A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Nyelv kiválasztása
Nyelv kiválasztása
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 16 | 06:19
Nagyon tetszik a Te megoldásod, és komolyan eléggé látványos...stb...sok sikert a legújabb "gyermekedhez", remélem tényleg lesznek, akik azokon a nyelveken is szeretnék olvasni a lapodat! hands
Watermarks removal??? wink
Az üzenetet szerkesztette juillet - Kedd, 2010.03.09, 06:25
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 17 | 19:38
Mindig kedves juillet!
Nagyon szépen köszönöm szavaidat! smile A fordító "kettőnk" szüleménye, Te kitaláltad, Én egy kicsit még csiszoltam rajta. tongue angel biggrin
A vízjellel azért nem foglalkozom, mert annyira kicsik a képek, hogy úgyse látszik biggrin
Bobesz
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 18 | 15:18
Nekem is bejön az ötlet!
luty
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 15:53
raziel70, Hali! Tudnál segíteni a zászlós nyelvválasztásba? Nem sikerül megoldanom, csak a legördülős variációt!
Előre is köszi!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 20 | 17:47
Szia!
Mondd, mi a probléma! Hátha mi (többiek) is tudunk segíteni!

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 21 | 18:23
Kedves luty! Persze hogy segítek. A zászlós megoldáshoz már kell egy icipici html tudás is! Persze nem eget verő. biggrin
Minden zászlóhoz hozzárendeled azt a kódot, amit a leírásban megadtam. Persze kell elé az oldalad domainje és egy oldal címe is! biggrin
Tehát valahogy így: http:// oldalam.ucoz.com/load/#googtrans/hu/en
Ebből a http:// oldalam.ucoz.com/load rész az egyik oldaladat képezi. (load a letöltések oldala -fájlkatalógus)
A /#googtrans/hu/en rész pedig lefordítja a fenti oldalt magyarról angolra.
Persze bármilyen oldalt megadhatsz. Az oldal elérhetőségét pl. a böngésződ parancssorából tudod kimásolni.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 22 | 16:44
A kérdés:
megoldható -e a több nyelvű oldal létrehozása pl. magyar - angol - spanyol nyelveken. - Sanya

A válasz:
Igen, a Google fordítója működik a rendszerünkben, ami nagyon sok ország nyelvére nagyon gyorsan lefordítja honlapod tartalmát. - Raziel70

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Tyorotyere
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 23 | 22:31
Sziasztok!

Elsősorban DaveedBrown-tól szeretném megkérdezni, hogy honlapomra készítettem zászlós nyelvfordítót a videósmartos elmondásod alapján. Mindent betartottam és nem működik. Elmentettem egy külön menüpontba a zászlókat, onnan meg működik de a főoldal fejlécéből meg nem. Pedig ugyan azt a html kódot másoltam be és ugy ahogy mondtad.

Itt az oldalam http://holegballon.ucoz.hu/ és az utolsó menübe ( zászlók) ismét ott vannak a különböző nyelvek. A menüpontba levő zászlóval működik igaz lassan a főoldalival pedig nem. Légyszíves ha tudsz vagy valaki tud akkor segítsen. Köszönöm.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 24 | 22:53
Tyorotyere, a fejlécből nekem prímán működik. Legalábbis a cseh biztosan, mert arra kattintottam smile
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Tyorotyere
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 25 | 10:23
Akkor nem tudom! Nekem nem müködi most sem! Lehet mert be vagyok jelentkezve? De akkor a másik a menüből miért megy? Na mindegy az a lényeg, hogy a látogatónak működjön és ne nekem!
Köszönöm a segítséget és a gyors választ!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 26 | 16:37
Bejelentkezve is működik. Úgy próbáltad, hogy átléptél egy másik menüpontba, és úgy kattintottál a zászlóra?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Tyorotyere
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 17:46
Mostmár jó úgy nézem:D Köszönöm szépen! biggrin
WARI
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 14:40
Csak én érzem úgy, hogy sose kaptok választ a kérdéseitekre?:D
Hiába olvasom már el 10edjére mind2 oldalt még mindig nem találtam választ a zászlós fordítós dologra csak a legördülős variációra...
De azért én is megkérdezném, és ha nem túl nagy kérés akkor lépésről lépésre kérném ugyanis amatőr vagyok;)
gfatima
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 29 | 17:31
sziasztok!
Ezen az oldalon holegballon.ucoz.hu olyat láttam, hogy hópelyhek esnek le olyat hogy tudnék én is csinálni?

Hozzáadva (04.12.2011, 16:31)
---------------------------------------------
Már nem kell a válasz már megvan.


juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 30 | 06:39
Quote (WARI)
Csak én érzem úgy, hogy sose kaptok választ a kérdéseitekre?:D
Hiába olvasom már el 10edjére mind2 oldalt még mindig nem találtam választ a zászlós fordítós dologra csak a legördülős variációra...
De azért én is megkérdezném, és ha nem túl nagy kérés akkor lépésről lépésre kérném ugyanis amatőr vagyok;)

Kicsit megszólítva érzem magam, mivel annak idején ezt a zászlós-ügyet én kezdtem el, aztán Raziel továbbfejlesztette. Én viszont úgy érzem, Wari, hogy nem értem a problémádat. Én a saját zászlós megoldásomat lépésről lépésre leírtam, Raziel is úgyszintén...(mondhatnám szájbarágósan! )
Itt egy oldal: Félegyházi VSE, itt van fenn a kezdőoldalon 8 zászló, és fordító, de ez majd szépen fel fog mászni a fejlécbe. Mire gondolsz, pontosan?
Az üzenetet szerkesztette juillet - Hétfő, 2011.12.05, 06:41
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Nyelv kiválasztása
Keresés: