A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Hibabejelentés a uCoz felé
Zordee
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 15:25

Hibabejelentés a uCoz felé


Amennyiben nem tudod elérni a saját oldaladat, egyik uCoz funkcióban/modulban hibát találsz, akkor azt itt jelentheted nekünk! Mi megpróbálunk segíteni a probléma megoldásban, illetve ha a uCozban van probléma, akkor a hibáról tájékoztatjuk a uCoz rendszerén dolgozókat.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 76 | 11:52
Zsóka, az UCoz a http://help.internet.beeline.ru/internet/security/restricted/ oldalra nem irányít át senkit.. a .hu-s domaint melyik szolgáltatónál vetted? Szerintem ők csinálnak valamit/ ott van valami rosszul beállítva...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Zsóka
Üzenetek: 44
Hírnév: 0

Üzenet # 77 | 08:41
vmarci21 3 éve ez a domainem, eddig nem volt semmi gond. Ha az lenne rosszul beállítva, akkor mindenhol hibát jelezne, nem csak egy pár embernél. Azt nem értem, hogy kb. kétezren be tudnak lépni naponta, s eddig vannak kb. 7-en, akiknél ez a fent jelzett oldal ugrik be. De más gépéről, más IP címmel be tudnak lépni. Ez a probléma.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 78 | 10:32
Zsóka, nem értem... a .beeline.ru oldalát megnézve egy orosz net/tv/telefon szolgáltatónak tűnik... semmi köze nem lehet magyar Ip címekhez...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Many00
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 79 | 15:39
Sziasztok!
Most nézem hogy az UCOZ oldalak több mint fele nem működik.
S57 a szerver.

Hozzáadva (25.06.2013, 14:39)
---------------------------------------------
Már megtaláltam a hiba okát!
Az AVG vírusirtó valamiért blokkolja a legtönn ucoz oldal a gépemen,nem mindengyiket így nem működnek!Fogalmam sincs miért van ez...

admin2412
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 80 | 17:44
Sziasztok!

Szeretnék honlapomra a www.szentvid.ucoz.hu-ra belépni, de mindig az AVG ablak jön be és figyelmeztet, hogy HTML/Frame vírust talált. A honlapra pedig nem enged belépni! Próbáltam törölni az előzményeket, nem segített, aztán próbáltam másik gépről, másik böngészőből belépni onnan sem lehet!
Segítségeteket előre is köszönöm! Üdv: Ákos
vagyonőr
Üzenetek: 18
Hírnév: 0

Üzenet # 81 | 07:49
Sziasztok!A facebook-on szoktam ajánlani a oldalam.Két napja ha belinkelem nem mutat előnézetett csak a linket.Több oldalam is van de csak ennél /packersoldal.hu/ csinálja,bármely más oldalnál van előnézet.Kérlek segízsetek,köszönöm!
georgio
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 82 | 08:24
Köszöntök mindenkit!

Június 28.-án ezt írtam le fórumban:

"Sziasztok!

A facebook (kb. 1 hete) ucoz.hu - spam, adathalászatra utalással nem enged saját honlapomról információt megosztani, Facebook oldalamra. Ezt megelőzően működött a megosztás. Megnéztem az McAfee SiteAdvisor-t, potenciálisan veszélyesnek minősíti az ucoz-t. az én honlapomat (georgium.ucoz.hu) is. Látogatóim megbízhatónak jelölték weboldalamat, ezért írtam egy felháborodott üzenetet és kértem az újra minősítést.

Viszont találtam a webmesterszközökben egy figyelmeztetést, amivel nem tudom mit kezdjek.

"A Google kártékony kódot fedezett fel az Ön webhelyén. http://georgium.ucoz.hu/dir/0-0-1-1125-20
Javasoljuk, hogy minél gyorsabban tegyen valamit a webhely megtisztítása érdekében. Ha ezt elmulasztja, előfordulhat, hogy a Google-felhasználók egy figyelmeztető oldalt fognak látni a webhely oldalainak megnyitásakor.

Szerverkonfuguráció:
Valószínűleg feltörték a .htaccess fájlt, így lehetővé vált rosszindulatú programkódok beszúrása erre az oldalra.

Ártalmas szoftver részletei

URL: http://georgium.ucoz.hu/dir/0-0-1-1125-20
Utolsó ellenőrzés: 2013. június 5.

Amikor a Google utoljára tesztelte ezt az oldalt, a szerver nem adott vissza tartalmat, hanem a böngésző át lett irányítva egy gyanús weboldalra. Azt javasoljuk, keressen a szerver konfigurációs fájljaiban (mint amilyen az Apache .htaccess fájlja is) engedély nélküli változtatásokat, és tekintse meg webhelyének megtisztításával és új ellenőrzés kérvényezésével kapcsolatos útmutatásunkat.

Fogalmam sincs, mi lehet a figyelmeztetés oka. Nem észlelek semmi gyanús változást. Az ugyan többször előfordult, hogy oldalam időlegesen elérhetetlen lett, de ezt betudtam szerver hibának.

Kérem, segítsetek egy HTML-hez nem értő nyugdíjasnak! Mit tegyek, kihez forduljak?

Köszönettel fogadok minden segítséget."

Azóta sincs reagálás, viszont látom, más is küzd ezzel a problémával.

Ma szerettem volna ezt az üzenetet elküldeni McAfee SiteAdvisor-nak:

T. Cím!

"georgium.ucoz.hu - Ez a hivatkozás veszélyes lehet. Tesztjeink során biztonsági kockázatot észleltünk. Legyen óvatos!"

Weboldalam, a látogatók minősítései alapján biztonságos, legalább is ezt igazolja vissza az avast! Meg akarom tudni mi az oka annak, hogy Önök vörös figyelmeztetéssel látták el oldalamat. Nem értem a kategóri besorolást sem. Weboldalam minek alapján került besorolásra az "Internetes szolgáltatások, Kártékony webhelyek" kategóriába? (Az opcionális kategóriák közül én a "nyilvános információk" közé, és "megbízható"-ként tudom sorolni.)

Szándékosan semmi veszélyes kódot nem építettem be oldalamba, nem észleltem külső,- rosszindalatú beavatkozás jeleit sem.

Kérem, szíveskedjenek információt adni a vörös kategóriába sorolás,- a biztonsági kockázat konkrét okairól annak érdekében, hogy az esetlegesen indokolt és tényleges veszélyek elhárításával, megszüntethető legyen webhelyem negatív minősítése.

Várom válaszukat!

Egyszerűen nem tudom továbbítani, hiba az oldalon üzenet jelenik meg.

Tényleg jól jönne végre a tudoroktól egy kis segítség a hiba okának feltárásához, megszüntetéséhez!

georgio
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 83 | 10:32
georgio, nem sok mindent lehet vele kezdeni, mind a fb, mind a Google tiltotta a .ucoz.hu-s címeket.... valószínűleg valaki uCozos weboldalán szemetel.... sad
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 84 | 13:06
Sziasztok!
Már másodszor fordul elő,hogy nem elérhető az oldalam.De legalább egy emailt küldenének,vagy egy pm-et ,hogy mit mondjak ilyenkor a felhasználóimnak.Miért nem elérhető az oldalam ilyenkor?Szererhiba?Vagy Túlterhelt a szerver?
Válaszotokat előre is köszönöm.
razide
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 85 | 13:20
Idézet (remus)
Sziasztok!
Már másodszor fordul elő,hogy nem elérhető az oldalam.De legalább egy emailt küldenének,vagy egy pm-et ,hogy mit mondjak ilyenkor a felhasználóimnak.Miért nem elérhető az oldalam ilyenkor?Szererhiba?Vagy Túlterhelt a szerver?
Válaszotokat előre is köszönöm.

Nálam is ugyanez a helyzet! Nem értem miért nem lehet küldeni előre egy értesítést... Kezd ebből elegem lenni!
georgio
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 86 | 15:01
Sziasztok!

Olvasom, hogy többen nem tudnak felmenni oldalukra. Ma én is másodszor jártam így. Én a s62 szerveren vagyok. (georgium.ucoz.hu) Megnéztem a fórum szerverhiba oldalt, ott a 62-re nincs jelezve karbantartás, illetve üzemzavar.
Akinek ilyen gondja van, melyik szerveren van?

georgio
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 87 | 17:13
Csatlakozom a nem jelenik meg az oldalam csoporthoz, és mélységesen(!!) egyetértek razide kommentjével. Ha ez túl nagy kérés, legalább odaböffenthetnének vmi dátumot az Ügyfélszolgálatnak, akik kiplakátolják nekünk, hogy mire számítsunk. Gondolom, egy karbantartást nem egyik percről a másikra gondolnak ki. -,-' Nagyon jó a uCoz, de ezek a váratlan dolgok kezdenek egy kissé kiakasztani...
georgio
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 88 | 17:29
A következő információt most szedtem le az ucoz orosz fórumáról:

Hibanapló -
Frissítve: szombat, 06 - július - 2013

Kiemelt téma: Ha lelassul, vagy nem nyitott oldalak uCoz

A kapcsolat a DDoS-támadás egy DC 6.07 szerverek - S46, S47, S48, S49, S50, S52, S53, S54, S55, S56, S57, S58, S59, S60, S61, S62, S63, S64, S65, S67, S68, S69, S70, S71, S72, S73, S74, S75, S76 S77, S78, S79, S80, S81, S83, S200, S201, S202, S203, S204, S205, S206, S207, S210 S211, S212, S214, uWeb kapható egyes szegmensei a hálózat.

Bocs a magyartalan szövegért, de ezt adta a Google fordítás. A lényeg, azért érthető. Több szervert ért DDoS támadás, köztük azt is, amin weboldalam van. Ezért nem töltődnek be a honlapok. További infót nem találtam.

georgio
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 89 | 18:08
Köszi szépen az infót. cool Angol fórumon nézelődtem én is, de nem találtam semmi használható infót. :-/
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 90 | 18:58
Redzsina, georgio, a magyar hibanaplóban is benne van már wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Hibabejelentés a uCoz felé (Hibát találtál az uCoz rendszerben? Írd meg itt!)
Keresés: