A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Hozzászólások szerkesztése (Új jelenség: BB kódok helyett html kódok)
Hozzászólások szerkesztése
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 1 | 18:47
Kedves Ucoz tudorok!
Nem tudom felfigyeltetek-e már arra, hogy körülbelül egy hete a hozzászólások szerkesztésekor a szerkesztőablakban a korábbiaktól eltérően nem BB, hanem Html kódokkal jelenik meg a szöveg.
Ez nekem azért okoz problémát, mert a letöltő gombokat általában utólag szoktam beilleszteni, és a VBS generátorom BB kódokban készíti el őket.
Nem tudom, hogy ez másnál is így van-e, vagy esetleg én állítottam el valamit?
Az üzenetet szerkesztette Levin - Vasárnap, 2012.11.18, 18:48
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 2 | 19:01
Levin, Sok helyen így van, elég zavaró...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 3 | 19:53
Ha sok helyen így van, akkor van rá remény, hogy egyszer majd visszaáll a BB kódra.
Legalábbis remélem, hogy így lesz smile
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 4 | 16:54
Hali!
Én nekem már BB kódba dobja be!
Nézd meg hogy neked jó-e most....
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 5 | 05:29
Nálam sajnos még mindig HTML van wink
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 6 | 19:21
Az nem jó....
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 7 | 04:49
Köszönet érte mindenkinek, akit illet: visszaállt a rend biggrin
Az üzenetet szerkesztette Levin - Szombat, 2012.12.01, 04:51
Blasika
Üzenetek: 23
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 18:27
Helló mindenki.
Én facebook hozzászólást szeretnék a blogomhoz, viszont ahhoz hogy hozzászólást csináljak fb rootot kell használnom amihez pedig fb api kell ! azt hogy csináljam meg?
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Hozzászólások szerkesztése (Új jelenség: BB kódok helyett html kódok)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: