A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Mik ezek az újítások? (Mik ezek az újítások?)
Mik ezek az újítások?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 19:53
Ma tapasztaltam, hogy az egyes uCozos honlapokon, a régi belépés hegyett egy gomb jelent meg, hogy belépés u-id-vel, alatta a hagyományos belépés gomb, amire kattintva-meglepő módon-, a régi megszokott belépés rész jön be. 3 kérdésem van:
1.: miért krll ez az újítás, hiszen az oldalra látogatók többsége nem uNet profillal lép be?
2.:Lesznek még (a honlap felületére ható) változások?
3.: A többi weblapon is bevezetik ezt az újítást? (Gondolom igen, de azért megkérdezem.)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 2 | 14:20
vmarci21, tudnál mutatni egy példát?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 3 | 17:25
vmarci21, igen új bejelentkezés van, de ez az Admin Panel-ban visszaállítható a régire.
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 4 | 17:51
Nahát, én még csak most vettem észre biggrin Ha nem jön fel a téma, még hetekig észre sem veszem biggrin
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 5 | 17:54
Most hogy megnéztem szerintem egy kicsit értelmetlen... A megnyíló belépő ablakra, egy újabb ablak nyílik meg, és csak oda tudom beírni az adatokat... Hát ezzel sem lesz gyorsabb a bejelentkezés az biztos. Főleg nem mobilról. És valami baj van az admin bar-al is, csak a szürke csík jelenik meg. Bár az lehet hogy csak átmeneti.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 6 | 21:19
DaveedBrown, pl itt a weboldalon a gyorsított belépés.
1world, ha a hagyományos belépést választod akkor nincs új felugró ablak, de van uId támogatás.

Hozzáadva (14.06.2012, 20:19)
---------------------------------------------

Quote (1world)
Hát ezzel sem lesz gyorsabb a bejelentkezés az biztos.

Gondolom nem az a cél hogy gyorsabban be tudj lépni, mert ha az lenne a cél akkor engednék hogy berakjak egy "bejelentkezés a facebookal" gombot.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 7 | 21:23
vmarci21, persze tudom, de ebben akkor sincs így semmi újítás...
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 8 | 21:47
Mostanában pedig az admin-bar (vendégeknél reklám) bezárása után egy csík ottmarad. Nem hinném hogy az admin-barnak sok köze van a belépés modulhoz; szerintem az admin-bar-al is akarnak valamit csinálni.

Hozzáadva (14.06.2012, 20:47)
---------------------------------------------
Ja és minden uId-t használó ember Indonéziába lakik.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 9 | 17:35
Hát nem volt igazam, ez az új belépési módszer sokkal gyorsabb :O Rákattintottam, "Belépés uID azonosítóval" feliratra és az adataim megadása nélkül egyszerűen beléptetett :O Na ez nem semmi biggrin
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 17:05
Igen,de lehet ez valakinek nem tetszik(pl. nekem)
Mért nem lehet a régit visszaállítani?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 11 | 17:41
kacsaa, itt a fórumon is a régi van...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 12 | 20:32
Látom.Nekem is ilyen kéne.De bármilyen idáig a fórumon leírt script/css t használtam ugyan úgy a régit adta.
Egyszer sikerült megcsinálnom,de akkor tiszta bug lett az oldal.
Ott volt a mostani uID-s és a régi belépési mód.
Ezen kívül elég sok érdekesség lett a weboldalon.
Szóval ha van valakinek valami ötlete,amivel egyszerűen saját belépést tudok csinálni,annak várom válaszát.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 13 | 20:46
kacsaa, próbáld ki ezt! smile
kacsaa
Üzenetek: 21
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 15:55
Tökéletes lenne,ha menne smile
Átállítom régi belépésre,berakom a script et ami a fórumon van és nem adja be automatikusan,csak ha a régi belépésre kattintok.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 15 | 16:15
kacsaa, a $LOGIN_FORM$ kód helyére rakd be a fórumról a kódot! Nálam műxik! biggrin
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Mik ezek az újítások? (Mik ezek az újítások?)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: