A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Közösségi megosztó » Közösségi megosztási hiba v2.
Közösségi megosztási hiba v2.
Nevin
Üzenetek: 26
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 15:09
Hahó!

Ismét csak a közösségi modul megosztási hibája miatt szeretnék segítséget kérni. Újra csak az lenne a gondom, hogy a blogba írt bejegyzést nem posztolja automatikusan ki. A hibakód jelen esetben #200. A beállítások elvileg jók, hogy lehetne orvosolnia problémát?

Köszönöm a segítséget!
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 17:03
Nevin, melyik közösségi oldalról van szó? Próbáltad újracsatlakoztatni?
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Nevin
Üzenetek: 26
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 22:18
Úgy látom, illetve az oldal is azt jelzi ki hogy csatlakoztatva van a Facebook fiók, bár valamiért a blog panelban nem tudom kiválasztani a csoportot, nincs opció.
Gyakorlatilag ugyanaz a probléma mint az előző topicban és nem találok rá sajnos megoldást sad
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 11:21
Nevin, kérlek adj egy pontos képernyőképet a hibáról.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Nevin
Üzenetek: 26
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 10:10
Sajnos nem tudok képernyőképet csinálni, mert töröltem, majd újra engedélyeztem a közösségi megosztót, és most meg tök üres az a rész, nem tudom hogy lehet a régebbi posztokat megjeleníteni...
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 6 | 11:04
Idézet Nevin ()
bár valamiért a blog panelban nem tudom kiválasztani a csoportot, nincs opció.

Erről tudnál készíteni egyet?

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Nevin
Üzenetek: 26
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 21:30
https://drive.google.com/file/d/0B3yOA48J67I1VlFIVmhCRkRfMHM/view?usp=sharing

bocsi a kicsit késői válaszért, remélem sikerül megnyitni
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 8 | 21:45
Nevin, a legördülő lista melletti Frissítés gombra kattintva sem tudod kiválasztani a csoportot?
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Nevin
Üzenetek: 26
Hírnév: 0

Üzenet # 9 | 23:43
Sajnos nem, frissítek, majd nem történik semmi, marad az hogy csoport kiválasztása.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 10 | 16:17
Nevin, egyetlen javaslatom az, hogy próbáld meg leválasztani majd újracsatlakoztatni a Facebook fiókodat. Ha a probléma még mindig fennáll, kérlek jelezz vissza.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Nevin
Üzenetek: 26
Hírnév: 0

Üzenet # 11 | 18:48
Az is megvolt már többször, sajnos mindíf csak ide lyukadok ki. sad próbáltam az egész közösségi megosztó modult eltávolítani majd újraengedélyezni, de az se használt.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 12 | 20:17
Nevin, Facebook-on nézd meg a Beállítások -> Alkalmazások oldalon, hogy a uCoz Social Posting HU alkalmazásnak engedélyezve vannak-e a következő jogok: http://take.ms/erPDQ
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Nevin
Üzenetek: 26
Hírnév: 0

Üzenet # 13 | 21:26
Igen, ez is be van állítva, engedélyezve van... ezért nem értem mert elvileg minden úgy van ahogy kell mégse működik...
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 14 | 20:05
Nevin, milyen böngészőt használsz? Próbáltad más böngészőkben is, törölt gyorsítótárral?
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Nevin
Üzenetek: 26
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 17:40
Chrome-ot használok. Megnéztem Microsoft Edge-el is de ott is ugyanaz.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Közösségi megosztó » Közösségi megosztási hiba v2.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: