A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
uCoz közösség » Általános információk » Fizetéses szolgáltatások » KÉRDÉSEK (A díjcsomag előfizetéssel kapcsolatos kérdések)
KÉRDÉSEK
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 1 | 13:19
Ha kérdésed van az előfizetésekkel kapcsolatosan, itt felteheted őket.


tokio170
Üzenetek: 34
Hírnév: 1

Üzenet # 2 | 02:20
Az egyéves előfizetést követően hogyan juthatok hozzá az ingyenes domain névhez? Hová lehet küldeni elfogadásra a kiválasztott domain nevet? A domain áthelyezésénél ugyanis csak vásárlásra, vagy saját domain csatolására van mód.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 3 | 10:01
tokio170, http://forum.ucoz.hu/forum/30-381-1 ...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 16:33
SMS -el töltöttem fel az egyenleget. Mindent helyesen adtam meg, jött is a válasz sms: Account credited by $2.78. uCoz.

A virtuális számlán mikor íródik jóvá az összeg, hisz már több mint 1 órája küldtem az sms-t, de még nem írta jóvá. Mi lehet a baj?

Hozzáadva (02.06.2014, 15:33)
---------------------------------------------
Senki, semmi?

bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 5 | 15:24
kacsaa, válaszolj az alábbi kérdésekre, hogy biztos választ adjunk:
  • Pontosan mikor küldted el az SMS-t (dátum)?
  • Milyen telefonszolgáltatód van?
  • Mi a weboldalad URL-címe?
  • Melyik számra küldted el a kódot? *
  • Mi a telefonszámod, amelyről a kódot küldted? *

A *-gal jelölt elemeket privát üzenetben küldd el wink

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Mixaj
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 19:14
Elég régóta fizetek az Ucoz szolgáltatásáért, mégis az utóbbi időben megjelentek a reklámok az oldalon. Szépen hangzik, hogy reklámmentesség, de az idelátogatók (akár mobilon, akár PC-n), reklámokat nézegetnek az oldalamon.

http://windowsmix.eu
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 7 | 19:40
Mixaj, milyen fizetési módot választottál? (PayPal/SMS/...)
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 8 | 23:13
Sziasztok!
A fizetéses szolgáltatásoknál, minden csomag alatt megjelent egy új valami, csak nem magyarul (Промо-код Google AdWords при оплате от 6 мес.). Magyarra lefordítva a Google fordítóval a következő: Promo Code Google AdWords kifizetések 6 hónap. Ez mit jelent? Kapunk valami kedvezményt? A fórumban sehol sem találtam erről leírást.

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 9 | 09:40
tomi3821, Google AdWords promóciós kód 6 hónapra. És valószínűleg azért nem olvastál róla a fórumon, mert ez egy új frissítés, én személy szerint az én weboldalam szerverén nem látom. Tehát lehet, hogy még nem hatott ki az s32-es szerverre smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Társa
Üzenetek: 10
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 13:14
Üdv. Saját domain-t szeretnénk a fizetett szolgáltatásokon belül már ki is néztük a megfelelő havi díjat magunknak, csak az lenne a problémánk hogy ha leveszik Önök a honlapunkról az ucoz-t és ugyebár akkor csanadi.hu lenne a honlapunk ucoz nélkül, olyan meg már van sajnos. Van lehetőség arra hogy átírjuk a domain nevet másra?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 11 | 14:34
Társa, hello. Egy évre történő vásárlás esetén a honlapod vezérlőpultjában találhatsz egy új linket (a honlap regisztrációjának dátuma után). Erre rákattintva a megjelenő ablakban válaszd ki a kívánt domain zónát (.com, .net vagy .org), majd kattints a Küldés gombra. Ezután ellenőrizd le a beérkezett Ügyfélszolgálati leveleket a Vezérlőpult » Segítség [menü] » Ügyfélszolgálat útvonalat követve. Itt találhatod a promóciós kódot, melyet a domain.ucoz.com-on fogod felhasználni.

Jelentkezz be a http://domain.ucoz.com oldalra (amennyiben az oldal oroszul jelenik meg, a jobb felső sarokban kattints az en hivatkozásra). Ha nincsen még regisztrációd ezen az oldalon, regisztrálj egy új fiókot.

Bejelentkezés után mutass rá a Domains menüelemre, majd válaszd ki a Register a new domain elemet.

Írd be a kívánt domain nevet, majd kattints a Check gombra. Kattints a kívánt domain név mellett a Buy hivatkozásra.

A megjelenő oldalon található Enter promo code mezőbe illeszd be az ügyfélszolgálati levélben kapott kódot (a mező az oldal jobb oldalán található). Miután beírtad, kattints a Place order gombra a megrendelés elküldéséhez. Ezután csatolhatod a domain nevet a 2. számú lehetőség alapján (Vezérlőpult » Domain áthelyezése).

Amennyiben valami nem sikerül, írj itt vagy az Ügyfélszolgálaton.

Sok sikert wink !

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 12 | 09:07
Szeretném megújítani a hamarosan (január 6-án) lejáró szolgáltatásomat.
Sajnos nem tudok a lehetőségekkel zöld ágra vergődni.
PayPal fizetési lehetőséget nem találtam.
Bankkártyás fizetés nem sikerült.
Keressek másik szolgáltatót?
Nem szívesen adnám fel a blogomat.
Hogyan tovább?
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 13 | 15:02
Szia Levin,
Bankkártyával fizetni legkönnyebben úgy lehet, ha a vezérlőpultban a fizetéses szolgáltatásoknál a fizetési periódusnál kiválasztod hány hónapra szeretnél előfizetni majd kiválasztod a megfelelő csomagot és rámész a BUY -ra. Előjön egy oldal, hogy mivel szeretnél fizetni bank kártyával vagy Webmoney -el vagy ott van még egy menüpont az egyéb. Javaslom, hogy az egyéb menüpontra kattintva válaszd a bankkártya (USD) 2checkout.com opciót! Előjön egy részletező oldal, hogy melyik csomagot választottad mennyi hónapra és mennyiért. A végén rákattintasz a megrendelés kifizetésére, ami átirányít 2checkout.com oldalára, ahol megadod az adataidat ill. a bankkártyád adataidat. A legvégén ha sikeresen a fizetés azonnal jóváíródik a csomag amire előfizettél.
A 2checkout.com oldal https protokollt használ, ezért biztonságosan lehet az oldalon fizetni. Én is ott szoktam fizetni. smile
Csatolmányok: 8258508.jpg (71.0 Kb)

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 14 | 05:02
Kedves tomi3821 nagyon szépen köszönöm a segítséget.
Ráadásul a 2checkout.com oldalán tudtam a PayPal számlámról is fizetni smile
EOBDBt
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 18:22
Üdvözlöm!
A weboldalt cég-ként üzemeltetem,és a könyvelőm jelezte,hogy kellene a számla a teljesítésről!
Hogyan juthatok ehhez hozzá?
Köszönöm!
http://eobdbt.ucoz.hu/
uCoz közösség » Általános információk » Fizetéses szolgáltatások » KÉRDÉSEK (A díjcsomag előfizetéssel kapcsolatos kérdések)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: