A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Miért nem ajánlatos telepíteni az AdBlock-ot? (Nagyon fontos információ!)
Miért nem ajánlatos telepíteni az AdBlock-ot?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 20:47
Halihó mindenkinek!
Szerintem mindenki utálja a reklámokat az oldalakon... Én is... Sokan azt mondják, hogy az AdBlock mindent megold...
Ez igaz, csak sajnos túl sok mindent megold sad
Miután telepítettem az AdBlock-ot a böngészőmbe, nem jelent meg az Admin-bar-om és a Felhasználó-csík sem... A Vezérlőpult meg teljesen működésképtelen volt sad
Miután kitöröltem az AdBlock-ot, lássunk csodát! Minden olyan, mint régen!
Ezért nem nagyon ajánlom, hogy telepítsétek az AdBlock (Plus pontosabban) bővítményt, ha még szeretnétek weboldalt készíteni a uCozzal...

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 2 | 21:24
bigblog,
Nekem egy script csinált így.(swipe box)Amióta meg van az oldalam,folyamatosan használom az AdBlock-ot,és nem vettem észre ilyen dolgokat.Zökkenőmentesen tudom használni a vezérlő pultot is.
Az ABlock max a popup-ra van hatással,de még az is műxik kifogástalanul.
surprised
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 13:56
Értem...
De hol van az a szkript pontosabban???

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 4 | 18:30
bigblog,
Már nincs.Kitöröltem.A headban volt a css és a body-ban a script és a div-ek.Csakhát valószínüleg az admin bár scriptjével ütközött valamilyen közös funkció.Amikor kitöröltem,azonnak helyreállt a rend biggrin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 5 | 18:32
Akkor én értettem félre!
Azt hittem, az AdBlock-ban van a szkript, amit ki kell törölni wacko
De akkor nekem miért tűnik el, amikor nyitva van az AdBlock???
Én kitöröltem... biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 6 | 14:56
Nekem is telepítve van az AdBlock, de nem okoz semmi galibát. Minden működik az oldalon. Egyszer én is kinyírtam az Admin-bárt, de ott egy script volt a ludas. Ahogy átneveztem a div-et, ami a scripttel állt kapcsolatban, újra működött minden. smile
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Miért nem ajánlatos telepíteni az AdBlock-ot? (Nagyon fontos információ!)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: