A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » A jelenlegi IP címéről nem engedélyezett a belépés (Kerek segitseget,hogy mitt tehetek ebben a helyzetben)
A jelenlegi IP címéről nem engedélyezett a belépés
karcsi
Üzenetek: 24
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 14:27
Sziasztok!
Kerek segitseget,hogy mitt tehetek ebben a helyzetben sad
A jelenlegi IP címéről nem engedélyezett a belépés ezt az uzenetett kapom ha be akarok lepni a kontrol panelbe cry
A tegnap beirtam egy IP cimet az ennyemet de az este megvaltozot az IP cimem es mar nem tudok belepni. Irtam az ucoz.hu oldalon a kapcsolatnal de semmi valasz sad se torolni nem tudom a honlapot mar se szerkeszteni. A jelszom az jo de megsem enged be.
Aki biztosat tud,hogy mitt tehetek kerem csak az irjon valaszt.
Koszonom.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 2 | 15:57
karcsi, a beállításnál ki van emelve, hogy ezzel kizárhatod magad, és az uCoz nem tud ezzel mit tenni, csak akkor használd, ha tudod mit csinálsz, és biztos vagy abban hogy ez az Ip nálad marad...... Ez bukta....... sad
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
karcsi
Üzenetek: 24
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 16:10
Hozzászólás szövegevmarci21, hat nem is tudom de szerintem ok ki tudnak torolni mert az ovek a szerver ... persze ha akarjak smile
Ok az uCoznal mindent meg tudnak csinalni allitolag minden honlapal.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 4 | 17:19
karcsi, És mivel igazolod hogy tied az oldal?? Bárki írhat nekik......
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
karcsi
Üzenetek: 24
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 17:43
vmarci21, ok ezt le tudjak ellenorizni mert az e-mail cimem is ott van meg a jelszavam is megadhatom ha kerik stb... enyi lenne a problema biggrin
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 6 | 19:46
Sziasztok.
Volna egy problémám.
Egy felhasználóm regizett egy másik ucoz rendszerbe,másik nick névvel,és az én honlapomba is úgy tudott belépni,de ez őt zavarja.(Olyan,mintha dupla regis lenne).Hogyan is lehet azt megcsinálni,hogy ne uid gomb legyen a belépéskor,hanem belépési név és jelszó textarea?Tehát kézzel írják be a belépési adataikat minden egyes belépésnél.. wacko

Hozzáadva (08.02.2014, 18:46)
---------------------------------------------
Ennek az automata beléptetésnek az a hátránya,hogy ha pl.: én most valahova beregizek,egy másik nick névvel,és másik jelszóval,akkor egy harmadik oldalra,ahová már régebben regiztem a megszokott nicknevemmel,csak úgy tudok belépni,ha a böngészőmben törlöm a cookit meg sütikett? wacko

bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 7 | 15:52
Ez talán segíthet:
http://ucoztaska.into.hu/forum/11-307-1

Sok sikert wink

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 8 | 18:48
bigblog,

Yessss.. biggrin
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » A jelenlegi IP címéről nem engedélyezett a belépés (Kerek segitseget,hogy mitt tehetek ebben a helyzetben)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: