A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » uCoz reklámbanner (Általános információk, GYIK)
uCoz reklámbanner
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 23:07
I. Lehetséges a reklámbanner eltüntetése?

Természetesen. A reklámbanner eltüntetése egy fizetéses szolgáltatás, mely az Alap csomagtól kezdve az összes csomagban megtalálható. Eltüntetéséhez:

1. Menj a honlapod vezérlőpultjába, majd a Fizetéses szolgáltatások oldalra, melyet a $ Fizetéses szolgáltatások menüben érhetsz el.

2. Válaszd ki a kívánt fizetéses csomagot (kivételt képez a Minimális csomag, amely nem tartalmazza a reklámbanner eltüntetésének lehetőségét), majd a fizetés periódusát (hány hónapra fizetsz elő a csomagra).

3. A kívánt fizetéses csomagnál található VÁSÁRLÁS gombbal megvásárolhatod azt.


Utóirat: A uCoz reklámbanner illetéktelen eltüntetése (például szkriptek segítségével) a uCoz felhasználási feltételeinek megszegését jelenti, amely magával hordja a honlap letiltását!

II. Meg lehet változtatni a reklámbanner színét?

Jelenleg nem lehet módosítani a reklámbanner stílusán.

III. Találtam egy oldalt, amely megszegte a uCoz általános szerződési és felhasználási feltételeit.

Amennyiben egy hasonló oldallal találkozol, jelentsd be nekünk a Panaszkönyvben (az oldal alján található űrlapon keresztül).

IV. Nemrég hoztam létre a weboldalam, de azon nincs semmilyen reklámbanner. Mit tehetek? Ez esetben blokkolni fogják az oldalamat?

A honlap létrehozásának idejétől számított 10 napon belül a uCoz reklámbanner nem kerül megjelenésre. Az idő lejárata után a reklám meg fog jelenni. Természetesen, a weboldalad ilyen esetben nem kerül letiltásra.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 21:45
Apchris kérdése:

Egyre több felhasználó panaszkodik, hogy belépéskor az Ucoz reklám miatt nem látja felül a BELÉPÉS/REGISZTRÁCIÓ gombot.

Van arra bármi legális lehetőség, hogy ezt az előugró reklámot máshová tegyem?

Köszönöm.


A válasz:

A legelső látogatáskor egy négyzet alakú banner jelenik meg a jobb felső sarokban. Utána a honlap felső részén jelenik meg egy vízszintes banner. Nem lehet áthelyezni, viszont van lehetőség a tartalom lejjebb vitelére. A honlap alsó része sablon végére helyezd el ezt a kódot:

Kód
<?ifnot($USER_LOGGED_IN$)?>  
<style type="text/css">body {margin-top:44px;}</style>  
<?endif?>


Minden jót kívánunk.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Syren
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 21:46
Sziasztok!

Én csak annyit szeretnék megkérdezni, hogy, hogyan lehetne az oldalon futó rengeteg reklámot megszüntetni? Oldalam: http://syren007.ucoz.hu/ Nekem személy szerint nem nagyon jelennek meg reklámok a böngészőmnek hála, de sajnos több ismerősöm jelezte, hogy sok a reklám. Android rendszerről belépve meg elég zavaróan jelennek meg a külföldi reklámok, zavarva az oldalam tartalmát...Mindössze ennyi lenne a kérdésem, amúgy elégedett vagyok a rendszerrel és a lehetőségekkel. smile A segítséget előre is köszönöm...:)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 21:46
Üdvözlünk, Syren! smile A uCoz egyetlen egy reklámbannerrel rendelkezik, mely a honlap jobb felső sarkában van és négyzet alakú. Mobil készülékek esetében ez egy picit rosszul néz ki, de már dolgozunk a megoldáson.

A reklámbannert az Alap csomagra való előfizetéssel lehet eltüntetni. A vásárlás után a bannert teljesen eltűnik a vásárlási időszak lejáratáig.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 5 | 21:46
bigblog,
Idézet bigblog
A uCoz egyetlen egy reklámbannerrel rendelkezik, mely a honlap jobb felső sarkában van és négyzet alakú.

Most ne nézzétek, hogy Moderátor van a nevem mellé írva, csak mint általános felhasználó, a véleményem:
Ez az uCoz legnagyobb hátránya, hogy a banner fix helyen van. Lenne neki egy kötelezően behelyezendő $operátor$, és tökéletes lenne...

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 6 | 21:46
Szia,vmarci21,
Lehet azt pozicionálni,csakhát nembiztos,hogy szabad. biggrin
Egyébként ebben igazad van. smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 7 | 21:46
Idézet remus ()
Lehet azt pozicionálni,csakhát nembiztos,hogy szabad.

Biztos, hogy nem szabad biggrin

Mindenesetre megpróbálunk mindent megtenni annak érdekében, hogy a reklámbanner minden elvárásnak tökéletesen megfeleljen.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 8 | 18:15
'Az üzeneteket áthelyeztem ebbe a témába.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 9 | 19:15
bigblog,
Aki látta(itthoni ismerős) telefonról a Dragonbit-et,annak egyből az egész mobilképernyőt befedő orosz nyelvű reklámbanner jelent meg,amit először ki kell x-elni,aztán látható az oldal.
Ez más ucoz oldalakon is előfordul.
Sok ember mobilról böngészi a netet.Az ilyen dolgok automatikusan elijesztik a látogatókat.Lehet ezért halt ki a Dragonbit is.
De ez csak az én véleményem.És igaz ez (asszem)csak az ingyenes verziónál van.

Pc-ről egész más a szemlélet,egy AdBlock telepítés a böngészőbe ,és nem látszik semmi. smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 10 | 10:57
Idézet remus ()
az egész mobilképernyőt befedő orosz nyelvű reklámbanner jelent meg,amit először ki kell x-elni,aztán látható az oldal

Erre ha tudnál küldeni egy képernyőképet, nagyon megköszönném.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 11 | 10:50
remusnak teljesen igaza van. Engem is bosszant ez a fajta reklám. Ha az uCoz ingyenes, de mégsem lehet ahhoz mérten használni, akkor mi értelme? Mondjuk azt, hogy az ucoz nem ingyenes és kész. Amúgy engem egyszer és mindenkorra el lehet ilyen weboldalakról ijeszteni, ha meglátnék egy orosz bannert, azt hinném, hogy vírus, vagy reklám oldal.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 12 | 15:47
EniG, megismétlem, amit az előbb mondtam - ennél többet nem tudok mondani:
Idézet bigblog ()
Mindenesetre megpróbálunk mindent megtenni annak érdekében, hogy a reklámbanner minden elvárásnak tökéletesen megfeleljen.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bighyena
Üzenetek: 62
Hírnév: 5

Üzenet # 13 | 22:13
Ha valaki tudna nekünk küldeni egy képernyőképet a mobileszközökön megjelenő reklám-bannerről, azt megköszönnénk.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 14 | 09:47
Sziasztok! Álljon itt akkor két képernyőkép a bannerről. Az egyik okostelefonról, a másik tabletről.
Csatolmányok: 4757338.png (177.0 Kb) · 1787584.png (434.3 Kb)
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 15 | 11:29
EniG, Szia,

Na,igen,pontosan ez van.Sajnos. sad
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » uCoz reklámbanner (Általános információk, GYIK)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: