A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Telefonról lehetséges? (Ucoz elérése mobiltelefonról.)
Telefonról lehetséges?
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 1 | 22:08
Megérdeklődték tőlem, hogy lehet-e a ucoz-t elérni telefonról. Ha igen, akkor ingyenesen, vagy fizetősen? Meg a közel jövőben lehetséges lesz?

Remélem nem baj hogy külön témát nyitottam, mert szerintem másokat is érdekelne, és a keresőben nem találtam rá, hogy ilyet kérdeztek volna.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 2 | 22:19
Raidon, hát ha az oldalak elérésére gondolsz, akkor igen, simán is és PDA verzióban is, ha ez be van kapcsolva. Ingyenesnek semmiféleképpen nem ingyenes, mint ahogy semmi más sem, kivéve a Facebook T-mobilról, ugyebár. Hogy szerkeszteni lehet-e honlapot telóról, na az megint más kérdés, elvileg a Vezérlőpultot és az oldalak szerkesztését is el lehet ugyanúgy, mint gépről. Csak mi értelme...
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 3 | 23:35
Quote (DaveedBrown)
Ingyenesnek semmiféleképpen nem ingyenes, mint ahogy semmi más sem, kivéve a Facebook T-mobilról, ugyebár.

Ez igaz, de szerintem nem erre gondolt.
Raidon, a szolgáltatás bekapcsolása ingyenes, de jobb ha ebbe nagyon belegondolsz. A PDA verzió beállítása, akadálymentesítése nem egyszerű.
ITT találsz az akadálymentésítésről bővebb infót!
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 4 | 12:48
Quote (Raidon)
Megérdeklődték tőlem, hogy lehet-e a ucoz-t elérni telefonról.
Szóval nem nekem kellene. De azért köszi a bővebb információt, mert ez is jól jön/jöhet. biggrin És akkor lényegében nem ingyenes az oldal böngészése...

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 5 | 13:06
Gondolkozz már egy kicsit Raidon!
Quote (Raidon)
És akkor lényegében nem ingyenes az oldal böngészése...

Két okból is hülyeséget írsz!
1. nem ingyenes, mert a netért fizetni kell. Vagy így, vagy úgy fizetünk érte, de a net nem (és semmi sem) ingyenes
2. hol hallottál olyat uCoz háza táján, hogy aki böngészi az oldalt, annak fizetnie kell érte?

Neked, mint az oldal tulajának kell fizetni, ha olyan szolgáltatást veszel igénybe.
Vagy előfordulhat, hogy az oldal tulaja beállít egy olyan funkciót az oldalon (vagy akár a teljes oldalt), hogy azt csak akkor lehet elérni, ha fizetsz érte.

A uCoz oldalak böngészése INGYENES!
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 6 | 13:51
Oké. Különben meg lehet ingyenes, mint például, ahogy a facebook-on is megoldották. De ez már egy másik téma...
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 7 | 19:57
Quote (Raidon)
ahogy a facebook-on is megoldották

De itt nem fogják. Ott a facebook megállapodást kötött a szolgáltatókkal. A Face fizet a szolgáltatónak cserébe azok ingyenesen elérhetővé teszik, így a Facenek lesz nagyobb látogatottsága, ami neki jó. A uCoz azért még nem tart itt.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 8 | 17:49
DaveedBrown, A T-mobile nem kap pénzt a face-től, ez csak egyszerű Marketing!,Csak csalógató kedvezmény! (Free access for T-mobile network!)

Mellesleg, ez is lefog járni, mivel ez "saját finanszírozás". Ezt belülről tudom, és már úgy volt hogy márciusban megszünik, de nem! Mellesleg, ezért fog mindenki áttérni a G+-ra https://plus.google.com/?hl=hu mert a Google erre már gondolt, így ingyenesen értesítőt is kérhetünk már, hogyha beállítjuk. Igaz ez csak Onnan-ide szól, de lényegében hasznos.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 9 | 15:47
Locky, bár alapvetően ez már ki fogja meríteni az OFF fogalmát, de akkor...
Quote (Locky)
ezért fog mindenki áttérni a G+-ra

Ajánlom szíves figyelmedbe ezt: http://pcforum.hu/hirek....-t.html
Sokan, mint ahogy én se fogok áttérni a G+-ra, mert minek, főleg, mivel a google szerint a 16 évemmel én túl fiatal vagyok a G+-hoz. Ha a 16 éveseket nem engedi, az elég jelentős réteg kiesését fogja eredményezni. Szóval ennyit a G+-ról, de mostmár tényleg nem OFFolok tovább smile

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


gfatima
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 18:14
Hogy és hol tudnám a pda verzióban azt megadni, hogy 1 sorban mennyi karakter lehet?
Előre is köszi!

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 11 | 20:23
gfatima, hol 1 sorban??
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
gfatima
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 12 | 22:53
Hát az oldalon pl.:
Ahogy megjelenik az oldalon a szöveg 10 karakternél nem enged többet egy sorba,
1234567890
1234567890
És azt szeretném, hogy az összes sorban ne lehessen több karakter, ha bár magyarázatot nem kértél azért próbáltam kicsit jobban elmagyarázni.

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 13 | 14:57
gfatima, a teljes oldalon, egy menüben, egy űrlapban, hol?
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
gfatima
Üzenetek: 31
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 21:17
Az oldal PDA verziójában a teljes oldalon mindenhol az űrlapban is a vendégkönyvben is mindenhol ahol van sor és betű smile
http://kepfeltoltes.hu/121218/aaaaaa_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/121218/bbbbb_www.kepfeltoltes.hu_.png

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 15 | 21:22
gfatima, ez szerintem nem lehetséges. max. szélességet állíthatsz, hogy pl.: 50 px legyen egy sor. :
Code

<div width="50">itt van az oldal trartalma</div>

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Telefonról lehetséges? (Ucoz elérése mobiltelefonról.)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: