A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Nincs is ilyen?...
Nincs is ilyen?...
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 46 | 09:05
KristineHolt, ha jól értem akkor, azt szeretnéd, hogy az összes hozzászólást el tudja olvasni az illető, ami az ő anyagához tartozik. Mert akkor az ott van az Admin Bar --> Beállítások --> Hozzászólások résznél. Ott ki is írja nekem "1world" felhasználó anyagaihoz fűzött hozzászólások. Ami nekem 0, de másoknál gondolom kihozza azt amit te itt el szeretnél érni.
KristineHolt
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 47 | 09:15
Szia 1world!

Köszi, a gyors választ! Igen ebben igazad van - de a felhasználók írásai Moderálásra szorulnak, azaz rendbe kell tenni őket feltöltés előtt helyesírásilag. Emiatt minden fejezetet én teszek fel ellenőrzés után. Így a hozzászólások is csak nálam látszanak..:(
De ha nem lesz más megoldás, akkor majd a szerzők teszik fel..:DD

"...Az ihlet a Lusta írók kifogása..."

http://kristineholt.ucoz.hu/
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 48 | 10:57
KristineHolt, és ha a felhasználóknál engedélyezed ezt?
Saját bejegyzések hozzászólásainak szerkesztése
Akkor ők is láthatják közben szerintem, nem? Ebben mondjuk nem vagyok biztos.

KristineHolt
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 49 | 11:08
1world!
Köszi, hogy ilyen alapos vagy! Az első javaslatod lett a befutó, pár érintettel már értekeztem ez ügyben, csak annyi töbletet jelent nekik, hogy nem csak a feltöltés menüben teszik fel a fejezeteiket - hanem a javított írást visszakapják és felteszik a kellő kategóriában a cikkekben..:D Nem ellenkeztek, fontosak a kritikáik..:D
Köszönöm, még egyszer!!

"...Az ihlet a Lusta írók kifogása..."

http://kristineholt.ucoz.hu/
laca
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 50 | 03:31
Sziasztok,lenne egy olyan kerdesem,hogy ilyen jellegu olvaso scirptet,vagy nem tudom hogy hivjak---> http://naruto-kun.hu/manga/Dragon_Ball_Bardock_Special/001/7
Hogy tudok a honalpomra rakni??Elore is koszonom a valaszt!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 51 | 19:10
laca, javascripel (és flash-el is) megoldható. Majd próbálok kódot szerezni/írni. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Ayima
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 52 | 14:21
Sajnos nem tudom hol tegyem fel a kérdésem! Szóval! Megírtam az egyik fejezetem a könyvben, de valamiért nem mentette el, és közben meg sem tudtam nyitni az oldalam. Sokat dolgoztam vele. Van olyan funkció, hogy vissza tudjam állítani amit megírtam??? És még valami. Eredetileg Word-ben írtam, de hogy tudnám onnan átmásolni hogy a formázások megmaradjanak?? Rengeteg párbeszéd van, de nem veszi be az entereket, és ez így nagyon zavaró!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 53 | 16:12
Ayima,
Quote (Ayima)
Van olyan funkció, hogy vissza tudjam állítani amit megírtam???
Nincs, nem mentettél, akkor baj van. Én azt szoktam csinálni, hogy elkezdem megírni, 2 sor után mentek, úgy hogy az 'anyag nem megtekinthető', majd a felugró ablakban anyag megtekintése, és szerkesztés. Ott már lehet folyton menteni, nem kell az anyagot mindig megtekinteni, és újra megnyitni a szerkesztőt.

Quote (Ayima)
hogy tudnám onnan átmásolni hogy a formázások megmaradjanak?

Word-ből másolsz, úgy hogy bb-kódokra állítod a beviteli mezőt (az uCoznál)?

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Ayima
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 54 | 18:59
Quote (vmarci21)
Word-ből másolsz, úgy hogy bb-kódokra állítod a beviteli mezőt (az uCoznál)?

Nem, de megpróbálom, köszönöm!

Quote (vmarci21)
Nincs, nem mentettél, akkor baj van. Én azt szoktam csinálni, hogy elkezdem megírni, 2 sor után mentek, úgy hogy az 'anyag nem megtekinthető', majd a felugró ablakban anyag megtekintése, és szerkesztés. Ott már lehet folyton menteni, nem kell az anyagot mindig megtekinteni, és újra megnyitni a szerkesztőt.

Sajnálom, értetlen vagyok, de ezt egyszerűen nem bírom felfogni. Kérlek, magyarázd el nekem még egyszer!

Egyébként az zavar (nem tudom, másnál így van-e) hogy képes vagy negyed óráig azt kiírni hogy anyag mentése és közben tölt, de ha egy másik lapon megnézem akkor meg már ott van. Ezzel tudok valamit kezdeni?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 55 | 19:08
Quote (Ayima)
Kérlek, magyarázd el nekem még egyszer!

Tehát legközelebb elkezded írni az anyagot, majd az 1. sor/mondat begépelése után mentesz, úgy hogy a 'anyag nem megtekinthető' a többi felhasználó számára. Mentés után feljön az ablak hogy: Az anyag sikeresen el lett mentve. Ez alatt van az, hogy az anyag megtekintése, arra kattints rá. Zárd be azt az ablakot, ahol eddig írtál, majd menj a cikk szerkesztésére, és most már nyugodtan mentheted az anyagot, a végén csak 1 végeredmény lesz, és ha valamiért egy nem menet egy részt, attól még amit addig írtál megmarad. wink
Quote (Ayima)
Ezzel tudok valamit kezdeni?

Milyen böngészőt használsz? (ie, firefox, chrome, opera, maxton, stb)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Ayima
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 56 | 19:16
Quote (vmarci21)
Milyen böngészőt használsz? (ie, firefox, chrome, opera, maxton, stb)

IE-t használok, ettől függetlenül meg van a Chrome és a Firefox is.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 57 | 19:19
Quote (Ayima)
IE-t használok

Meg van a baj. Menj a programok törléséhez, és a neve mellett kattints az eltávolítás gombra, és nem lesz több ilyen.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Ayima
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 58 | 19:24
Quote (vmarci21)
Meg van a baj. Menj a programok törléséhez, és a neve mellett kattints az eltávolítás gombra, és nem lesz több ilyen

Letörölni tuti nem fogom, anyum is ezt használja... ha mondjuk Chrome-ban szerkesztem, akkor az nem fog bezavarni, hogy IE is fent van a gépen, ugye?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 59 | 15:01
Ayima, nem, nem fogy bezavarni. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Nincs is ilyen?...
Keresés: