A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Fájlkatalógus - Javasold a barátodnak funkció
Fájlkatalógus - Javasold a barátodnak funkció
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 1 | 17:29
Sziasztok!

A fájlkatalógusban a "javasold barátodnak" funkció miért nem működik? Próbáltam berakni, de nem sikerült. Mindig csak a kód jelent meg. Ide másképp kéne berakni, vagy nem lehetséges? Ugyanez a gondom a hirdetésekkel is.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 18:11
Szia!
Ez azért van, mert ezeket csak az "index" oldalakon lehet használni. Ugyanis ott van meg ennek a "html"-nek a feltétele.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 3 | 18:19
Értem, köszi.

Hozzáadva (16.08.2010, 18:19)
---------------------------------------------
Amúgy egy ilyen mennyi idő alatt érkezik meg, mert elküldtem magamnak több féle e-mail címre, de semmi. Pedig a GY.I.K.-ból próbáltam


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 4 | 19:33
Nekem azonnal továbbította.
Én gmailt használok itt a ucozon, és gmailre is küldtem.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 5 | 20:07
Hát nekem se freemail-re, se citromail-re nem küldte el. És pont ezeket használják a legtöbben. Pedig nemrég még működött. Nem értem most nekem miért nem megy.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 6 | 20:11
Ez a baj, hogy ezeket használják a legtöbbet! sad
A lehető legrosszabb email szolgáltatók... sad
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 7 | 16:04
Sziasztok,

Látom most már Citromail-el is működik a uCoz minden e-mailes szolgáltatása. Hirtelen minden új hozzászólásról el kezdtem kapni az értesítő e-maileket, és a Javasold a barátaidnak funkció is tökéletesen működik, a hírlevélről nem is beszélve. smile


Az üzenetet szerkesztette 1world - Csütörtök, 2011.04.07, 16:05
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Fájlkatalógus - Javasold a barátodnak funkció
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: