A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Teszt válaszok lekérdezése
Teszt válaszok lekérdezése
Zolika
Üzenetek: 8
Hírnév: 0

Üzenet # 16 | 20:29
Sziasztok!

Megszeretném kérdezni, hogy ha ki tölt valaki egy tesztet, és ha jól választott, akkor hova rakja a pontokat? Mert én már próbáltam, hogy kitöltöm a tesztet helyesen, és ott írja, hogy ( például : Gratulálok nyertél 200 pontot ) és belépek a profilomba de sehol a pont.
Vagy, hogy lehet a úgy megcsinálni, hogy ha valaki kitölti a tesztet, akkor + hírnevet adjon?

Remélem, hogy segítetek, és azt is hogy értelmesen fogalmaztam.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 17 | 11:16
Quote (Zolika)
Vagy,_hogy_lehet_a_úgy_megcsinálni,_hogy_ha_valaki_kitölti_a_tesztet,_akkor_+hírnevetadjon?

Sajnos ezt a sort nem tudtam elolvasni. Próbáld újra.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 18 | 22:11
Zolika, egyik sem lehetséges.

És akkor itt meg is kérnélek, hogy egy kérdést csak egy topikba tegyél fel, látod, így is megtaláljuk.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 19 | 12:51
Kedves Zolika, előre szólok én nem akarlak kioktatni, segíteni próbálok.
A végén az ,,eredményeknél" lehet ,,megjegyzést" is írni, azaz gratulálok, nyertél XX pontot. Ezután írj oda egy kódot (pl. safnlafhoahgoahgoadhihfd) amit a kitöltőnek el kell küldenie Neked, te megnézed a papírodat vagy ahová felírtad ezeket a kódokat, és hírnévként megadod neki az XY pontot.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Teszt válaszok lekérdezése
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: