A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Megosztás/Like (IWIW, Facebook és Twitter Like/megosztás!)
Megosztás/Like
hxxtholz
Üzenetek: 29
Hírnév: 0

Üzenet # 31 | 14:14
Tiszteletem Vezertábornok urnak:)))) nagyon szepen koszonom az eletben ra nem jottem vna magamtol:) jo lett

Hozzáadva (12.08.2012, 13:14)
---------------------------------------------
még egy kis aproságot lehetne valtoztatni ebben a változo kodban? mert igy a hozzaszolast ugy teszi ki ,hogy ha rakattintanak akkor a foto url-re visz nem az adott weboldalra ahol a foto kint van .

masik ami szerintem vmi hiba a link végere mindig tesz egy fura végzödest

pl : /08_12/552065_386232174776715_1410255804_n/9-0-456#.UCeaMqHN-fY

itt a beallitasoknal a foto nevenel es linkben szereplö névben is csak az van megadva ami itt piros . mi az amit a legvégére csak ugy magátol be tesz ? és ezt akkor is oda teszi ha az rssgrafity altal kitett linkre kattintok.

a fotoalbum albumnézeténél még igy néz ki a link vége : /photo/10_08/08_12/9

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 32 | 16:35
hxxtholz, sajnos ez nem megoldható, ugyanis a saboonban nem működik az a változó, ami ide kéne.

A végződés zavarja a működést?

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


hxxtholz
Üzenetek: 29
Hírnév: 0

Üzenet # 33 | 17:42
nem, de azt hittem h vmi hiba van az oldalon azert van ott

Hozzáadva (26.08.2012, 16:42)
---------------------------------------------
Azota sem boldogulok a foto megosztásával mindig kéri a biztonsági kodot facebook ? ez mar kva égö a két oldalon 3000 like van jo sokan látják már milyen s.zar a weboldalam,hogy et nem tudom megoldani :)) igy nem kinlodik senki h megosszon akarmit is szerintem .

oldalamban lehet valami hiba amiert face nálam mindig kér kodot ? ilyesmivel találkozott mar valaki ?

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 34 | 18:03
hxxtholz, Kérhetnék egy oldal címet?

Szerintem (így vaktába, az írásod alapján) lehet hogy az fb a rossz, és/vagy csak neked jelenik meg a kód.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
hxxtholz
Üzenetek: 29
Hírnév: 0

Üzenet # 35 | 19:14
4 néven belépve is probaltam mindig kéri a biztonsági kodot

http://chatgirls.ucoz.com/photo/

http://www.facebook.com/Chatno1
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 36 | 22:18
Közösségi oldalak megosztó (like-oló, +1-ező, stb.) gombok beillesztése, úgy hogy csak beállítom, hogy mi kell, és mi nem, és már kapom is a kódot? Lehetséges! Ráadásul az oldaladat kevésbé lassítja!

Itt a 2 legjobb ilyen szolgáltatás:
1. sharethis
2. addthis
3. share.lockerz

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Tibi6436
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 37 | 21:14
Sziasztok!
Valaki legyen olyan szíves és válaszolja már meg nekem, hogy miért a fő oldalra dob mindenkit a facebook, amikor egy megosztott cikkemre kattintanak? Mindegy hol helyezem el a scriptet, mindegy mire írom át benne az url-t, akkor is csak a fő oldalamra mutat..nemértem...hátha valaki igen..köszönöm! wacko

Hozzáadva (13.02.2013, 20:14)
---------------------------------------------
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy milyen változót kell ide tennem, hogy mindig az adott blogbejegyzés legyen like-olva?
data-href="http://allin.ucoz.hu/blog/??????"

KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 38 | 22:07
Tibi6436, a bejegyzés-link helyett (http://allin.ucoz.hu/blog/valami) az

Kód
$ENTRY_URL$


Kódot kell beilleszd! biggrin
Tibi6436
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 39 | 21:23
Köszönöm ismét a segítséged! Most már csak azt áruld el még nekem, hogyan tudom, megoldani, hogy a megosztásnál, ne azt a sablon képet tegye ki mindig, hanem az aktuális cikkről csináljon pillanatképet, ahogyan másoknak is sad

Hozzáadva (15.02.2013, 19:58)
---------------------------------------------
Senki sem tudja? cry Ezt a kis zöld nyilakat szokta, csak kirakni minden cikkhez, ami itt is van a security code mellett

Hozzáadva (28.02.2013, 20:23)
---------------------------------------------
Még most sincs megoldásom... senki sem tudja? happy

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 40 | 11:30
Tibi6436, a facebook magától szed képet az oldalról nem lehet változtatni...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Tibi6436
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 41 | 22:49
ezaz...de nekem nem szed soha semmit, csak az ucoz zöld kis nyilacskáit teszi mindig a cikkek mellé...
matyik
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 42 | 19:48
Árulja már el nekem is valaki, mi van az Ucoz oldalak Facebook like-jaival! Eddig azt a képet osztotta meg, amelyet a meta tag-ban beállítottam: <meta property="og:image" content="$PHOTO_URL$" />. Most az Ucoz védjegyének a képét. De újabban már ha a Facebookról osztok meg valamit direktbe, akkor is a védjegyet teszi ki képnek. Valaki?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 43 | 19:19
matyik, Tibi6436, valószínűleg a facebook változtatott a kódján, érdemes körülnézni ez ügyben a facebook fejlesztői oldalán (de mielőtt a fb fejlesztői oldalára mennél, készülj rá fel, hogy az az oldal egy túlbonyolított, keresgélős izé...)...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Tibi6436
Üzenetek: 9
Hírnév: 0

Üzenet # 44 | 13:30
Ok! Köszönjük! wacko
matyik
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 45 | 20:33
Köszönöm a segítséget vmarci21! Sajnos nem oldotta meg a problémát. Nem a facebook kód változása volt a baj. Kicseréltem az ucoz képes védjegyét szövegesre, s így már a megfelelő képet húzza be. Lehet, hogy a rendszer így is reklámozza magát?
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Megosztás/Like (IWIW, Facebook és Twitter Like/megosztás!)
Keresés: