben azt is keresgéltem, hogy azt hogy lehetne, hogy a Cikkek katalógusában ne jelenjen meg, csak ha egy másik oldalon adok rá linket. Azt hol kell beállítani?

Hozzáadva (31.07.2013, 00:02)
---------------------------------------------
Hozzászólás szövege

Idézet (Ayima)
Kerestem, de nem találtam :c Ráadásul nekem még sok minden kínai, szóval rengeteg dolgot még csak nem is értek ^^" És sajnos még mindig nem működik.
Közben azt is keresgéltem, hogy azt hogy lehetne, hogy a Cikkek katalógusában ne jelenjen meg, csak ha egy másik oldalon adok rá linket. Azt hol kell beállítani?


Kezdek kiakadni... bocsi, hogy ennyit írok ^^" Sikerült feltölteni a fejezetet, az elrejtős-linkes dolog még mindig nincs meg. Azonban, most le lettem tiltva. Amivel akkora problémám nem is lenne, ha mondana egy bizonyos időt. Mert most annyit ír, hogy "ideiglenesen le lett tiltva", de mit jelent az ideiglenesen? >.<
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 29 | 12:43
Ayima, az utolsó oldalletöltéstől számított 1 óráig szokott tiltani az UCoz, ha sok lekérdezés érkezik az IPcímről....
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Bocipaci7658
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 30 | 04:31
A vizuális szerkesztő tényleg állandóan bugos, vagy én csinálok valamit rosszul? D: Mint például hogy bekezdésenként formáz, ha többet, ha kevesebbet jelölök ki...
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Vizuális szövegszerkesztő
Keresés: