A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
uCoz közösség » Általános információk » A uCoz rendszer frissítései és hirdetései » Vadonatúj responsive alapsablonok a uCoz rendszerben
Vadonatúj responsive alapsablonok a uCoz rendszerben
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 22:54


Az Újév egyre inkább közeledik, a nektek készült neglepetéseink pedig egyre érdekesebbé válnak. Bizonyára sok felhasználónk már nagyon várták, hogy új, modern, responsive sablonok kerüljenek be a uCoz bő sablonkészletébe, főleg, mert a legutóbbi sablonok közzététele óta eltelt egy kis idő. Íme, a várakozás véget ért, és immár 32 új, modern, responsive és természetesen ingyenes sablon került be a készletbe!

Ahogy már tudjátok, egy responsive külalakot a képernyő felbontása alapján lehet megismerni, mivel ez a felbontás szerint alkalmazkodik. Ezáltal, a honlap külalakja tökéletesen meg fog jelenni minden eszközön.



A következő sablonkategóriák kerültek frissítésre:
  • Absztrakt (1)
  • Anime (1)
  • Üzlet és oktatás (1)
  • Glamour (1)
  • Étel (2)
  • Játékok (1)
  • Számítógépek és kommunikáció (3)
  • Zene (1)
  • Ingatlan (1)
  • Általános (5)
  • Ünnepek (3)
  • Természet (1)
  • Sport (2)
  • Szállítás (1)
  • Fotó (1)
  • Misc (7)


Bármelyik új sablon telepítéséhez csak menj végig a Vezérlőpult > Honlap-stílus > Válassz ki egy külalakot a sablonok listájából útvonalon, majd válaszd ki a neked tetsző sablont.

Ne aggódj! A sablon váltásakor a honlapra feltöltött anyagok nem fognak elveszni. Ha viszont egyéni szkriptek is vannak az oldalon, azok törlésre kerülnek, tehát ne felejts el létrehozni egy sablon-biztonságimásolatot, amelyet visszaállíthatsz, ha a szükség megkívánja.

Hogy egy jó hírrel zárjuk ezt a cikket, szeretnénk értesíteni, hogy jelen pillanatban egy újabb készletnek fogtunk neki, amelyek hamarosan teszt-fázisba kerülnek. Biztosítunk afelől, hogy a következő készlet még változatosabb sablonokat fog tartalmazni!

Ajánljuk, hogy próbáld ki a legújabb sablonokat, hogy megtaláljad a te honlapodnak legmegfelelőbb külalakot. Ha bármilyen kérdésed, véleményed vagy ötleted van az új sablonokkal kapcsolatban, a szokásos módon meghívunk, hogy oszd meg azt itt!

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 2 | 13:13
Király! Nagyon jók az új sablonok! Köszönjük! biggrin
A #1134, 1133, 1132-es sablonoknál a főoldalon megjelenő képet nem lehet kiszedni sad
A 1132-es sablont felraktam a honlapomra, és most azt használom. A külalak szerkesztése oldalon a promo-nál kitöröltem a kódokat, és még mindig kint van a kép. Valaki nem tud egy kódot vagy scriptet írni, hogy azt el tudjam tüntetni?

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 14:18
tomi3821, a Stílusok táblázata (CSS) sablonban keresd meg a következő kódot: http://screencast.com/t/0cq6HIIb0UGq
Ha nem ez a kód jelenik meg a 193-201. sorokon, állítsd vissza a CSS sablonját az Eredeti sablon visszaállítása gombra kattintva.

Törölnöd kell a 194. sort a háttér eltűntetéséhez, valamint a 197. sor törlésével tűntetheted el az üres helyet. Ha egyéni szöveget is szeretnél a fejléc alatt, akkor a 197. sorban cseréld le az 500-as számot 135-re. Az egyéni szöveget a Honlap felső részében módosíthatod.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 4 | 10:29
No, pontosan ilyen sablonokra volt szüksége a uCoz felhasználóinak! biggrin Végre nem PDA sablont kell használni a mobilos megjelenéshez biggrin
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 5 | 19:27
KovJonas, úgy van! Aki eddig PDA-sablont használt, az inaktiválja a beállítást, és váltson egy modern, responsive sablonra wink Úgyis van elég biggrin
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 6 | 17:49
Sziasztok!

Csináltam egy próba honlapot, hogy ügyetlenségemet inkább ott gyakoroljam, mielőtt még ráhúzom a jelenlegi oldalamra. Úgy gondolom, amit akartam a próbán azt megcsináltam. Most szerettem volna az eredeti honlapomon is megcsinálni mindazt. Gondoltam csak mentem a sablont aztán a css-ben, mint a próba weboldalon szépen átmásolgatom. Csak hát, nem azt látom a css-ben az eredeti honlapon, mint a próbán. :S vmarci segítesz nekem, hogy ugyanazt lássam? A 1221-es sablont használnám. Köszönöm
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 7 | 17:59
Szia, EniG!

Nem vmarci vagyok, de azért megpróbálok segíteni!

Jól értem, hogy az a gond, hogy az eredeti honlapodon nem ugyan az a CSS látható, mint a próbalapon? smile

Ha ez így van, akkor vannak ötleteim ezzel kapcsolatban. Ugyan azt a sablont használod mindkét oldalon? Ha igen, akkor ajánlom, hogy az eredeti oldalad CSS-ét mentsd le (például kimásolod az admin pultból és lementet css-regi.txt néven), majd kattints az "Eredeti sablon visszaállítása" gombra a jobb felső sarokban. Ezután már másolhatod a saját kódjaidat a próbaoldalról az eredeti oldaladra! smile wink

FONTS, hogy minden esetre mentsd le a mostani CSS-t. biggrin
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 8 | 18:32
Szia KovJonas! smile Igen a gond az, hogy nem ugyanaz az a css látható, mint a próbahonlapon. És nem, nem ugyanazt a sablont használnám. Nem is én lennék, ha valamit egyszerűen akarnék megoldani. 875 az eredeti, amit szeretnék a 1221 sablon. Szerencsére a mentéshez már van eszem, a próbahonlapot is emiatt csináltam, de még így is kiszúr velem. wacko Vmarci pontosan egy ilyen sablonváltásnál segített már, azt hittem, hogy megúszom most nélküle.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 9 | 18:48
Ja, várj csak, lehet, hogy nem jól értelmeztem! biggrin A próbalapon a sablont a sablonok biztonságos mentésével mentetted le? smile
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 10 | 18:59
Igen, mindenhol van biztonsági mentés.:)
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 11 | 19:01
Oké, akkor nem lesz nehéz a dolog. biggrin

A tesz oldalról a biztonságos mentést le kell tölteni, majd feltölteni az igazi oldalra és ott visszaállítani smile Menni fog? Ha nem, akkor itt vagyok, szívesen segítek, csak dobj egy privát üzenetet! smile
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 12 | 19:37
KovJonas, Köszönöm a segítséget! Első körben sikerült a sablon mentés. smile
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 13 | 19:38
Szívesen! smile
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 14 | 19:38
Visszajelzés
1323, 1322,1321 -es sablonoknál a fenti keresőnél, a mezőt amibe lehet írni nem látom annyira halvány! Rá kattintok akkor is alig lehet látni. Emellett az összes e-mail űrlapok mezőinél is ugyan ez a hiba van!
Az új sablonok nagyon tetszenek!
Csatolmányok: 1037251.jpg (109.7 Kb)

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 15 | 22:25
tomi3821, köszönjük visszajelzésedet smile Valóban nem látszanak rendesen, de CSS-ben minden lehetséges wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Általános információk » A uCoz rendszer frissítései és hirdetései » Vadonatúj responsive alapsablonok a uCoz rendszerben
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: