A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Menü Ikonok
Menü Ikonok
Kazuki
Üzenetek: 17
Hírnév: -2

Üzenet # 1 | 23:57
Bocs az új topikér már megint én vok! Most azért nyitottam új topikot nehogy másikba írjak!
Már 1x megszívtam! Nah de a kérdés már valahol feltünt nekem, de sehogy sem találom. Hogy
hogyan tudok berakni menü mellé kis ikont? Pl. itt egy példa http://hapyto.at.ua/
és olyasmit szeretnék a kis dobócsillagok! Válaszotokat előre is köszönöm remélem nem tettem
ezzel rosszat senkinek! weep

A profi weboldalad létrehozása itt kezdődik!
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 2 | 10:51
Hát végülis raziel70, ez nem igényel olyan sok CSS- tudást.

admin panel--->admin board(felső sor)--->modul külalakja(CSS).

Itt kell megkeresni ezt a részt.

Quote
/* Site Menus */
.uMenuH li {float:left;padding:0 5px;}

.uMenuV .uMenuItem {font-weight:normal;}
.uMenuV li a:link {text-decoration:none; color:#50648B;}
.uMenuV li a:active {text-decoration:none; color:#50648B}
.uMenuV li a:visited {text-decoration:none; color:#50648B}
.uMenuV li a:hover {text-decoration:none; color:#FFFFFF}

.uMenuV .uMenuItemA {font-weight:bold;}
.uMenuV a.uMenuItemA:link {text-decoration:none; color:#D14935}
.uMenuV a.uMenuItemA:visited {text-decoration:none; color:#D14935}
.uMenuV a.uMenuItemA:hover {text-decoration:none; color:#FFFFFF}
.uMenuV .uMenuArrow {position:absolute;width:10px;height:10px;right:0;top:3px;background:url('/.s/img/wd/1/ar1.gif') no-repeat 0 0;}
.uMenuV li {margin: 0; padding: 0 0 0 17px; background: url('/.s/t/993/20.gif') no-repeat; margin-bottom: .6em;}
/* --------- */

Amit kiemeltem az a kép elérési útja elötte mentsd le ( neked teljesen más ne ezt a képet mentsd le mert ez az én sablonomon van a tiedén egy másik lesz.) és a méretre kb ugyanakkora legyen az amit feltöltesz és annak add meg az elérési útját oda.

De elötte csinálj egy biztonsági mentést.

Ha értesz a CSS-hez a kiemelt rész körül lehet módosítani méret arányilag is.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 3 | 18:16
Köszi a segítséget Locky, Én teljesen másra gondoltam. Már megint.... wacko
Ez van, amikor nem teljesen egyértelmű a kérdés... sad
Én azt hittem, hogy a menü link mögé akar egy külön képet. Mert azt már nem annyira egyszerű megoldani biggrin
Kazuki
Üzenetek: 17
Hírnév: -2

Üzenet # 4 | 13:38
Aha köszi Locky, ki is próbálom a kérdés szerintem egyértelmű volt mert adtam példát is és irtam, hogy azokra a kis dobócsillagokra gondolok. smile

Hozzáadva (02.07.2010, 13:38)
---------------------------------------------
Na kipróbáltam igaz elég érdekesen rakta be de aztán alakítgattam rajta egy kicsit és nagyon jó lett. Mégegyszer köszi a segítséget Locky, biggrin


A profi weboldalad létrehozása itt kezdődik!
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Menü Ikonok
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: