A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Általános információk » Fizetéses szolgáltatások » Fizetéses szolgáltatások - Általános információk és GYIK
Fizetéses szolgáltatások - Általános információk és GYIK
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 22:06
Fizetéses szolgáltatások - Általános információk és Gyakran Intézett Kérdések

A uCoz, amellett, hogy számos ingyenes szolgáltatást nyújt felhasználóinak, ugyanúgy nyújt rengeteg prémium (fizetéses) lehetőséget, amelynek segítségével a webmesterek továbbterjeszthetik a weboldalaik adottságait, funkcionalitását.

A fizetéses csomagok listáját a Fizetéses szolgáltatások oldalon tekintheted meg, ahol meg is vásárolhatod az egyiket:



A felhasználók megvásárolhatnak egy prémium szolgáltatást egy csomag keretén belül vagy külön szolgáltatásként *.

*Hogyan vásárolhatok külön szolgáltatást?

A nemrég frissített új fizetéses struktúra és szolgáltatási csomagok keretében rengeteg változást tettünk annak területén, hogy a rendszer hogyan nyújtja a külön szolgáltatásokat. Külön szolgáltatás csak egy csomag vásárlása után vásárolható az aktiválást követő 24 órában. Prémium csomag vásárlása után menj a Vezérlőpult » Fizetéses szolgáltatások oldalra, majd találd meg a Külön szolgáltatás vásárlása gombot (a Tranzakciótörténet gomb mellett).

Ezután megvásárolhatsz egy olyan szolgáltatást, amit az előbb megvásárolt csomag nem tartalmaz.

MINIMÁLIS
ALAP
OPTIMÁLIS
MAXIMÁLIS
ÜZLETI
uCoz védjegy eltüntetése
Vezérlőpult reklám eltüntetése
Webáruház modul
PHP használata


Fontos megjegyezni, hogy az alkalmazandó külön szolgáltatás a fizetéses csomag lejártáig érvényes a honlapon.

Előfizettem egy szolgáltatásért, látom azt a "Kifizetett megrendelések" oldalán, de az mégsem aktív. Mi a hiba és hogyan lehetne javítani?

A legtöbb hasonló esetben az a probléma, hogy már van aktiválva egy fizetéses csomag a weboldalon. Két csomagot nem lehet egyszerre használni és ennek eredményeképpen a rendszer csak az előzőleg aktivált csomag lejáratakor fogja aktiválni az új csomagot.

Amennyiben az újonnan vásárolt szolgáltatásra van szükséged, törölnöd kell az előző fizetéses szolgáltatást. Ezt itt teheted meg: Vezérlőpult » Fizetéses szolgáltatások » Kifizetett megrendelések » Válaszd ki a megfelelő megrendelést » Mégse.



Megj.: Amennyiben törölsz egy szolgáltatást, a fennmaradó összeg, mely nem került felhasználásra vissza lesz térítve a virtuális pénztárcádra, így azt a későbbiekben is felhasználhatód.


Mi az a prémium fiók/prémium felhasználó?

A prémium fiókok azok a weboldalak, amelyeknek a tulajdonosa(i) megvásároltak egy $2-nál nagyobb összegű fizetéses szolgáltatást vagy csomagot. Egy ilyen fizetéses szolgáltatás vagy csomag fizetése után a felhasználók fiókja (weboldal) prémiumnak minősül. A prémium felhasználók számos előnyökkel rendelkeznek. Például: a prémium felhasználók weboldalai nem kerülnek törlésre inaktivitás miatt. A prémium weboldalak robots.txt fájljának karantén-státusza is lekerül.

Hogyan kaphatok ajándék domaint?

A kiválasztott régiójú ajándék domain megszerzéséhez kattints az Ajándék domain" linkre a vezérlőpult főoldalán. Ezt csak akkor láthatod, ha egy prémium csomagot 12 vagy annál több hónapra vásárolsz meg.
Láthatsz egy ablakot egy promóciós kóddal. Ezt a kódot használd a domain megvásárlásához itt: http://domain.ucoz.com .
Amennyiben nem írtad le a kódot, azt ismét megtekintheted itt: Vezérlőpult » Segítség » Ügyfélszolgálat, a "Domain as a gift" tárggyal rendelkező üzenet.
Amennyiben bármilyen problémád van az ajándék domainekkel kapcsolatban, azt megvitathatod itt.

Sok weboldalam van. Vásárolhatok egy csomagot az összes weboldalhoz egyszerre vagy külön-külön kell megvásárolnom az összeshez?

Igen. Jelenleg minden weboldal számára külön kell megvásárolni.

Amikor lejár egy csomag, amely tartalmazta a tárhely növelését mi történik a további megabájtokkal melyek jóval túllépték az alap tárhely határát?

Nem lesz lehetőséged mindaddig új tartalmat, vagy bármit feltölteni FTP-n vagy fájl-manageren keresztül, ameddig a felhasználható tárhely kapacitása alá nem esel. (vagyis 450mb tárhely esetében minimum 449 mb-ig fel kell szabadítanod a tárhelyed.)
Csatolmányok: 2686487.png (52.0 Kb) · 0378709.png (36.1 Kb)

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 16 | 10:03
Lacapapa, üdv! Köszönet a visszajelzésért. A uCoz nem bocsájt ki semmiféle számlát vásárlás után. Tudnál privátban küldeni egy képernyőképet arról a számláról, amit régebb kaptál? Csak, hogy tudjuk, miről van szó smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Lacapapa
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 12:25
Szervusz BigBlog!
Lehet, hogy nem jól fogalmaztam! Nem számlát küldtek a mail címemre, hanem egy visszaigazolást a vásárlás tényéről, amiben a beillesztett kép szerinti adatok voltak.
Ilyen kellene nekem.
[url=http://http://barbihaz.ucoz.com/_si/0/52064520.jpg]

http://barbihaz.ucoz.com/_si/0/52064520.jpg[/url]

Köszönöm a segítséget: Lacapapa
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 18 | 13:22
Lacapapa, ezt az e-mailt a 2Checkout küldte. Az Optimális csomagot is a 2Checkout-os megoldással rendelted meg? Amennyiben közvetlenül bankkártyáról rendeltél, nem érkezik semmiféle e-mail.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Lacapapa
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 18:33
Szia BigBlog!
Eddig minden alkalommal így rendeltem! Most volt az, hogy a fizetéses szolgáltatásban ezt az új formát lehetett választani!
Mást nem is engedett.
Üdv: Lacapapa
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 20 | 13:50
Lacapapa, értem. Mint mondtam, bankkártyás fizetés esetén nem érkezik számla, de ha úgy gondolod, elküldhetünk egy külön számlát. Ehhez szükségem lesz pár adatra a képen megjelölt adatok közül.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Lacapapa
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 21 | 09:41
Szia BigBlog!
Nekem jó. Viszont nem látom a képet, így nem tudom milyen adatok kellenek.
Nincsenek a küldötten rajta? Nem változott semmim se.
De ha megírod mik kellenek, küldöm.
Üdv: Lacapapa
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 22 | 09:42
Lacapapa, a képet látom, ezen gyakorlatilag megvan minden ami nekem kell smile http://barbihaz.ucoz.com/_si/0/52064520.jpg
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Lacapapa
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 23 | 09:45
Szia BigBlog!
Amennyiben így Neked jó akkor OK!
Köszönöm. Elég ha küldesz egy visszaigazolást úgy ahogy a küldött kép is van.
Köszi a segítséget és jó munkát kívánok Neked és a csapat többi tagjának is.
Üdv: Lacapapa
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 24 | 18:30
Lacapapa, privát üzenetben elküldtem a dokumentumot.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Lacapapa
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 25 | 22:00
Szia BigBlog!
Megkaptam. Nagyon szépen köszönöm a segítséget. További sikeres munkát kívánok Neked.
Üdv: Lacapapa
bighyena
Üzenetek: 62
Hírnév: 5

Üzenet # 26 | 10:50
Lacapapa, reméljük mindent el sikerült intézni. Ha továbbra is szükséged lenne ránk, tárt karokkal várunk. smile
moray
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 12:21
Sziasztok!

Feltöltöttem a virtuális egyenlegem a ucoz.hu oldalon...ill. a fiókomban. Vásároltam volna az utemplate.pro weboldalról egy prémium sablont, de csak ha az orosz nyelvre váltok jelenik meg a sablon. Ki is fizettem volna a sablon árát bankártyáról, de a bank visszautasitotta. Irtam e-mailt a robokassa-nak és azt a választ kaptam, hogy válasszak más megoldást. Irtam egy e-mailt a utemplate.pro ügyfélszolgálatnak is, hogy nem tudom kifizetni, mert a bank visszautasitotta a fizetést..Erre ők azt válaszolták, hogy töltsem fel az egyenlegem és akkor megküldik a sablon letöltési linkjét. A kérdésem az lenne, hogy az ucoz.hu oldalon feltöltött virtuűlis egyenlegemből hogyan tudnám kifizetni a prémium sablont? Van erre lehetőség? vagy csak itt használható tárhely vásárlásra?

Köszi a választ!
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 28 | 13:19
moray, átutalhatjuk a sablon értékét a weboldalad virtuális pénztárcájáról a uTemplate egyenlegedre. Ehhez a következő adatokat kell megadnod nekem privát üzenetben:
- Az átutalni kívánt összeg
- Annak a weboldaladnak az URL címe, amelynek a virtuális pénztárcája fel van töltve
- A felhasználóneved és e-mail címed a uTemplate.pro oldalon.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
moray
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 29 | 13:37
Köszönöm, küldtem Pm-et..
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 30 | 17:44
moray, kész. A megrendelés számát privát üzenetben küldöm el smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Általános információk » Fizetéses szolgáltatások » Fizetéses szolgáltatások - Általános információk és GYIK
Keresés: