A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Webáruház » A WEBÁRUHÁZ AKTIVÁLÁSA
A WEBÁRUHÁZ AKTIVÁLÁSA
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 16 | 22:10
Linda2002, nézz át biztosan minden beállítást. Sok van de ha átnézel mindent sikerülni fog! smile
Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 23:04
Na sziasztok ismét. Hát voltam azon az oldalon amit Locky írt. A telefonos regelés sikerült. De ez nagyon bonyolultnak tűnik. Még a google chrommal is. wink
https://liqpay.com

Hááát. Itt rengeteg minden lehet. Sőt rengeteg dolgot ki kell tölteni. Ezzel kapcsolatban nagyon kellene a segítség. Gondolom nem kell mindent, csak ami a bankkártyához szükséges csak azt kellene kitölteni.

Rajtam kívül még senki nem aktivált bankkártyás fizetést? surprised

Ezt írja:
Figyelem! LiqPAY API nyújt Önnek lehetőséget, hogy valamennyi műveletet az automata módban. Tudjon meg többet

és ezeket az oldalakat dobja ki.

https://liqpay.com/?do=pages&p=apiotp
https://liqpay.com/?do=pages&p=cnb12
https://liqpay.com/?do=pages&p=api

Gondolom ezek valamilyen beillesztések. De hát ez nem egy egyszerű dolog.

Szeretném ha jelentkezne valaki aki aktivált már kártyás fizetést. Mert erről komoly leírás és segítség kellene. cry
Köszönöm.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 18 | 00:16
Tudod én azon csodálkozom, hogy ilyen merészen belemertél vágni ebbe a fizetős dologba! Ilyen csekély html tudással.
De Te tudod...Sajnos ebben Én nem tudok Neked segíteni, mert nem tudok innen aktiválni semmit...
Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 13:55
Szia Raziel70

Az az igazság már megnézte egy barátom is. Sajnos nem tudott segíteni. Ő is a leírást igényelné. smile

Biztos vagyok benne, hogy ez is egy "egyszerű" dolog. smile

Csak kell hozzá egy segítőkész ember. smile

Azért felteszek még egy fontos kérdést.
Ugye bankkártyával aktiváltam a szolgáltatásokat. Szeretném megkérdezni, hogy ezt most már minden hónapban automatikusan szeretné levenni a rendszer?
Mert én a webáruház miatt fizettem elő, és ha nem tudom ezzel a rendszerrel előfizetni akkor nem szeretném fizetni a havi díjat sem, mert ugye feleslegessé válik. smile

Hozzáadva (24.03.2011, 13:55)
---------------------------------------------
Na sikerült találnom egy Bankkártyás programot. smile

Most az lenne a kérdésem, hogy bármilyen másik programot betudok illeszteni az ucoz rendszerébe? rolleyes

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 20 | 13:57
Linda2002, nem értem mi olyan nehéz abban, amit leírtam Képekkel!! Ott volt minden adat, de neked azért....

De hát tetudod....

Linda2002
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 21 | 15:35
Azzal nem volt gond már írtam. A telefonos kód megérkezett. Utána jött, a gond mikor be kellett állítani a pénznemet az összeget. Azokat már egyáltalán nem akarta elfogadni. ÉS egyáltalán nem tudom miért vagy mi a gond.

Itt be kellett volna állítani a pénznemet, de egyiket sem volt hajlandó elfogadni. Aztán az oldalcímet. Szóval itt nem értettem semmit, hogy mit miért kell kitölteni. sad

FBS
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 09:42
Sziasztok mér kerül pénzbe a web áruház!!????? wacko wacko wacko wacko
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 23 | 10:45
FBS, a webshop egy üzleti szolgáltatás, nem játékszer (volt erre példa). azért fizetős, hogy ne mindenki vehesse igénybe. És jól is van ez így.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Encsi
Üzenetek: 31
Hírnév: 3

Üzenet # 24 | 22:20
Linda2002, Sikerült megoldanod a bankkártyás fizetést? Én is itt tartanék most és nem igazán boldogulok. Ha tudsz segíteni keress meg kérlek! Köszi! Encsi

Hozzáadva (20.12.2012, 21:20)
---------------------------------------------
Sziasztok!

Azt már megtudtam, hogy az kis kék doboz a webáruházban az ajándéklistához adást jelenti, de az hol látszik? Hol lehet szerkeszteni? Tud róla valaki valamit?

Köszönöm

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 25 | 13:12
Encsi, nem tudok róla semmit, szerintem át kéne menni az angol fórumra, ott adnak erről infót. http://forum.ucoz.com
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Encsi
Üzenetek: 31
Hírnév: 3

Üzenet # 26 | 13:25
vmarci21, az angolon és az orosz fórumon már néztem, de sajna nem találtam semmit.. Ami nem jelenti, hogy nincs valahol róla egy két szó, de két napot töltöttem a kereséssel!

Próbálgattam már mindenhogy, nyomkodtam, rendeltem, vezérlőpultot átnéztem, de semmi...
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 27 | 13:43
Encsi, ha tudsz angolul, akkor kérdezz, ha nem, akkor is, a Google fordító segtségével, és az üzenet alján elhelyezett "i don't spek in English, i am Hungarian" szöveggel, és fognak válaszolni. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Encsi
Üzenetek: 31
Hírnév: 3

Üzenet # 28 | 22:32
Sziasztok!
Az orosz fórumon kaptam infót a kívánság listáról ha érdekel valakit!
Egyenlőre arra jöttem rá, hogy a mysite.ucoz.hu/shop/wishlist oldalon tudja megnézni a felhasználó a saját listáját, azt viszont, hogy én mint adminisztrátor látom e valahol az összesítést azt nem tudom, de sejtem, hogy nem! Próbáltam tesztelgetni több helyről, mivel nálam nincs regisztracióhoz kötve a vásárlás arra voltam kiváncsi, hogy vendégként működike és úgy látom működik!

Ha érdekel még valakit a téma rajtam kívül keressen meg, hátha lesznek új infóim!

Üdv: Encsi
attilagreat
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 29 | 19:26
Sziasztok, hol tudok olvasni arról, hogy a PayPal fizetési módot hogyan tudom beállítani a webáruházamban.

Hozzáadva (09.06.2013, 18:26)
---------------------------------------------
Működik ez a fórum egyáltalán?

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 30 | 08:36
attilagreat, nézz körül a prémium szolgáltatások, és a webáruház részben, ha ott nincs, akkor az angol fórumon, sajnos nincs webáruházam, többet nem tudok segíteni...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Webáruház » A WEBÁRUHÁZ AKTIVÁLÁSA
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: