A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Bemutatom honlapomat (Érdekes honlapok leírása, véleményezése)
Bemutatom honlapomat
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 17:13
Ebben a témában bemutathatod saját honlapodat. Fogadd el a lentebb írt szabályokat, különben a hozzászólásod törlésre kerül:

  • Csak uCoz rendszerben létrehozott weboldalakat oszthatsz meg.
  • Egy weboldalt csak egyszer posztolhatsz ebben a témában.
  • Ha az "Ellenőrzöttek" vagy annál nagyobb csoport tagjai közé tartozol, kattintható linket használj.
  • Tilos megosztani felnőtt tartalmú oldalakat.
  • Nyugodtan küldhetsz egy képernyőképet a weboldaladról (ha van rá lehetőséged), hogy még vizuálisabban tudjad népszerűsíteni, mintha egy egyszerű linket tennél közzé.
  • Ezek mellett az Általános tájékoztató és a Fórumszabályzat előírásait sem szabad megszegni.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
powerricsi
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 91 | 21:19
Sziasztok!
Pár napja találkoztam ezzel a honlapszerkesztővel és nagyon megtetszett.
Nem igazán értek a programozáshoz,de sosem késő tanulni.
Az oldalam az autómról szól,mert látogatok olyan oldalakat ahol jól jön az ilyen jellegű dolog.
smile
Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 92 | 14:30
Szia Juillet!
Tényleg kreatív. Gratulálok az oldaladhoz. Mosoly és öröm ott lenni. Lenyűgöző a kedvessége.

Szeretném én is bemutatni az új oldalamat, amit karácsonyi meglepetésnek szántam a régi tagjaimnak és Nektek. Az oldalon játékok vannak, amiket nem kell telepíteni, csak online játszani. Nem több és nem kevesebb: egy kis játék.

Az oldal tartalma folyamatosan bővül! A játékokat saját magam válogattam össze, a legjobbakból. Csak olyan játékokat tartalmaz a gyűjtemény, amelyek online játszhatók. A "Rejtett tárgyak" közül is a jól láthatókat kerestem ki, és vigyáztam arra is, hogy a lehető legkevesebb angol nyelvtudással is elboldoguljunk) Minden játékhoz írtam egy rövid tájékoztatást.

Egy vidám oldal sok játékkal.

Anti
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 93 | 20:34
Sziasztok!

Most kezdtem szerkeszteni a kis oldalamat,amelynek témaköre egyezik a saját érdeklődési köröm egy részével.
Folyamatosan töltöm rá az általam érdekesnek talált dolgokat,és remélem hamarosan hasonló érdeklődésű emberek kikapcsolódásának lesz egy kis szobája ebben a nagy házban.
Írjátok meg a véleményeteket!!!

http://hedericsantal.ucoz.hu

Kátya
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 94 | 10:33
Sziasztok!

Az én honlapom javarészt blog.Témája az agykontroll-lal eddig és ezután elérni vágyott sikereim folyamata.
Egyszerű kis oldal,sem csili-vili(Evia oldalai nagyon szépek smile ) sem más extra nincs rajta,a tartalmán kívül biggrin
Nagyon örülök,hogy rátok találtam,mert már eddig is nagyon sok segítséget kaptam,főként raziel70-től,(mivel mindig Őt zargatom,ha nem tudok valamit és ezúton is köszönöm szépen az irántam tanúsított türelmét angel ),de biztos vagyok benne,hogy bárkihez fordulnék segítségért,nem maradnék válasz nélkül.És ez így van cool A honlapom:

http://theblanketgirl.ucoz.com/


Kátya,a takarócsaj
balzolt007
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 95 | 13:29
Üdv mindenkinek!

Jelenleg két azonos témájú oldalnak vagyok az aktív szerkesztője. Megpróbálom mindkettőt röviden bemutatni.
Az oldalak egy számítógépes, életmentős játékhoz (Emergency 4) készülő kiegészítőket mutatják be. Az oldalakon főleg a virtuális életmenéssel foglalkozok/foglalkozunk, hébe-hóba a valódi életmentéssel is szóbakerül.

A két oldal:
http://ungvarmod.ucoz.hu/
http://debrecenmod.ucoz.hu/
Utóbbi oldal a "fiatalabb", nem rég eset át egy kisebb stílusváltáson/felújításon

Az oldalakat a hétvégétől "beneveztük" a rendszer Top 100-as listájára. Szerintem elég jó jel, hogy a saját kategóriában(Játékok) az első 50 között vannak az oldalak a magyar ajkúak között.
Ennyit szerettem volna, köszönöm a figyelmet smile


Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 96 | 19:06
Nos szerintem ma már nyugodtan beírhatom ide az új honlapomat, mely egy fantasy témájú lesz. Remélem sokakat fog vonzani, és aktív tagjai lesznek az oldalnak.

Pontosabban az oldalról:
Csillagösvény nevezetű világról fog szólni, ahol rengeteg minden meg fog történni...
Ezek mellett azok is regisztrálhatnak, akik szeretnek rajzolni. Ugyanis én szeretek, és ide az oldalra valamelyest passzol a témája, mert én teljesen saját magamtól rajzolok. biggrin De azok is nyugodtan regisztrálhatnak, és tehetnek fel képeket, akik nem a fantasy témájában rajzolnak. A lényeg, hogy rajzoljanak. biggrin
Meg még minden más lesz az oldalon, ami bele fér a fantasy-ba, és jó ötlet.
Az oldalt ITT tekinthetitek meg!

Valamint az oldalaimnak van egy facebook-os oldala, ahová nem csak azok csatlakozhatnak akiknek tetszik/tetszenek az oldala(i)m, hanem azok is akiket maga a témák érdekelnek (fantasy, zene, rajzolás).
Ezt az oldalt ITT tekinthetitek meg!
Remélem ide is sokan fognak csatlakozni, és használni is fogják...


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 97 | 23:34
Kedves balzolt007 és Raidon!
Mindkettőtöknek köszönjük, hogy közzétettétek a honlapjaitokat! smile
Sok látogatót és sikeres honlapot kívánok Nektek! smile

-------------------------
Ezúton ragadnám meg az alkalmat és bemutatnám Én is egy régi oldalamat.
Az oldal 2007-ben indult, játékokhoz magyarítások, végigjátszások, patchek és még egy csomó minden ilyesmi tartalommal.
Sajnos a honlap elég sokszor kényszerült költözni egyéb okok miatt.
Legutóbbi helyén már vagy 18 hónapja nyugodott, mikor is bejelentette a szolgáltató, hogy szervert vált és mindenkinek át kell költöztetni a honlapját.
Én is költöztettem. Ide, a uCozra! biggrin Ettől a rendszertől jobb még nem volt, jelenleg sincs és nem is lesz egyhamar! smile
Sajnos nem sok időm van foglalkozni ezzel a honlappal és a tartalom fele hiányzik, meg elavult, de a meglévő látogatóim kérésére költöztettem át.
Remélem még egy ideig online lesz a honlap. Talán a későbbiekben lesz rá időm és tudok majd foglalkozni vele.
A honlap elérhetősége: http://gamecorner.ucoz.hu
Köszönöm a figyelmet! smile

Anti
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 98 | 07:59
Sziasztok!

A fentiekben említett honlapom témáját nem mutattam be,amit most szeretnék pótolni.
Az oldal fő arculata az online filmnézés,de található rajta egy kis misztikum,zene,letölthető programok és vicces videók.
Az oldal tartalmát folyamatosan bővítem és javítom.Kérlek benneteket írjátok meg ha valami nem oda valót találtok rajta,vagy valami hiányzik.

Előre is köszönöm sziasztok!

Az oldalam címe: www.hedericsantal.ucoz.hu

Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Szombat, 2010.12.25, 11:13
cplcsibusz
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 99 | 12:02
Sziaszotk!
Az én oldalam a Hackerek elleni védekezéssel foglalkozik, továbbá online segítség nyújtással bármiféle számítástechnikai probléma akad, valamint hasznos segédprogramokkal Anti hacker programokkal-alapvető free programokkal.
Nagyon jó a ucoz , könnyen szerkeszthető jó megoldásokkal.
Várom a véleményeteket az oldalamról smile

http://cplcsibusz.ucoz.hu/

Köszi előre is az észre vételeket !

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 100 | 12:34
Szia cplcsibusz!
Jó az oldalad, de volna egy kis gond! Igazából nem szeretem az ilyen "innen-onnan összeollózott" oldalakat.
Többek között azért nem, mert a saját leírásaimat mindenféle forrás megjelölése nélkül kiteszik.
Az, hogy csak ennyi a fantáziátok, még nem jelenti azt, hogy más "áldozatos" munkáját el is lehet lopni!
Szóval vagy törlöd a képfeltöltéses leírást (kettő lett összevonva, jelenleg ezt láttam, de folyamatban van az ellenőrzés), vagy kiteszed a forrás linkjét, vagy más módszerekhez folyamodunk.
Nem az zavar, hogy kitetted, hanem az, hogy nincs ott a forrás linkje!
Tudnod kell arról, hogy az ilyen jellegű "lopás" szerzői jogok megsértésének bizonyul!
Az oldalam szabályzatában is benne van, hogy mi a teendő!
http://www.torrenthd.hu/index/felhasznalasi_feltetelek/0-108
Ajánlom figyelmedbe a Szerzői jogok részben a 3. pontot!!!

Az oldaladat tüzetesen átfogom nézni, és folyamatosan ellenőrizni fogom.

Újabb oldalt találtam. NFO készítés

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 101 | 13:22
Figyelj cplcsibusz, egy hasonló emberrel, mint te, már megküzdöttünk, és hidd el, ő járt rosszabbul. Biztosan ezt akarod? A szerzői jogok megsértése komoly következményekkel járhat ám. Ahogy látom, van anyag a torrenthd.hu-ről, a dirtywindows nevű oldalról. Mondanám, hogy töröld le a lopott anyagokat, de akkor magát az oldalt törölnöd kéne, mert semmilyen saját tartalmad nincs.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


cplcsibusz
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 102 | 14:33
Töröltem mindent az oldalról.
legközelebb elolvasom a felhasználói feltételeket részletesen.
Dealood
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 103 | 23:43
Sziasztok!

Ájurvéda kozmetikumokkal foglalkozom többek között. Az ájurvéda világát szeretnénk szakértőink segítségével bemutatni, közérthetővé tenni. Most kezdem a web oldalam népszerűsítését, igyekszem minél több infót összecsipegetni az oldalakról, miután kezdő vagyok, de legalább lelkes! wink
BUÉK mindenkinek biggrin

Hozzáadva (01.01.2011, 23:43)
---------------------------------------------
Ja és web oldalam: ajurveda.co.cc biggrin

outstepbboy
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 104 | 16:33
Sziasztok!
Ahogyan olvasgatom a fórumot és látom mennyi jó oldal jött létre itt a uCoz.hu rendszerben
gondoltam én is bemutatom a saját oldalam!

Leszögezném hogy a tartalma több oldalról van összeszedve de engedéllyel!
Ez azt jelenti hogy a többi oldal tulajdonosa is tisztában van azzal hogy az oldalamon megjelennek a
scriptjeik!

Nos akkor el is kezdeném!

Az oldalam akkor készült amikor tönkrement a (ppk.hu) abból a célból
hogy segítsem azokat akik használták az akkor elhalálozott oldal szolgáltatásait!
Először még az ingyenesen használható eoldal rendszerben szerkesztettem az oldalam
de nem igazán nyerte el sem az én sem pedig a felhasználóim tetszését így úgy döntöttem költözik az oldal!
Erre főképp azért is szükség volt mert az oldalam egyre látogatottabbá vált hiszen a rajta elhelyezett
szolgáltatás tökéletesen működött!
Felfigyeltem rá hogy egyre népszerűbb az oldal a felhasználók körében és elkezdtem bővítgetni!
Több oldalt is felkerestem de csak néhány volt hajlandó a rendelkezéseimre állni így
csak a az oldalon található tartalom gyűlt össze!
Elmondom most már hogy mivel is foglalkozik az oldalam!
Ingyen SMS küldéssel!
Valóban működő és saját mobilon tesztelt teljesen ingyenes SMS küldő szolgáltatással!
Ha valakit érdekel az nézzen be nyugodtan és ha van kedve regisztráljon!

Code
http://www.ingyensms.ucoz.hu

Javaslom mielőtt kérdéseket tennél fel
olvasd végig figyelmesen az Általános Tájékoztatót !
Nekem utólag is sokat segített !
Peti3250
Üzenetek: 15
Hírnév: 0

Üzenet # 105 | 00:14
Akit érdekelnek a paranormális jelenségek. Van bármi ehhez a témához kapcsolódó emléke, tapasztalata itt a helye. http://ghost-hunters.ucoz.com/
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Bemutatom honlapomat (Érdekes honlapok leírása, véleményezése)
Keresés: