A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Intro (Intro)
Intro
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 31 | 12:45
hát igen, igazi csavaros eszű, huncut és csalafinta megoldás! Gratulálok!!!
Egészen addig, amig nem lesz fizetős az ucoz (remélem nem) biggrin
Én kíváncsi lettem volna Ani Cso megoldására (lásd feljebb) de ő azóta eltűnt és a PM-re se válaszolt ( és magával vitte az ötletét is, sajna)
Egy kis csalódás, mert eddig itt a többségre az volt a jellemző, hogy a tudását inkább megosztja, mint fitogtatja. Ingyen továbbadja...nem úgy, mint sajna...tudom, vannak, ahol már csak pénzért kaphatjuk meg a tudás almáját...
Azért mégegyszer gratula HorvathX, bár nekem egy kicsit szaggat és kockás...
Bár az introról eddig nekem más elképzeléseim voltak.. biggrin
Az üzenetet szerkesztette juillet - Hétfő, 2010.03.22, 12:46
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 32 | 13:40
Áááá juillet, ne terjessz rémhíreket biggrin A uCoz biztosan alapban nem lesz fizetős, néhány szolgáltatása fizetős, de ez így volt régebben is meg most is, mindössze a szolgáltatási csomagok összetételei változnak időközben, ami teljesen természetes, hiszen fejlődik a rendszer smile
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 33 | 22:10
Kedves HorvathX!
Nem arról van szó, hogy nem tetszik, de mint már írtam, ez nem olyan megoldás, mint amiről a topik szólna.
Egy honlapról legyen szó! Úgy, hogy egy külön honlapon megcsinálod az intrót, az bárkinek megy! biggrin
Amúgy tényleg tetszik amit csináltál! v
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 34 | 08:29
Hali!
Kitaláltam én is valami introt, remélem még nem írták ezt le előttem (bár már végigolvastam smile )
Szóval csinálok egy oldalt, legyen a neve pl. intro. El is készítem az intro-t benne, és mielőtt elmenteném, bepipálom a "Egyéni sablon felhasználása az oldal szerkesztéséhez"-t. Aztán a Külalak vezérlésénél az "intro" oldal sablonjában eltávolítom a fejlécet, a containereket, csak a láblécet hagyom, a védjegy miatt.
Csak itt is meg kell változtatni a főoldalra vezető linket.
Ezt amúgy itt is megnézhetitek.
-remélem nem szegek vele szabályt, bár kétlem-

(off: Jé, mindjárt 100 üzenet biggrin )


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Vasárnap, 2010.05.09, 08:31
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 35 | 11:05
Hát ez itt a probléma, hogy nem www. ucozkucko.ucoz.net, hanem még sok minden áll ez mögött. biggrin
De még egy ötletnek jó. biggrin

Az igazi megoldás még mindig kerestetik! biggrin

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 36 | 11:15
De ha mondjuk a főoldalt így szerkesztem meg, akkor, ha minden igaz, így jelenne meg, nemde?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 37 | 11:19
Próbáld ki! De akkor törölj, illetve módosíts minden egyes Főoldalra vezető linket!
Illetve azt is találd ki, hogyan lehet a leg egyszerűbben módosítani a főoldali linket egy új modul esetén! Ez itt a gond!
Ha mondjuk aktiválsz egy új modult -pl. webáruház-, akkor az összes olyan oldalon, ami a webáruházé, megjelennek a főoldalra mutató linkek.
Ezeket ismét át kell írni, és így tovább... wacko
Érted a dolog lényegét, ugye?
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 38 | 11:21
Kipróbáltam, bejött!!!!!

Átírni meg lehetséges a "sablonrészletek gyors cseréje"-vel is nem?
[Wáá megvan a 100 biggrin :D ]


A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Vasárnap, 2010.05.09, 11:23
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 39 | 11:32
Igen, tudom hogy Neked sikerült! biggrin Ügyes vagy! yes
De gondolkozz egy kevésbé ügyes felhasználó fejével! Akár össze is barmolhatja a honlapját, ezzel tönkretéve sok sok munkát... sad
A "sablonrészletek gyors cseréje" valóban jó erre.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 40 | 11:35
Erről szerintem lesz egy írás az oldalon, amiben kihangsúlyozom, hogy előtte csinálni kell bizt. mentést!!!, valamint hogy csak haladóknak ajánlott!!
*****
Mindeközben újra megnyitottam az oldalt és meg lehet nézni.
És rájöttem hogy nem kell cserélni semmit, mert hát mire jó a "$HOME_PAGE_LINK$" ha erre nem?

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Vasárnap, 2010.05.09, 11:44
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 41 | 23:45
Egy gyors hozzászólás még lefekvés előtt. biggrin
Sikerült kiküszöbölnöm ezt a hibát, Daveed! Vagyis jelenleg nem kell átírni a főoldal linkjét, és nem kell attól tartani, hogy ha létrehozol (beállítasz) egy új modult, hogy elfelejted abban is átírni a linket. Egy dolog még nem tisztázott, de ezen könnyen lehet segíteni. Jelenleg csak regisztráltak látogathatják az oldalt!
Elöljáróban ITT meglehet tekinteni.
Pár infót ott is találsz. Ha be tudsz lépni! lol
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 42 | 08:38
OK, Elmagyaráznád hogy hogy csináltad légyszi? (üzentem az ucozdemo-n de már rég nem voltál ott fönt) Az előbb már majdnem rájöttem de csak majdnem dry
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Az üzenetet szerkesztette DaveedBrown - Vasárnap, 2010.05.30, 08:47
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 43 | 20:12
Fent említett intro oldal megtekintése, illetve az elkészítésének a leírása IDE KATTINTVA nézhető meg!
Sajnos a leírás itt a fórumon csak 3 postba fért volna bele! sad
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 44 | 07:10
Húú működik! Nagyon nagyon, nagyon nagyon nagyon nagyon köszi!!!!!!! biggrin
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 45 | 19:55
Jól van na! Azért körbe csókolni nem kell! biggrin lol
Örülök, hogy örülsz, mert örülök, hogy örülsz! huh biggrin
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Intro (Intro)
Keresés: