A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Regisztráció (Probléma regisztrációnál)
Regisztráció
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 1 | 18:03
Egy kedves látogatóm jelezte a következő problémát:
A problémám a következő : képtelen vagyok regisztrálni az oldaladon. Akárhányszor próbálok regisztrálni, mindig ugyanaz az eredmény : " elgépelte a biztonsági kódot" .

Megpróbáltam a regisztrációt én is, az eredmény ugyanez volt nekem is.
Biztonsági kód, amit be kellene írni, nem látszik, csak az üzenet: " elgépelte a biztonsági kódot"

Mit kell tennem, hogy lehetővé tegyem a regisztrációt?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 2 | 20:39
Levin, regisztráljon itt: http://www.uid.me/register/
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 3 | 04:32
Kedves vmarci21, köszönöm, de igazából nem rólam van szó, én mindkét helyen regisztrálva vagyok.
Amit nem értek, az a következő: free felhasználóból fizetőssé váltam, és éltem azzal a lehetőséggel, hogy engedélyezhettem a helyi felhasználókat is.
Engedélyeztem, de a valóságban nem élhetnek ezzel a lehetőséggel, hiszen nem tudnak helyben regisztrálni.
És a kérdésem erre irányult: hogyan regisztrálhatnak az oldalamon a helyi felhasználók?
Ráadásul, mivel engedélyeztem a helyi felhasználókat, az uid regisztrációval nem lehet az oldalamra belépni.
Ha visszavonom az engedélyt, kizárom azokat a régi látogatóimat, akik csak helyi regisztrációval rendelkeznek.
Ez az én problémám.
Az üzenetet szerkesztette Levin - Vasárnap, 2013.02.24, 04:35
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 4 | 12:23
Levin, akkor rakd be a regisztráció űrlapjába a bizt. kód $informerét$ ! //vagy egyszerűen sablon visszaállítás a regisztráció űrlapjánál/
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 5 | 12:57
Kedves vmarci21 köszönöm a segítséged, de sajnos én egy igazi botcsinálta weblap-tulajdonos vagyok.
Így azután nem tudom, hogy a bizt. kód $informerét$ hova kell beraknom, és azt sem tudom, hogy ennek mik lennének a következményei.
Én azt szeretném, ha az oldalamat azok is látogathatnák, akik helyi, és azok is, akik Ucoz felhasználók.
És nem tudom, hogy erre van-e lehetőség, s ha van, mit kell tennem, hogy e lehetőséggel élhessek/élhessünk.
Magyarra lefordítva: ha tudsz segíteni, azt tedd úgy, hogy én is megértsem smile
És még egyszer köszönöm.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 6 | 15:17
Levin, képekben:
Csatolmányok: 2360473.png (14.2 Kb) · 0142869.png (4.2 Kb)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 7 | 04:35
Köszönöm, megpróbálom.
És arra is van lehetőség, hogy a helyi felhasználók mellett az Ucoz-on regisztráltak is be tudjanak lépni az oldalra?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 8 | 17:47
Levin,
Idézet (Levin)
a helyi felhasználók mellett az Ucoz-on regisztráltak is be tudjanak lépni


Erre az új uID belépés ablak miatt nincs lehetőség...

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 9 | 11:58
Kár wink

Hozzáadva (26.02.2013, 03:53)
---------------------------------------------
Kedves vmarci21 köszönöm a segítséget, végül is, mivel nem tudtam hova kell beszúrni a bizt. kód $informerét$, egy kis parázást követően végrehajtottam a regisztráció űrlapjánál (Profil létrehozása) a sablon-visszaállítást.
Még egyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget. smile
Az üzenetet szerkesztette Levin - Csütörtök, 2013.04.18, 12:00
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Regisztráció (Probléma regisztrációnál)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: