A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Vendégkönyv szerkesztés (Hol és hogyan?)
Vendégkönyv szerkesztés
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 16 | 16:41
vmx,
Quote
De hova

Mini-chat sablonjába. Nemtudod hol van a sablonszerkesztő? happy

Quote
milyen kódot

Most irtam le....

Quote
Az alap avatar be van állítva már.

Hát akkor csak CTRL+C meg CTRL+V
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 17 | 16:42
vmx, nem egyszerű amit kérsz! Nekem az, de Neked szerintem igen.
Nem személyeskedni akarok, de ehhez már kicsit magasabb szintű html és css tudás szükséges!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 18 | 16:52
vmx, leírtam a választ neked! De nem értem ha nekem elküldöd PM-ben, akkor ide miért teszed fel a kérdést? Me fogom találni nyugi. Sőt, válaszolni is fogok rá! Mint ahogy válaszoltam is.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


vmx
Üzenetek: 43
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 17:14
Már mind1 megvan.

+még valami hogy hogy lehet aláírást csinálni magamnak hogy ott benne legyen a bannerem is?
mert html kódos...

Hozzáadva (20.03.2011, 17:14)
---------------------------------------------

Quote (DaveedBrown)
De nem értem ha nekem elküldöd PM-ben, akkor ide miért teszed fel a kérdést?

Azért mert nem voltál fent.

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 20 | 17:16
Quote (DaveedBrown)
Meg fogom találni nyugi

rolleyes
Egyébként sem volt akkora hatalmas probléma, ami nem várt volna meg, igazam van?

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


R096
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 21 | 21:26
Sziasztok! Bajom lenne, hogy nem tudom hol kell átállítani a modul nevét, úgy, hogy az átalakított név ne csak a modulban jelenjen meg, hanem a menüben is. Most a menüben vendégkönyv van, de tovább már az átalakított név.... Egyszerűen nem tudok rájönni unsure
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 22 | 15:08
R096, admin-menü ==> sablonok (felső menü) ==> menü szerkesztő (lenyíló menüben) ==> és átírod.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
BonFire
Üzenetek: 102
Hírnév: 9

Üzenet # 23 | 17:11
Vagy bekapcsolod az Admin báron a Szerkesztőt, majd katt a Menü vezérlésére (villáskulcs ikon), megjelenik a Menü szerkesztő, ahol a ceruza ikonra kattintva szerkesztheted a menü nevét. Majd elmented a változásokat.

R096
Üzenetek: 17
Hírnév: 0

Üzenet # 24 | 17:17
Köszönöm vmarci21, és BonFire! Bár mire bonfire te válaszoltál, addigra már megoldottam. smile
Gabó
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 25 | 10:38
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hol lehet kitörölni a vendégkönyvből a hozzászólásokat? Az e-mailben kapott linken csak megnézni tudom, sajnos törölni nem.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 26 | 10:41
Gabó, pl:

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Gabó
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 10:03
Köszönöm a választ vmarci21, de az a gondom, hogy hiába van bejelölve, hogy szerkeszthetem, illetve törölhetem a hozzászólásokat, de mégsem jelennek meg az általad írt ikonok. A teljes vendégkönyvet viszont nem szeretném kitörölni, és újraaktiválni. Létezik-e más megoldás a problémámra? Köszönöm.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 28 | 15:23
Gabó, vendégkönyv bejegyzések sablonjánál egy sablon-visszaállítás...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Gabó
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 29 | 13:18
Köszönöm vmarci21 a segítséget, remélem, hogy így már minden jól fog működni a vendégkönyvben.
vandor42
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 30 | 12:58
Sziasztok.
Hogyan tudom a nem kívánt bejegyzést törölni a vendégkönyvből.
Sajnos vannak olyanok akik saját célra használják fel a vendégkönyvet,ennek szeretnék véget vetni.
Köszönöm a válasz előre is.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Vendégkönyv szerkesztés (Hol és hogyan?)
Keresés: