A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Tech hírek » Microsoft Edge (beszélgetés a Windows 10 új böngészőjéről - az Edge-ről)
Microsoft Edge
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 21:23
A böngésző végleges neve nem Project Spartan lesz, hanem Microsoft Edge. A további üzenetekben ezt fogjuk használni.


A Spartan a Windows 10 nem-Win32 böngészője. A böngésző metro (/modern) felületen található, és rengeteg olyan dolgot tud, amelyet az Internet Explorer eddig nem tudott.

A böngésző már elérhető a Windows 10 legújabb build-jében. A frissítést csak a Windows Insider oldalon található legfrissebb rendszer letöltése után telepíthetjük. A legutóbbi frissítés nem tartalmaz a Spartan böngészőn kívül egyéb újdonságot.

Egyelőre a letöltések rész nem működik megfelelően, akárcsak a bővítmények rész.


Én már nagyon várom a végleges Spartan-t - ki akarok próbálni valami újat, és van egy olyan érzésem, hogy tetszeni is fog biggrin Képek, videók, hírek alapján nektek mi a véleményetek a böngészőről?

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 2 | 15:05
Mivel a Microsoftról van szó, ezért én megvárnám azt, amíg az Edge (Spartan helyett már új nevet kapott) a kezeim közé kerül.

Az Internet Explorer 10-et mindennél jobban vártam és egy hatalmas nagy csalódás fogadott.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 15:13
Locky, el is felejtettem frissíteni a témát sad Köszi, hogy eszembe juttattad biggrin

Reméljük az Edge nem fog csalódást okozni biggrin Sokak (Insiderek) szerint nagyon jó böngésző. Pár funkció még belekerülhet, de attól még nagyon jó.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 4 | 19:21
A legőjabb hírek szerint élmény a böngészés MS Edge-vel, majd én is kipróbálom, hátha valóban létezik egy kitűnő böngésző biggrin
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 5 | 19:44
Az IE 10-re is azt mondták, sőt még mindig azt mondják hogy hardverileg a leggyorsabb... csak hát ugye más problémák vannak vele smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 6 | 19:50
Locky, nekem az IE nagyon fagy, főleg ha 6-7 lapot nyitok meg egyszerre biggrin
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Tech hírek » Microsoft Edge (beszélgetés a Windows 10 új böngészőjéről - az Edge-ről)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: