A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » uCoz találkozó
uCoz találkozó
Te eljönnél, ha lenne uCozos találkozó?
1.Igen, mindenképpen! Már alig várom![ 5 ][29.41%]
2.Nem is tudom... talán![ 1 ][5.88%]
3.Attól függ, hol lenne... Messze nem mennék el otthonról![ 10 ][58.82%]
4.Hát.. Ha a párom elenged, akkor igen! :D[ 0 ][0.00%]
5.A család miatt sajnos nem tudnék menni... :([ 1 ][5.88%]
6.Se időm, se pénzem nincs ilyesmire![ 0 ][0.00%]
7.XD.. Biztos hogy NEM! Még hogy Veletek találkozzak...Ugyan már![ 0 ][0.00%]
Összes válasz: 17
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 1 | 21:06
Sziasztok!
Sokaknak nincsen Facebook fiókja, ezért ide is beillesztem a következő szöveget.
Eredetileg a Facebookon jelentettük meg, de végül is itt is helye van, ráadásul itt szavazni is lehet rá! smile
A következő szöveg olvasható a Magyar uCoz Facebook fórumán:

Egy találkozó lényegét gondolom nem kell ecsetelnem...
Összejövünk, pár órát együtt töltünk (NAAA! Mikre gondolsz? Te malac! biggrin ), aztán mindenki visszaül a monitor elé és úgy tartjuk tovább a kapcsolatot.
Hogy miről lenne szó? Nem is tudom... Az időjárásról, meg hogy kinek mekkora a lába... lol
Emberek Vagyunk, akik jelenleg csak virtuálisan "ismerjük" egymást...
Egy kis beszélgetés, személyes benyomások (Nah... már megint??? Nem tennéd félre a perverz gondolataidat? biggrin ), szóval egy olyan társaság "bulija", akik még sosem találkoztak, de már barátok, ismerősök. smile
Van bennünk valami közös! Kitalálod? Megmondom... Mindannyiunknak van honlapja a uCoz rendszerben! smile Szóval a téma adott...
Hogy ez mibe kerülne Neked? Csak utazási költség és amit a helyszínen fogyasztasz.
Hol lenne? Magyarországon. Nem lehet olyan helyszínt választani, ami mindenkinek közel van. Megpróbálunk egy optimális helyet találni, ahol mindenkinek jó lenne és ahová esetleg a családot is nyugodtan el lehet vinni. smile
A találkozó jelenleg csak terv, a véleményedre Vagyunk kíváncsiak! smile
Szóval részt vennél, eljönnél egy ilyen rendezvényre? smile
Ez még nem jelentkezés, csak egy kérdés...
Várjuk a válaszodat! smile

Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 2 | 10:18
Ez nagyon jó ötlet. Tetszik. Na és a leírás lol Egy jó ok, hogy szívesen elmennék, bár...
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 3 | 16:48
Hát úgy látom nem nagyon rajongtok az ötletért! surprised
Mint ahogy semmi másért sem... fudge biggrin
Ebből így nem lesz találkozó. Ennyit a "közösségről"... sad
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 4 | 18:27
Kedves juillet, Mi is köszönjük a rajongást! smile
Csak sajnos egy (vagy nagyon kevés) Fecske nem csinál nyarat... sad Marad a TÉL! biggrin biggrin

---------------
Kicsit kiértékelném a jelenlegi állást.
Jelenleg a legtöbben (3 húha! biggrin ) nem mennének messzire.
Mint ahogy írtam is, Magyarországon lenne a dolog. Sajnos nem lehet olyan helyszínt választani, ami mindenkinek megfelel távolságban. sad
Ez lehetetlen...
Ezt azzal lehet kompenzálni, hogy egyik találkozó hozzád van közelebb, a következő hozzám, a rákövetkező meg a harmadikhoz és így tovább...

Ketten mindenképp eljönnének. Ebből az egyik Én vagyok. biggrin
Szóval rajtam kívül eddig egy uCoz fan van még. biggrin

Egy ember a család miatt nem jönne. Most itt az a kérdés, hogy a távolság miatt, vagy az esetleges "csetepaté" miatt? biggrin
Mi mindenképp olyan programot szeretnénk (legalábbis Én), ahol a családnak is van helye. Gondolok itt leginkább a gyerekekre. smile

Van még egy ember, aki még nem tudja. Itt is felmerül a kérdés, vajon mi lehet a kétség oka?
Távolság? Család? Anyagiak? Idő?

Szerencsére eddig nem szavazott senki a "Nem"re. biggrin Tapintatból, vagy sem, a lényeg, hogy eddig "0" szavazat van ott... biggrin

Szóval mindenkit megkérnénk, aki idetéved, hogy szavazzon.
Itt leginkább az aktív tagokra gondolok, de természetesen mindenki szavazata fontos Nekünk! smile

Nem politikai szavazatról van szó! biggrin Itt nincsenek következmények sem... biggrin tongue

A szavazást nem akarjuk a végtelenségig "futtatni", persze időt is szeretnénk hagyni mindenkinek, hogy el tudja dönteni Neki mi a jó/jobb. smile
A szavazás állását idén még egyszer kiértékelem. Karácsony után. smile
Aztán majd meglátjuk! smile

Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 5 | 20:03
Sziasztok.

Én voltam az egyik aki a távolságot jelölte be, igaz nem ez a legfinomabb megfogalmazás, de ez ált hozá a legközelebb biggrin
Ez azt akarja jelenteni hogy nem azt mondtam hogy nem és nem is azt hogy igen, mert ez függ a körülményektől is. (itthoni)

Sajnos manapság egyre kevesebb időm van erre és arra is és ez szerintem meglátszik most a fórum aktivitásomon is.
De ez csak ideiglenes! biggrin

Szóval ha majd ez a téma netán egyszer továbblép, lesz annyi szavazat hogy már 1 lépéssel tovább menjen a dolog, és stb akkor majd többet tudok mondani biggrin

Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 6 | 20:21
Na akkor én is "kiértékelem" a dolgot:

Nem nagyon szeretek utazgatni, egyrészt mert narkolepsziás vagyok, és ha nincsen társaságom akkor bealszok mert unom magam... Másrészt meg amúgy sem igazodnék ki pl. ha BPen lenne a találka.

De tényleg szívesen elmennék, mert biztos jó kis közösség lennénk. (azok akik aktív tagok). wink

Talán ennyi amit írhatnék.

Hozzáadva (27.12.2010, 20:21)
---------------------------------------------
Nekem lenne egy olyan ötletem, hogy ha semmi képen sem jönne össze ez a találkozó, (bár nem biztos a legjobb öltet) hogy mi lenne ha skype-on csinálnánk egy csoportot, vagy csak néha az online lévő tagokat meghívnánk konferencia beszélgetésekbe?

Persze biztos van olyan, akinek nincsen skype-ja, de ha nagyon érdekli valakit a dolog, akkor úgy is letölti (szerintem).
A másik meg, hogy mikrofonnal lenne az igazi (ami itt sem biztos hogy mindenkinek van), de akinek van skype-ja azoknak elég valószínű, hogy van mikrofonja is. Meg ha még sincsen, akkor venni is lehet, amit szerintem olcsón is meg lehetne venni...

Igaz ez nem a legjobb, de szerintem ez is elég jó megoldás lenne, persze csak ha tényleg nem jönne össze a találkozó.

Mit szóltok hozzá?


FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 7 | 23:52
Én szívesen elmennék egy ilyenre, legalább meglehetne ismerkedni a többi weblap tulajdonosokkal és egy jót beszélgetni. Nagyon kiváló ötlet.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 8 | 13:30
Ismét elindítom ezt a kis kérdőívet wink Kíváncsiságképpen biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » uCoz találkozó
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: