A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
uCoz közösség » Általános információk » A uCoz rendszer frissítései és hirdetései » Új modul - Közösségi megosztó
Új modul - Közösségi megosztó
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 14:29

Ma szeretnénk bejelenteni egy új modult, amivel a közösségi oldalakat tudjuk könnyen vezérelni . Egyelőre a frissítés csak két modullal működik: Ez a két modul a hírek és a Blog. Nemrég viszont az Üzleti, vagy annál nagyobb fizetési csomagra előfizetők számára a Fájlkatalógus és a Hirdetőtábla modullal is működik a frissítés. A Közösségi megosztó egy ingyenes és nagyon hasznos modul, ezért reméljük, hogy a webhely tulajdonosok, akik aktívak a közösségi oldalakon, azok szeretni fogják. A frissítés elérhető az összes szerveren.



Miért van rá szükség?

A legnagyobb előnye hogy nagyobb kényelmet biztosít a weboldal-tulajdonosoknak. A rendszer automatikusan, a beállításoknak megfelelő üzenetet küld a közösségi oldalakra.



Hogyan működik?

1.. Először engedélyezni kell a modult a weboldalon:


2.. Miután aktiválta a modult, akkor csatlakoztatni kell az oldalakat:


3.. Miután hozzáadott egy bejegyzést a honlapon, akkor menjen a 'Megosztások állapota' fülre a modul oldalán.



Üzenet küldése csak 20 percenként lehetséges, úgyhogy a következő üzenet kiküldésére várni kell.


További információk


Mint látható, a modullal könnyű dolgozni, de szeretnék megemlíteni pár részletet:
  • Jelenleg a következő közösségi oldalak rendelkezésre: Facebook, Twitter, LinkedIn és a Tumblr;
  • kiküldetés lehetséges a csoportokba és a nyilvános oldalakra is: Lehetősége lesz az bármelyik oldal, és csoport kiválasztására.
  • csak egy társadalmi csoport lehet kiválasztani egy egy modulhoz (más szóval nem lehet közzétenni bejegyzéseket több csoportba egyszerre);

  • ismételt kiküldetés nem lehetséges, ha az üzenet sikeresen megjelent, a manuális Közzététel gomb inaktívvá válik:

  • Jelenleg az egyéni domain-névvel rendelkező felhasználóknak más lépéseket kell végrehajtaniuk a Facebook-on történő megosztáshoz. A részletes leírás itt található...


Mint minden egyes cikkünknél, most is szeretnénk meghívni, hogy oszd meg véleményeidet az új modullal kapcsolatosan. Szívesen várjuk őket wink


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 20:50
Nekem valamiért nem megy... sad
Próbálok csatlakozni a Facebook oldalamhoz, de azt írja ki az új ablakban, hogy szerverhiba (Google Chrome)
Amúgy egyazon Facebook oldalt több weboldalhoz is lehet csatlakoztatni?

Hozzáadva (12.09.2013, 19:43)
---------------------------------------------
Érdekes...
Csak magyar fordítása nincs... A többit mind néztem és a többinek van.
surprised

Hozzáadva (12.09.2013, 19:48)
---------------------------------------------
Hello!
Internet Explorerrel is próbáltam csatlakozni, de ez 500-as hibát ír ki sad
Megpróbálok még valamiket kipróbálni...
Amúgy szóljatok, ha nektek is így van...

Hozzáadva (12.09.2013, 19:50)
---------------------------------------------
Próbáltam orosz nyelvre átállni.
Sajna orosz nyelven sem megy sad

Amúgy sok orosz közösségi oldal van még a Facebook, Twitter, LinkedIn és tumblr.-n kívül ...


Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 3 | 14:40
Nekünk nincs és nem is volt Facebook lehetőség. biggrin biggrin
S57 és S32 szerveren is tesztelve több stílussal
http://kepfeltoltes.hu/130914/fb_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tapasztalja még valaki ezt a hibát? tongue
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 16:13
Most másvalamit mutat:
http://kepfeltoltes.hu/130914/hibafacebook_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 5 | 19:01
bigblog, Redzsina, előfordulhat, hogy a magyar admin-ban csak néhány szerveren teszt-fázisban megy a Fb, mert ahogy látható jelenekg nem is működik. wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 6 | 19:08
De nekem régebben működött sad
ugyanazon a weboldalon (linket nem adok meg)

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Redzsina
Üzenetek: 75
Hírnév: 7

Üzenet # 7 | 22:07
Idézet (vmarci21)
előfordulhat, hogy a magyar admin-ban csak néhány szerveren teszt-fázisban megy a Fb, mert ahogy látható jelenekg nem is működik.

Amíg egy Ctrl+C és Ctrl+V kombinációval ki tudom plakátolni a dolgainkat a Facebookra, addig nem aggódom. biggrin
Köszi a választ. cool
Babák
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 22:33
Sziasztok! Körülbelül 2 hónapja nem tudok ucoz linket kitenni a Facebbokra, ugyanis spamként blokkolta az egész UCOZ rendszert. Hiába írtam nekik már vagy 80x semmi reakció! Ucoz felől milyen megoldást kaphatnék a problémámra, ugyanis iszonyat pipa vagyok már! http://mosolygobabak.ucoz.hu
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 9 | 13:39
Az aláírásom nem mond semmit???
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 10 | 11:38
Erről tud valaki valamit? Én próbáltam használni, de sose sikerült posztolnia még...
"Ami nem öl meg, az megerősít."
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 11 | 11:56
Sziasztok.
Ahogy én teszteletm: a http://akármi.ucoz.akármi domainek blockolva vannak fb.-n.A többi műxik.Pl. http://akármi.do.am.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 12 | 16:09
remus, nem... ucoz.hu, ucoz.ro és ucoz.es van blokkolva tudtommal.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
sanca99
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 13 | 11:21
Üdv!

facebook like /tetszik/ modul nem lesz?
ingyenfilmek
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 16:54
Sziasztok! Nekem problémát ír a twitter, amikor tweetelnék egy oldalamra mutató linket. próbáltam rövidíteni de nem jó sehogy sem. az ucozzal van baja a twitternek??? http://ingyenfilmek.do.am/
köszi cry
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 15 | 22:01
ingyenfilmek, én Twitteren tudtam osztogatni mikor még ucoz.hu-s címem volt, csak Facebookra nem. A do.am domainről semmit sem tudok sajnos.
A Facebook által a ucoz.hu, ucoz.ro és ucoz.es címek vannak blokkolva sad

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Általános információk » A uCoz rendszer frissítései és hirdetései » Új modul - Közösségi megosztó
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: