A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Jelszó (jelszót nem fogadja el hogyan tudok belpni a szerkesztőbe?)
Jelszó
anoli
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 16 | 17:44
Segítséget kérek. Nem tudok belépni a vezérlőpultba, azt írja, hogy helytelen login és jelszó. Mi a teendő ilyen helyzetben? Köszi a választ

Hozzáadva (02.09.2015, 16:44)
---------------------------------------------
Bocsi, most olvastam hogy az oldalt meg kell adni. Hát erről az oldalról lenne szó http://dertsen-scool.at.ua/

bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 17 | 17:47
anoli, valószínűleg az a probléma, hogy helytelen jelszót adtál meg. Biztos, hogy a Webtop jelszót használtad a profilod jelszava helyett? Fontos megjegyezni, hogy két jelszó van: egy a profilod jelszava, amit regisztrációkor először adtál meg, a második a Webtop jelszavad, amit második alkalommal adtál meg a Webtop felületén.

Ugyanakkor az Elfelejtett jelszó segítségével elküldhetsz egy linket az e-mail címedre, amely elvezet egy oldalra, ahol megtalálható a belépési jelszavad: http://screencast.com/t/EOdJNJFsfVVk

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
anoli
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 18 | 20:59
szia bigblog
eddig még mindig nem sikerült sajnos:(
a lekért jelszó ugyan az, amivel be akarok lépni
nem tudom mi lehet a hiba
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 19 | 22:19
anoli, az egyetlen dolog amit javasolni tudok az az, hogy próbáld meg egy másik böngészőben. Nem szeretnék személyeskedni, de ékezetes karakter/szóköz is van a jelszavadban? Mert ebben az esetben lehetséges, hogy egy rendszerhibával szembesülünk.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 20 | 14:36
anoli, a témára visszatérve: lehetséges, hogy több uID fiókod van, és nem arra az e-mail címre kéred a jelszóemlékeztetőt, mint amelyikkel regisztráltad a honlapot. Kérlek, győződj meg arról is, hogy a helyes e-mail címre küldöd.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
anoli
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 21 | 17:17
Nincsenek ékezetes karakterek sem szóköz a jelszóban.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 22 | 19:20
anoli, válaszoltam a privát üzenetedre smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
anoli
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 23 | 21:05
Sziasztok.
Ismét segítséget kérek. Most a saját honlapomra nem tudok bejelentkezni sajnos. Azt irja rossz a jelszó. De egyszer már változtattam. Most úgy vagyok bent, hogy jelszóemlékeztetőt kértem. Meg lehet-e a uID jelszót változtatni? Egyáltalán mi az a uIDme ??? ide nem enged be sajnos.
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Jelszó (jelszót nem fogadja el hogyan tudok belpni a szerkesztőbe?)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: