A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Sport
Sport
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 22:48
Bizonyára sok felhasználónk odavan a sportért, függetlenül attól, hogy fociról, kézilabáról vagy akár kosárlabdáról van szó.

Ebben a témában különféle sporteseményeket beszélhetünk meg, nyugodtan, semmilyen rossz következmény nélkül. Természetesen az Általános tájékoztató és a Fórumszabályzat betartása erre a témára is vonatkozik!

Függetlenül attól, hogy nagyobb vagy kisebb sporteseményről van szó, azt itt nyugodtan közölheted velünk, mi nagy előszeretettel fogadjuk smile Akár a saját oldaladra vezető anyagokat is megoszthatsz - megengedjük.

Mi kellemes közérzetet szeretnénk megteremteni felhasználóinknak. Éppen ezért engedjük meg, hogy a fórumon ilyen témakörökben is lehessen beszélgetést indítani.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 12:00
SPANYOL KUPA: A Barcelona jobban is teljesíthetett volna az Atlético Madrid ellen vívott mérkőzésen. Lionel Messi rúgta az egyetlen gólt a félresikerült tizenegyese után (a meccs 85. percében).

A focimérkőzés végeredménye tehát: Barcelona 1-0 Atlético Madrid.

További információk megtalálhatóak itt.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 21:49
LA Liga: Első félidőben a Real Madrid szénája jobban áll az Elche-jénél biggrin Egyelőre még 0-0 az állás, de reméljük, hogy a Real Madrid nyer biggrin Legalábbis én vele tartok biggrin Ti kivel tartotok? smile



(Labdabirtoklás aránya: Elche 42% - 58% Real Madrid)
Csatolmányok: 6080066.png (494.4 Kb)

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 4 | 21:51
Nem nézek focit, úgyhogy legyen 1:1 a végeredmény biggrin tongue
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 5 | 22:19
Barcelona 0 - 1 Málaga



A tegnapi mérkőzés, mely a Camp Nou pályán került megrendezésre és 78.376 nézővel rendelkezett, eléggé nagy csalódásokat okozott a Barcelona-rajongóknak. A játékot Juan Martínez Munuera vezette.

Fontosabb események:
  • A Málaga-nak hamar sikerült gólt rúgnia. Juanmi már a 7. percben megtette a dolgát.
  • A 12. percben Rafinha, a Barcelona játékosa sárga lapot szerzett.
  • A 49. percben Weligton, a Málaga játékosa sárga lapot szerzett.
  • Az 50. percben a Málaga Juanmi-t lecserélte egy hasonló nevű játékosra, Juanpi-ra.
  • A 63. percben Recio, a Málaga játékosa sárga lapot szerzett, a Barcelona pedig lecserélte Rafinha-t Ivan Rakitič-ra.
  • A 67. percben a Barcelona lecserélte Andrés Iniesta-t Pedróra.
  • A 73. percben a Barcelona lecserélte Dani Alves-t Javier Mascherano-ra.
  • A 79. percben a Málaga lecserélte Rucardo Horta-t Duda-ra.
  • A 80. percben Gerard Piqué, a Barcelona játékosa sárga lapot szerzett.
  • A 85. percben a Málaga lecserélte Samuel Garcia nevű játékosát Arthur Boka-ra.
  • A 88. percben Neymar, a Barcelona játékosa sárga lapot szerzett, a 91. percben pedig Jordi Alba, szintén Barcelona játékos sárga lapot szerzett. A 92. percben Duda is, a Málaga-tól sárga lapot szerzett


Csapatstatisztika:

 BarcelonaMálaga
Labdabirtoklás66%34%
Lövések1110
Kapura lövések53
Szabálytalanságok811
Szögletek113
Lesek70
Sárga lapok43
Piros lapok00
Védések25


Véleményem: A Barcelona-nak sokkal előnyösebb helyzete volt, több gólhelyzete is volt, simán megnyerhették volna a mérkőzést, viszont úgy tűnik, mégsem sikerült. Én, mint Barcelona rajongó, csalódtam a kedvenc külföldi csapatomban. Nektek mi a véleményetek a mérkőzésről? smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 6 | 17:50
Sziasztok! Foci neee. smile Arról mindig a sör és a trágárság jut eszembe. Meg jobb játszani, mint nézni. Nem? Ha labda, akkor már inkább röpi, vagy kosárlabda. Lehetne egy magyar uCoz közösségi labdajátékot kitalálni. biggrin Akár online. Bigblog elkezdheted összedobni. smile

Én csak annyit mondok"Fussatok bolondok!" smile A legjobb sport.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 7 | 20:56
EniG, a foci a legismertebb sportok élén áll, bár elismerem, egyes személyeknek nem tetszetős biggrin Nekem viszonylag tetszik, de nézni jobban szeretem, mint játszani biggrin Én az asztali tenisz rajongója vagyok, azt szoktam szabadidőmben gyakorolni. No meg a minigolfot és a tekét biggrin Megvalósítható az ötleted, de rengeteg grafika és kód kell hozzá, így lehet, hogy hamar nem lesz smile Ne is beszéljünk arról, hogy kb egy hónap múlva le kell fordítanom egy 200 oldalas dokumentációt nektek biggrin

Egyébként ez a téma nem közvetlenül a fociról szól, bármilyen sportról lehet írni. Neked aztán pláne ki lett találva ez a téma, mivel rajongsz a sportokért biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 8 | 11:23
bigblog, Jól van na, nem kell tudományoskodni. wink Annyit elismerek a focival kapcsolatban, hogy van futás. A labda után. smile A kifogás meg nem kell, előbb munka, majd a szórakozás. Amúgy meg, kíváncsian várom a doku-t. smile Mi lehet az?

Hogy rajongok a sportokért? Egy kicsit túlzás. Nem csápolok és ordibálok egy-egy meccsen és nem is vagyok ott. Nem tartom számon az olimpiát, szerintem ahhoz kicsik vagyunk. Viszont a fülembe eljutnak eredmények, mint másnak, amire büszke vagyok én is.

Amúgy meg kedvelek ez, azt csinálni. Jó aktívnak maradni, szeretem a rendszerességet, a tudatosságot. Szerintem a sport ezt adja és persze egészséget, ha űzzük. smile Szeretem az atlétikát és a keleti sportokat.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 9 | 22:27
EniG, remek biggrin A sportos élet a legegészségesebb ^^

Visszatérve a lényegre: Elche 0 - 2 Real Madrid. (elfelejtettem közzétenni biggrin )

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Sport
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: