A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Domain - Hibás ip cím
Domain - Hibás ip cím
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 15:10
Üdv!

Nem rég vettem egy domaint az Infinity-Hostingnál, de miután parkoltatással nem sikerült csatolnom, maradtam az IP címmel való csatolásnál.

Nos, ez működött is, mind tegnapig, amikor nem töltötte be az oldalt. Leválasztottam a domaint, és mikor csatolni szeretném, a következő hiba üzenetet kapom.

Kód
A megadott domainnév hibás IP címre mutat. ()


A domain beállításaiban semmit nem változtattam, de le is ellenőríztem, a helyes IP cím van megadva

Kód
193.109.246.157


Ügyfélszolgálat csak angolul válaszol, ezért fordultam ide.

Van valami megoldás?Én rontottam el valamit?uCoz felöli hiba lehet?

Válaszokat előre is köszönöm!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 2 | 20:15
kacsaa, Szerver-száma?? Azzal lehet továbbmenni, hátha volt IPváltozás. wink //ha volt, akkor 2-3 nap alatt a magyar hibanaplóba is post-olva lesz. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 20:33
vmarci21, A szerver száma s57.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 4 | 21:18
s57-es szerver alatt technikai problémák vannak egyes szolgáltatásokkal. Akkor ez lesz az egyik probléma. Szerintem 1-2 napon belül javítják. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 16:11
Akkor várok, csak azért ez egy hatalmas kiesés nekem :/

Hozzáadva (28.04.2014, 15:11)
---------------------------------------------
Na, és ilyenkor mi van? Regisztráltam egy .tk domaint teszt képen, és azt birom csatolni, viszint a .hu s domainemet nem.
Ennyire nem támogatja a .hu domaint a ucoz, mert .tk át engedi parkoltatni, .hu meg el se fogadja a ucoz névszervereket, vagy hogy van ez?

uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Domain - Hibás ip cím
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: