A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Webmester-részleg » Használhatóság » Kérdések a honlap használhatóságát illetően
Kérdések a honlap használhatóságát illetően
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 11:44
Itt fel lehet tenni bármilyen kérdést arról, hogy hogyan javíthatjuk a honlap használhatóságát, milyen módszerek segítségével, valamint döntéshozatalban is segítünk (ha például nem tudod, hogy egy konténer hová kerüljön, vagy egyéb hasonló dolog).

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bandee24
Üzenetek: 26
Hírnév: 2

Üzenet # 46 | 15:02
A honlapom jobb felső sarkában van 3 menüpont ami ugye függően hogy be van-e lépve valaki változhat, tehát a Home, Log in vagy Log out és a My Profile. Ennek szeretném a méretét megváltoztatni és balra rendezni hogy valamennyire hasonlítson az alatta lévőkre. Találtam egy módot, de akkor eltűnt a funkciója nem lehetett rá kattintani. Ezt vizuális szerkesztővel csináltam. Valaki segítsen hogy hol és mit kell csinálni! Köszönöm!
Az oldal: www.myvoipworld.com
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 47 | 16:32
bandee24, javaslat: sose használj vizuális szerkesztőt. Meg tudnád adni azt a kódrészletet, amely az adott részre érvényes? Kérlek, használj CODE tagot: http://take.ms/5OWVB
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bandee24
Üzenetek: 26
Hírnév: 2

Üzenet # 48 | 09:04
bigblog, Szerintem ez lesz az a sor, de lehet változtatnom kell a sablonon, mert ez nem responsive sajnos, pedig nagyon tetszik. Azért idebiggyesztem a kódot, mert szerintem máskor is szükségem lehet erre az információra!

Kód
<td width="177" style="background:url('/.s/t/944/4.gif') bottom repeat-x #707F87;" align="center" class="topLink"><a href="$HOME_PAGE_LINK$" title="Home"><!--<s5176>-->Home<!--</s>--></a><br><?if($USERS_ON$)?><?if($USER_LOGGED_IN$)?><a href="$PERSONAL_PAGE_LINK$" title="My profile"><!--<s5214>-->My profile<!--</s>--></a><?else?><a href="$REGISTER_LINK$" title="Sign Up"><!--<s3089>-->Sign Up<!--</s>--></a><?endif?><?endif?><?if($USERS_ON$)?><?if($USER_LOGGED_IN$)?><br><a href="$LOGOUT_LINK$" title="Log out"><!--<s5164>-->Log out<!--</s>--></a><?else?><br><a href="$LOGIN_LINK$" title="Log In"><!--<s3087>-->Log In<!--</s>--></a><?endif?><?endif?></td>


Köszönöm!
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 49 | 13:45
bandee24, hát, elég nehéz lesz ezt a sablont több eszközre optimalizálni.

A balra helyezéshez ezt:
Kód
align="center"

írd át erre:
Kód
align="left"


A nagyobb betűmérethez ezt
Kód
style="background:url('/.s/t/944/4.gif') bottom repeat-x #707F87;"

cseréld le erre:
Kód
style="background:url('/.s/t/944/4.gif') bottom repeat-x #707F87; font-size: 11pt !important;"


11pt a betűméret.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bandee24
Üzenetek: 26
Hírnév: 2

Üzenet # 50 | 14:16
bigblog, Köszönöm ez működött :D
Még annyi hogy nem olyan nagy baj ha nem lesz 100% os a reszponzivitás minden eszközre, de én például egy 14,1" notin nézem és a képernyőn még azért lenne hely bőven... Nyilván a 4"-os okostelóra nem tudom optimalizálni de ha már egy 10" körüli képernyőn nem törpe méretű az oldal teljes méretben az nagyon szuper lenne, és ugye egy 14,1 vagy 15.6, vagy 13,3as kijelzőn azért jobban nézne ki ha szélesebb lenne... pillanatnyilag a 14.1-es kijelzőn ha balra rendeződne az oldal akkor a képernyő felét foglalná el a maradék meg üres.
msipoiow
Üzenetek: 56
Hírnév: 0

Üzenet # 51 | 10:11
Нечего не понял
uCoz közösség » Webmester-részleg » Használhatóság » Kérdések a honlap használhatóságát illetően
Keresés: