A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Lassan tölt be az oldal
Lassan tölt be az oldal
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 16 | 21:40
Hadelhad, megnéztem a honlapot, tényleg egy picit lassabban töltött be, mint az átlag, de teljesen tűrhető. És azt gondolom a videók sem könnyítik meg a dolgát. (ha pl a online játékok menüre megyek, akkor semmi probléma). De azért a biztonság meg a "miért ne" kedvéért írd meg légyszi hogy a te oldalad melyik szerveren van! Saját menü >> általános fülön rajta van. De ha jól láttam akkor a 46-os.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 17 | 21:54
46-os van, egyébként ha belassult akkor minden lassú lett (még a kapcsolatok menüpont is), ezért gondolom hogy szerverrel voltak/vannak gondok, ja igen a saját menü is lassú volt akadozott nagyon...
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 18 | 22:19
Hadelhad, az a szerver Nálam is lassú! Pont ott kísérletezgetek és néha elég sokat kell várni. sad
Napok óta ilyen... sad
Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 19 | 07:48
Hát remélem lesz valami megoldás és csak pillanatnyi zavar ez, mert erre a szerverre fizettem elő sad

Hozzáadva (08.03.2011, 07:48)
---------------------------------------------
Ez ügybe kinek lehet írni, mert ma reggel is mind a honlapon mind a saját menünél 502 Bad Gateway hiba oldal jött be, de ha be is jön bármi is nagyon lassan. Aki ebbe illetékes kérem jelezzen valamit...

Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 20 | 14:06
Hét végén többször is órákra lelassult a művészeti közösségem. Sem a Mozilla sem az Internet Explorer nem tudta betölteni, csak minden harmadik próbálkozásra, akkor is csak félig. A másik ucozos oldalam eközben tökéletesen működött.
Minden hálózatban előfordulhatnak szerver problémák, tudom. Reménykedem abban, hogy nem éppen akkor ellenőrizték a linkajánlásomat, amit elküldtem több helyre is.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 21 | 14:52
Nemkell megiedni!!

Én épp sablont akartam készíteni, de mivel most bajok vannak gondolom a szerverrel, ezért hagytam ideiglenesen abba!!
Majd ha helyreáll az elérhetőség folytatom, de mivel nemjelenik meg egy sablonelem emiatt igy nehéz!

Lényeg---> Várjunk türelmesen!

djtroi
Üzenetek: 51
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 15:27
Szerintem az a probléme, hogy nagyon le vannak terhelve.. Az én oldalam .do.am végződésű és eddig még sosem lassult be.. pedig tele van script-el. biggrin
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 23 | 16:18
Az az igazság hogy a szerverek nem domain-tól függenek.

Van egy pár szerver, és véletlenszerü meiknél van az oldalad.
És igen van ami müxik rendesen és van ami le van terhelve, te épp egy olyan oldalon vagy ami nincs leterhelve, meg az én oldalam sincs, csak ahol dolgozok most épp a sablonon, az van kicsit belassulva!

Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 24 | 16:30
Az oké, hogy van olyan szerver ami le van terhelve és van olyan ami nincs, főleg akkor ha ingyen veszed igénybe...
De viszont, ha fizetéses szolgáltatást veszel igénybe mint például én, akkor egy kicsit bosszant, hogy nem tudsz csak úgy átmenni egy másik szerverre, mert az nincs leterhelve. Bizakodom, hogy ez csak pillanatnyi elmezavar a szerveren , írtam egyébként az ügyfélszolgálatnak is hát ha.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 25 | 17:39
Hadelhad, "Csak úgy" biztosan nem fognak téged áttenni másik szerverre, már csak azért sem, mert mi van ha utána az a szeró lassulna be? Egyébként is képzeld csak el mekkora fejetlenség lenne a tömeges szerverköltözködésből. Itt most több, mint 1.000.000 honlapról van szó.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 26 | 20:08
DaveedBrown, nem is az lenne az én célom, hogy másik szerverre tegyenek, hanem, hogy ezen legyen minden rendben. Egyébként válaszoltak levelemre az ügyfélszolgálatról, azt üzenték tudják a gondot és a probléma megoldása folyamatban.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 27 | 09:42
Hadelhad, minden fizetős/ingyenes szolgáltatás is csak 99%-os elérést mutat, mivel nemlehet 100%-ot kihozni.

Pl. az s48-as szerver most is elutasitja a kapcsolatot a böngészővel, pedig elég gyors szokott lenni.

Mellesleg nemtudom mennyi szerver van, de 99%-os elérésnél mivel nemmindegyik egyszerre "lassul be" ezért lehetséges hogy egyiknap mondjuk az s48 másiknap az s46 és ti ezeket olvasván azt gondoljátok nem stabil, pedig az!! Erre is gondolni kell, és ha igy nézzük akkor stabil oldal szolgáltató az uCoz.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 28 | 13:44
Maradjunk annyiban, hogy tavaszi nagytakarítás van a szerverek körül, jó? smile
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 29 | 14:04
Áh szóval te tudsz valamit biggrin

Esetleg azt tudod hogy a s48-as lesz-e még ma? csak mert ha nem akkor elintézem a táv itthoni kocsikázgatást, mert ugye nem egész nap számítógép az élet biggrin

upd.: Most elérhető smile

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 30 | 14:35
Quote (Locky)
mert ugye nem egész nap számítógép az élet

Sajnos.. sad biggrin
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Lassan tölt be az oldal
Keresés: