A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Hibás Regisztrációs Email
Hibás Regisztrációs Email
iHack
Üzenetek: 50
Hírnév: 3

Üzenet # 1 | 18:03
Sziasztok. Mikor regisztrál valaki ugye kap egy megerősítő email-t. Na most az a levél tele van helyesírási hibákkal. Ezt hol tudom szerkeszteni?
Androidos telefonod van és segítség kellene? Szeretnéd tudni mikor érkezik telefonodhoz android frissítés? Vagy csak simán egy jó androidos közösséghez tartoznál?

http://android-world.ucoz.hu
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 19:23
iHack, meg tudnád mutatni milyen helyesírási hibák vannak benne? Te nem tudod módosítani, de én igen, így szeretném, ha elküldenéd a szöveget smile (én is lecsekkolom, de többféle változat van bent, és nem tudom pontosan, melyik van alkalmazva smile ).
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 13:22
iHack, kijavítottam. Hamarosan kihat az összes szerverre (pár nap). És nem, jelenleg nem lehet testreszabni a rendszer e-maileket.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Hibás Regisztrációs Email
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: