A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » E-mail űrlapok » Körlevelek (Egyéb körlevelekkel, hirlevelekkel kapcsolatos kérdések)
Körlevelek
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 16 | 14:17
semmi sad
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 17 | 19:10
Akkor nem értem hogy csináltam biggrin

Hozzáadva (20.09.2010, 19:10)
---------------------------------------------
Érdekes, amióta aktiváltam a hírlevelet, nem tudok a listára felrakni újabb felhasználókat. Megint ugyanannyi felhasználónak küldte el. Pedig azóta regisztráltak vagy újabb ezren, és jó lett volna nekik is küldeni hírlevelet.


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 18 | 19:21
Nem tudom, van valami feliratkozó link is, ahogy van leiratkozó is?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 19 | 19:25
Igen, erre én is gondoltam, de nem tudom mi lehet az.

Hozzáadva (20.09.2010, 19:25)
---------------------------------------------
Attila biztos tudja biggrin


Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 20 | 21:58
Ha jól értem a problémát, akkor szerintem a következőről van szó:

Ha létrehoztál kategóriát, akkor az új felhasználóknak a regisztráció alkalmával lehetőségük van körlevélre való feliratkozáshoz. De ez csak abban az esetben lehetséges, ha van a körlevélnek kategóriája.


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 21 | 22:14
Ebbe most már Én is beleszólok, mert szintén érdekelt vagyok a témában.
A lényeg, hogy Nekem is volt egy kategóriám, amire volt vagy egy jó pár feliratkozott felhasználó. A lista automatikusan jött.
Aztán több senki. Soha többé. A kérdésem, hogyan kerültek a listára, akik felkerültek rá, illetve a későbbiekben miért "szakadt meg" az automatikus "hozzáadás/hozzáadódás"?
Az rendben van, hogy regisztráció alkalmával fel lehet iratkozni. De ha valaki nálam regisztrál, 1world, honlapján már nem fogja látni a lehetőséget, ahol feliratkozhatna. Mert ugye a uID jó az Ő honlapjára, az Enyémre és még több mint egy millió oldalra!
De csak egy oldalon tud feliratkozni. Ahol regisztrált...
Hoppááá! biggrin
---------------------------------
Kiegészíteném, pontosabban kijavítanám a szavaimat.
A személyes adatok szerkesztése oldalon fel lehet iratkozni a körlevélre. Csak az a baj, hogy nagyon kevesen ismerik, ezáltal nagyon kevesen is használják ezt a lehetőséget. sad
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 22 | 17:19
Hát igen, ez az.

Hozzáadva (22.09.2010, 17:19)
---------------------------------------------
Amúgy én csak azt nem értem, hogy amikor először aktiváltam a hírlevél funkciót, akkor mindenki fel volt rá iratkozva, pedig nem hoztam létre semmilyen kategóriát.


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 23 | 17:28
Quote (raziel70)
hogy nagyon kevesen ismerik, ezáltal nagyon kevesen is használják ezt a lehetőséget.

Egyszerű. A sablonban egy horgonyt kell tenni a sablonban a $OPTIONS_SIGN$ (elméletileg ez az a rész) részhez, majd ennek a linkjét kivezetni valahova.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 24 | 18:15
Igen DaveedBrown, az új adatlap dizájnomon valami ilyesmi már rajta van! biggrin
De ez egy alternatív megoldás, ezt nem mindenki tudja megoldani. És ez már nem a rendszer alapértelmezett megoldása. yes
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 25 | 18:24
Látod, látod a felújítás szüli a jó ötleteket. Nekem is csak azért jutott eszembe.
Ha meg kéne, akkor megírom ide hogy hogy kell. okéééés? biggrin

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 26 | 18:25
Megírhatod Daveed. Hátha Te jobbat kreáltál mint Én! biggrin
Amit említettem, az még nem publikus! Majd valamikor... tongue
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 27 | 18:45
Nem hiszem hogy jobb lenne. lehet hogy pont ugyanazt csináltuk.
Egyszerűen beillesztettem ezt a kódot a Honlap-stílus -> Felhasználók -> Személyes információk szerkesztésének űrlapja sablon legaljára (azért a legaljára, hogy minél jobban látszódjon a hírlevél sora) :
Code
<a name="hirlevel"></a>

Ez a horgony. És ezt a linket tettem ki a főoldalra -jelen esetben :
Quote
http://ucozkucko.ucoz.net/index/11#hirlevel

Természetesen az ucozkucko helyén a saját honlapjának a címét írja be a "kedves olvasó".
Ennyi. elég egyszerű megoldás, de hatásos.
Ez is csak az október 3-ai nyitás után lesz elérhető.
És te, Raziel, hogy csináltad?

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 28 | 19:12
DaveedBrown, egy ilyen ezen a lapon már van! Amennyiben aktiváltál egy hírlevél kategóriát!
Ezzel az a baj, hogy szerintem 100-ból ha egy megnézi ezt a lapot. Mindenki csak regel, aztán kutat, majd kilép.
A személyes adatokkal senki sem foglalkozik, tehát meg sem nyitja azt az oldalt!
Amit Én csináltam, az más! Maradjunk ennyiben, jó? biggrin
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 29 | 19:31
Hát ha a főoldalon teszel ki egy linket, akkor ha tényleg fel akar iratkozni, az úgy is fel fog, nem gondolod??
De ugye majd elmondod hogy csinálod ugyeee?? biggrin

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 30 | 16:54
A kérdés:
Lehetséges, hogy bizonyos felhasználói csoportnak körlevelet küldjek? - Borbolya

A válasz:
Igen, menj az oldaladra, lépj be mint admin, és ott fent az admin-baron van egy olyan hogy Felhasználók, azon belül a "Személyes üzenetek csoportos küldése" - DaveedBrown

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » E-mail űrlapok » Körlevelek (Egyéb körlevelekkel, hirlevelekkel kapcsolatos kérdések)
Keresés: