A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Tippek és trükkök
Tippek és trükkök
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 1 | 17:22
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 2 | 18:18
1world, amit leírtál kezdők számára kiemelten hasznod, de már elavult technológia.

A legjobb megoldás mindenre a CSS, így nemcsak gyorsabb lesz az oldal, de sokkal keresőbarátabb is. Hiszen a sok tulajdonságot lespórolod a html részről, így átláthatóbb az is. pl. <div class="fejlec">
Így az ehhez hasonló tulajdonságok mehetnek a CSS-ben .fejlec {width:1000px; height:1000px;}

Még van 1 előnye a CSS-nek, ez globálisan változtat. Pl. van egy kódod a középrészben, így nem kell lecserélni a sablonok szerkesztője opcíóval, csak átmegyünk CSS-ben és megváltoztatjuk azt, amit szeretnénk.

De persze azoknak akik nem mélyültek el a témában, azoknak tőkéletes amiket leírtál, de ettől független a Html-es formázás, illetve a table-k használata elavult megoldás.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 3 | 19:16
Locky, rendben, igazából én csak hozzákezdtem az angol fórumtémák fordításához, kíváncsi voltam menne-e egyáltalán. Legközelebb majd megpróbálok valami újabb témát lefordítani, ha van olyan. Az angol téma létrehozási dátumát ugyanis nem néztem valóban.
samu
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 10:18
Csináltam egy 404 hibakódra saját oldalt, a név ugyanaz mint az alap(mint a szabványos 4004 -es) , de nem írja felül. sad

Help pls!!!!!!!!!!!!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 5 | 16:16
samu, ftp-vel kell feltölteni, részletek vannak az uCorneren.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 6 | 16:50
Szia samu!
Szokásos hiba szokott leni hogy a 404.html helyett csak 404.htm -el van.
Egyszerűbben: html formátum helyett htm formátumot állítanak be.
Nézd meg nem-e ez a hiba!
Üdv, Dani!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 7 | 14:30
moderátor-panel egyedi stílussal:

A moderátor panel alapból így néz ki:
ebből könnyen varázsolhatunk ilyet is:

hogyan? megtudjuk acenter-dm.ru oldalon lévő cikkből!

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Titkos
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 20:36
samsu azt szertném kérdezni letöltötem most egy sablont és azt hogytudnám berakni az én oldalamra ?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 9 | 15:35
Titkos, azt ajánlom, olvasd át ezt: http://forum.ucoz.hu/forum/27-525-1 wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
HFG
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 19:23
Valaki segítene azt szeretném meg kérdezni hogy hogy kell Felhasznált modulok létrehozni azaz olyan legyen minta a főoldal tudok bele írni

a választ előre is köszönöm
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 11 | 21:05
Idézet HFG ()
Felhasznált modulok

Kérlek, fejtsd ki egy picit érthetőbben. Köszönjük wink

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Titkos
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 12 | 21:21
Sziasztok azt szeretném meg kérdezni hogy kell több menüpontot létrehozni azaz ojan mint a főoldal tudok híreket írni meg ijenek smile Választ előre is köszönöm
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 13 | 16:26
Titkos, ha arra gondolsz, hogy más-más hírek legyenek két különböző oldalon, akkor azt sajnos ugyanazzal a modullal nem tudod megtenni. Viszont telepíthetsz egy új modult (pl. Cikkek katalógusa), majd azt igény szerint átnevezed, és HTML, CSS ismeretekkel a Modul főoldala sablon tartalmát módosíthatod.

Ezenkívül létrehozhatsz a Honlap hírei modulhoz kategóriákat is.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
line
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 21:45
Szia.

Azt szeretném meg kérdezni Fórumba hogy tudok más fülecskét létre hozni azaz Test fórum de én nem azt akrnám hanm mást

Választ előre is köszönöm
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 15 | 21:58
line, menj a vezérlőpultba. A jobb oldali modul-konténerben kattints rá arra, hogy Fórum, majd válaszd a Fórumok beállításai menüpontot. Ott szerkesztheted a fórumokat és kategóriákat, mára pedig már al-fórumokat is hozzáadhatsz fórumaidhoz.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » Tippek és trükkök
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: