A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Bejelentkezés/Regisztráció+Oldal hozzáadása (Bejelentkezés/Regisztráció+Oldal hozzáadása)
Bejelentkezés/Regisztráció+Oldal hozzáadása
Team
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 17:12
Szaisztok!
Nem akarom egyesével az összes kérdésem felteni, szerintem így helytakarékosabb. smile
A kérdéseim a következők:
1. Meglehetne azt oldani, hogy a belépés uID-vel az ne látszodjon? Ezzel arra célzok, van egy, olyan blokk, hogy belépés. Ennél 2 választási lehetőség van:Belépés uID-vel, másik Régi belépési oldal. Nem lehetne valahogy a 2 felcserélni? sad
2. A regisztrációnál pedig gondolom nem lehet változtatni a feltételeket. pl.: saját használati feltételek, születési dátum kikapcsolás.... ilyesmikre gondoltam, de szerintem nem. sad .
3. Szeretnék egy új oldalt (nem weblapot!), ahol a felhasználok feltölthetik fájlaikat, vagy letölthetik éppen.
pl.:egy letöltések nevüt szeretnék létrehozni, ahova ha rákattintok betölti az oldalt. smile Remélem nem hangzik túl hülyén. biggrin
Tibi4566
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 2 | 19:01
Sziasztok!

Próbálok egy felhasználót beregisztrálni (adminom már van), de nem érkezik a megadott mail címre a levél, amelyben megerősíthetném a mail címet.
Meddig kell várni? Több nap? Ötlet?

köszi
Team
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 20:02
Szia!
Általában azonnal megérkezik a levél. Sajnos én is jártam már így a freemail-lel és a citromaillel is egyeránt. sad
Sajnos ez ellen nem sokat lehet tenni szerintem. sad . Ilyenkor azt szoktam csinálni, kilépek a böngészőből, majd újra belépek az e-mail fiókomba, ha most sem érkezett meg a levél, akkor újra regisztrálok. Nekem ez a módszerem. smile
Remélem ezzel segíteni tudtam.
Tibi4566
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 20:12
köszi, akkor próbálgatok.. ez egyébként outlook.com-os mail cím..
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 5 | 20:16
Team, a kérdéseidre a válaszok:

Idézet Team ()
1. Meglehetne azt oldani, hogy a belépés uID-vel az ne látszodjon? Ezzel arra célzok, van egy, olyan blokk, hogy belépés. Ennél 2 választási lehetőség van:Belépés uID-vel, másik Régi belépési oldal. Nem lehetne valahogy a 2 felcserélni?

A honlap alsó részébe illeszd be ezt a kódot:
Kód
<script type="text/javascript">  
    $(document).ready(function(){  
    $('#uidLogButton div:last a').click();  
    });  
    </script>


Idézet Team ()
2. A regisztrációnál pedig gondolom nem lehet változtatni a feltételeket. pl.: saját használati feltételek, születési dátum kikapcsolás.... ilyesmikre gondoltam, de szerintem nem. .

A felhasználási feltételeket nem lehet megváltoztatni, de a Születési dátumot ki lehet venni a Felhasználók modul beállításainál: http://screencast.com/t/BLIiH9Ehv

Idézet Team ()
3. Szeretnék egy új oldalt (nem weblapot!), ahol a felhasználok feltölthetik fájlaikat, vagy letölthetik éppen.
pl.:egy letöltések nevüt szeretnék létrehozni, ahova ha rákattintok betölti az oldalt. Remélem nem hangzik túl hülyén.

Erre a célra tökéletesen megfelel a Fájlkatalógus modul smile Vezérlőpult » modul lista Inaktív füle » Fájlkatalógus.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 6 | 20:17
Tibi4566, üdvözlünk a rendszerben smile Ellenőrizted a Spam mappát? Mindenesetre megpróbálok én is regisztrálni egy uCoz-os weboldalra Outlook-os címmel.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Team
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 20:19
Köszönöm szépen,bigblog, smile
Most gyors megnézem az eredményt :D.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 8 | 13:39
Team, egy hiba volt a rendszerben, elvileg most teljesen működnie kéne.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Atis8451
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 9 | 12:04
Sziasztok!

Valami miatt a http://www.gyomrose.hu/index/fooldal/0-245 oldalon a jobb felső sarokban található Belépés gomb Firefoxban nem működik, IE-ben viszont igen.
Tud nekem valaki segíteni, mi lehet ennek az oka?

Köszi!
Atis
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 10 | 13:02
Atis8451, nálam működik a gomb: http://i.imgur.com/7auHbIe.png - le tudnád írni pontosabban a problémát, kérlek? Ugyanakkor arra is megkérnélek, hogy add meg a böngésződ pontos verziószámát.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Atis8451
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 11 | 14:08
Szia bigblog, a Firefox 41.0-ás, a probléma pedig úgy tűnik, az, hogy nem töltődik le a js. Nem jön a felugró kis ablak.
http://imgur.com/pA39vWn
Tudtommal nincs addblocker-em, meg nincsenek letiltva a felugró ablakok sem.
Köszi!
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 12 | 17:24
Atis8451, továbbítottam a problémát. Annyit elmondok, hogy a képen levő JavaScript fájl a reklám szkriptje, így nem innen származik a probléma.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 13 | 07:11
Kedves bigblog!
Új fórumom készítésével kapcsolatban lenne kérdésem.
Szeretném a fórumot zárttá tenni, ezért azt szeretném, ha a regisztráció nem lenne automatikus.
Arra gondolok, hogy csak az válhatna felhasználóvá, akinek a regisztrációját én jóváhagynám.
Van-e erre lehetőségem, és ha van, hogyan?
Segítségedet előre is köszönöm.
Levin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 14 | 17:53
Levin, az egyetlen megoldás az, hogy a Felhasználók csoportot átnevezed valami másra, és letiltod a hozzáférését a fórumhoz. Azokat a felhasználókat pedig, akiket jóváhagysz, azokat egy másik csoportba helyezheted, aminek van hozzáférése a fórumhoz. Helyi felhasználók használatával törölheted is a felhasználókat.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 15 | 14:37
Köszönöm.
Már csak az kellene, hogy a prémium státuszomat átvihessem az új fórumra is.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Bejelentkezés/Regisztráció+Oldal hozzáadása (Bejelentkezés/Regisztráció+Oldal hozzáadása)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: