A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Hasonló bejegyzések megjelenítése
Hasonló bejegyzések megjelenítése
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 1 | 04:43
Több (Blogger és Wordpress) blogon jelent meg a közelmúltban egy új plugin: a hasonló bejegyzések megjelenítése.
A LinkWithin oldal generál is hozzá egy beilleszthető kódot.
Kérdésem az, hogy van-e lehetőség ennek a kódnak a beillesztésére?
Én a LinkWithin oldalon az Other Platform menüponttal készíttettem egy kódot, be is illesztettem a Külalak vezérlése>Blog>A napló főoldala részbe a <body> és a </body> közé, de nem történt semmi.
Mivel magam ezekhez a dolgokhoz meglehetősen kuka vagyok, szükségem van a segítségetekre: rossz helyre tettem, vagy ne is próbálkozzam vele?
Segítségeteket előre is köszönöm.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 18:43
Kedves Levin!
Sajnos igazad van, mert nem jó helyre illesztetted be a kódot.
A segítség már úton van csak figyeld a Postást! biggrin
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 3 | 04:43
Köszönöm, kedves Tomy! biggrin

Hozzáadva (05.08.2010, 04:43)
---------------------------------------------
Már működik is:
Működés közben

Köszönöm!

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 4 | 17:52
surprised Ez nagyon profi lett, Levin! De komolyan, nagyon tetszik! ok
Andrew3388
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 11:13
Üdvözlök mindenkit!

Remélem nem gond, hogy ide írok, de nekem hasonló kérdésem lenne. Azt meg tudom-e oldani - ha igen, akkor miként -, hogy a főoldalamra ki tudjam íratni, ha valaki hozzászólt egy írásomhoz? Ugyanígy ki tudom-e azt íratni, hogy én új cikket közölte le.

Jelenleg hírekként én kiírom, és belinkelem az új cikkeket, de jó lenne valahogy ezt automatizálni. A végére még egy harmadik kérdés. Ennek igaz még nem néztem utána - csak most bevillant -, de azt meg tudom-e oldani, hogy a menübe készítek egy új rész, hogy "Felhasználók", és arra rákattintva kiírja a regisztrált felhasználókat, mondjuk ABC szerint?

A válaszokat előre is köszönöm!
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 6 | 10:38
Kedves Andrew3388, ezt az ,,automatizálást" szerintem próbáld meg informerekkel...
Andrew3388
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 16:12
Kedves Andrew3388, ezt az ,,automatizálást" szerintem próbáld meg informerekkel...

Köszönöm, drhflany a válaszod! Eddig nem néztem az informereket, de most 2 perc alatt sikerült megoldanom a gondom.
Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 8 | 17:51
Hozzászólás szövege
Idézet (raziel70)
Kedves Levin!
Sajnos igazad van, mert nem jó helyre illesztetted be a kódot.
A segítség már úton van csak figyeld a Postást! biggrin


Szia!
Esetleg nekem is tudsz segíteni LinkWithin oldal használatában, hogy hova kell belinkelni az adott kódot.
köszi előre...
Laci9407
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 9 | 08:33
Sziasztok. Remélem nem baj hogy ide írom de nem találok ehhez választ. A problémám az hogy a vendégkönyv legfrissebb bejegyzései mindig legalul vannak, de én ugy szeretném hogy a legfrissebbek legfelül legyenek. Az üzenet hozzáadása ürlapot be tudtam állítani hogy mindig legfelül legyen. Válaszotokat köszönöm. Előre is.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 10 | 11:56
Laci9407, a beállítást a Vezérlőpult » Eszközök » Közösségi hozzászólások menüpontban találhatod: http://take.ms/u67M7
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Laci9407
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 11 | 15:35
Köszönöm szépen. És azt el lehetne valahogy érni hogy az üzenet hozzáadása ürlap, és a bejegyzések ne a vendégkönyvbe jellenjenek meg, hanem a főoldalon?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 12 | 21:17
Laci9407, ezt sajnos nem lehetséges.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Hasonló bejegyzések megjelenítése
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: