A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Szerintetek kerüljön be ez az oldal a uCoz.hu főoldalára? (torokcsaba.ucoz.hu)
Szerintetek kerüljön be ez az oldal a uCoz.hu főoldalára?
Szerintetek kerüljön be a torokcsaba.ucoz.com oldal a uCoz.hu főoldalára?
1. Igen, bekerülhet. [ 2 ] [50.00%]
2. Ne kerüljön be. [ 2 ] [50.00%]
Összes válasz: 4
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 13:36
Üdvözölni szeretném az összes uCoz felhasználót.

Nemrég kihirdettük a uCoz.hu főoldalán való szereplés lehetőségét. Az első fordulókor beküldésre került a torokcsaba.ucoz.com oldal is. Az adminisztráció szerint még kérdéses, hogy ezt az oldalt közzétesszük-e, éppen ezért szeretnélek megkérdezni titeket. Kérünk, szavazzatok, és írjátok meg a véleményeteket is.

A uCoz adminisztráció szerint a cikkek katalógusa modulban közzétett anyagok igen kevés látogatással rendelkeznek, valamint a Fórum és a GyIK is szintén üres, de mindezek ellenére sok olyan hasznos információt tartalmaznak az Oldalszerkesztőben létrehozott oldalak.

Továbbá szintén fennáll a lehetőség az oldalak javasolására az említett témában.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
iHack
Üzenetek: 50
Hírnév: 3

Üzenet # 2 | 14:30
Hát szerintem eléggé keszekusza az egész oldal. Ha egy látogató ezt meglátja nem tud rajta eligazodni. Elöbb rendbe kellene tenni a menüket meg renesen megcsinálni az egészet. Habár tényleg rengeteg jó tartalom van rajta smile
Androidos telefonod van és segítség kellene? Szeretnéd tudni mikor érkezik telefonodhoz android frissítés? Vagy csak simán egy jó androidos közösséghez tartoznál?

http://android-world.ucoz.hu
csabi96
Üzenetek: 36
Hírnév: 2

Üzenet # 3 | 17:41
Köszönöm a véleményed az oldalamról iHack! Tényleg sokat jelentenek ezek a vélemények mert sokat dolgoztam/dolgozom az oldallal. Viszont légyszíves egy kicsit részletesebben fejtsd ki, hogy pontosan miért gondolod rossznak a menü elrendezését. Akár konkrét ötleteket is írhatsz! Köszönöm!!! biggrin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 20:03
csabi96, túl sok a menüelem, nehéz kiigazodni rajta. Már eleve 3 sor jelenik meg az én képernyőmön - egy picit sok ez a 3 sor. smile

És ne haragudj, hogy létre kellett hoznom ezt a témát és hogy nem lett kirakva a weboldal a Beston-ra. Nem az én döntésem smile

A menün kívül talán jobban kellene stilizálni a megjelenő elemeket smile No meg több tartalom sem árt a Fórum modulban, és persze egy kis keresőoptimizálás, több látogató is egy újabb plusz pont smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 5 | 09:45
torokcsaba.ucoz.com oldalon nem lehet eligazodni.
Én is szerettem volna indulni, hogy a weboldalam megjelenjen a uCoz főoldalán.
Jelenleg most vizsga időszak van májusban, és június elején ezért nincs időm a weboldalakkal foglalkozni most.
Ha meglehetne újra ezt hirdetni, az jó lenne. A határidő meg lenne június vége vagy július közepe.

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 6 | 09:51
tomi3821, továbbra is be lehet küldeni weboldalakat a uCoz.hu főoldalára ebben a témában wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Szerintetek kerüljön be ez az oldal a uCoz.hu főoldalára? (torokcsaba.ucoz.hu)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: