A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » E-mail űrlapok » Körlevelek (Egyéb körlevelekkel, hirlevelekkel kapcsolatos kérdések)
Körlevelek
Hamilton
Üzenetek: 33
Hírnév: 0

Üzenet # 31 | 19:47
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehetne azt megcsinálni, mint ami van egy csomó honlapon? Tehát, hogy van egy box, oda be kell írni az e-mail címed, és alul 2 opció:
feliratkozás és leiratkozás. ehhez pedig nem kell regisztrálni. Ezt meg lehet oldalni?
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 32 | 20:05
Szia Hamilton. A válaszom igen egyszerű! Hozz létre máshol egy honlapot.
Mégpedig egy olyan honlapot, ami nem egy online rendszerbe tartozik, ahol tudsz php-t futtatni és amihez saját mysql adatbázis tartozik.
Ha ezek megvannak, akkor menni fog. Sajnos uCoz rendszeren belül ez nem megoldható, mégpedig a fenti hozzáférhetőségek hiánya miatt.
Azt meg tudod csinálni, hogy a regisztrált felhasználóidnak kiteszel egy linket az oldalra, ami a felhasználó adatlapjára vezet. Az adatlap sablonját módosítod úgy, hogy beteszel egy feltűnő szöveget az említett opció mellé. A felhasználó bepipálja az opciót és elmenti az adatait. Ennyi.
Hamilton
Üzenetek: 33
Hírnév: 0

Üzenet # 33 | 20:11
raziel70, értem. megoldottam a te módszered szerint. köszönöm.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 34 | 20:18
Nem az Én módszerem, valaki más találta ki, Én is csak láttam valahol. smile
De azért szívesen! smile
Hamilton
Üzenetek: 33
Hírnév: 0

Üzenet # 35 | 20:22
Még 1 kérdés:
hogyan tudom módosítani a "saját adatok szerkesztése" oldalt?
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 36 | 20:27
Szia.
Hamilton olvasom 10 perce az üzeneted de nemtudom hogy hogyan érted a körlevélhez eztet. wink
Ez már a fogalmazásomra is kihat!! angry
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 37 | 20:30
Quote (Hamilton)
hogyan tudom módosítani a "saját adatok szerkesztése" oldalt?

Neked a "Személyes információk szerkesztése" sablont kell módosítani.
A módosítás csak Admin felületen lehetséges!
Hamilton
Üzenetek: 33
Hírnév: 0

Üzenet # 38 | 20:53
Locky, már nem lényeg.

Hozzáadva (27.02.2011, 20:50)
---------------------------------------------

Quote (raziel70)
A módosítás csak Admin felületen lehetséges!

és hogy?

Hozzáadva (27.02.2011, 20:53)
---------------------------------------------
már megvan. köszi.

Heki
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 39 | 13:15
Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy ha képet szeretnék csatolni a körlevélhez,
ezt meg tudom e tenni valahol, mert nem találom sehol?
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 40 | 14:04
Heki, az üzenetekben való fájl csatolásának a lehetőségéhez prémium tagság kell. Hogy ez vonatkozik-e a körlevelekre is, és nem csak a személyes üzenetekre, azt már nem tudom. De így simán nem lehetséges az biztos.
Heki
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 41 | 17:06
Igen! Megvan köszönöm!
tokio170
Üzenetek: 34
Hírnév: 1

Üzenet # 42 | 01:34
http://kepfeltoltes.hu/130517/koruzenet_www.kepfeltoltes.hu_.png
Segítsen nekem valaki! A képen látható körüzenet modulból hová érkeznek a levelek? Sehol sem találom, sehová nem érkezett. Kicsit bánt a dolog, mivel két óráig vergődtem vele, és úgy tűnik elveszett annak ellenére, hogy bejelöltem minden regisztrált tagot, és szétküldöttként lett visszaigazolva.

Üdv.: tokio170

Hozzáadva (17.05.2013, 00:34)
---------------------------------------------
Miért nem tehetek fel ide képhivatkozást? Hmmm, vannak még rejtélyek... wacko

FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 43 | 19:49
Hali tokio170, ott mutatja hogy kik a címzettek, ami ott be van piálva. Jelen esetben a moderátorok a címzettek! A címzet a weboldal levelezési rendszerében kapja meg az üzenetet.
gallant0257
Üzenetek: 22
Hírnév: 1

Üzenet # 44 | 12:20
Sziasztok.
Szeretnék kőrlevelet küldeni a "Felhasználóknak" (e-mailt nem pm-re gondolok) de nincs feliratkozóm a körlevelekre .
Olvastam az előző hozzászólásokat és valóban nem tudok semmilyen értesítőt küldeni senkinek kivéve ha Előfizetek és Prémium tag leszek?
Át alakítom az oldalt és más dolgok lesznek rajt ezért fontos lenne egy kőrlevél .

Ha valaki tudna megoldást legyen szíves írja meg.

Előre is köszi a kommenteket.

Üdv
Gallant

Az oldalam címe:
Kód
http://gallantsyte.ucoz.com/
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 45 | 22:04
gallant0257, tudtommal a felhasználók profiljában a moderátor ezsköztár melletti ilyen kinézetű ikonra:
http://src.ucoz.net/img/fr/EmnE_.gif
kattintva módosíthatod a felhasználó beállításait és akkor lehet hogy "fel tudod iratkoztatni" a felhasználókat. Sajnos ezt egyenként kell, de egyáltalán nem biztos hogy működik. A körlevelek funkciót kevesen használják, mint ahogy én sem használom.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » E-mail űrlapok » Körlevelek (Egyéb körlevelekkel, hirlevelekkel kapcsolatos kérdések)
Keresés: