A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Formázási probléma (Menü szerkesztése)
Formázási probléma
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 1 | 04:58
Szerbusztok!
Ismét problémával fordulok hozzátok.
Szerettem volna egy új blokkot elhelyezni az oldalamon, ezért bekapcsoltam a szerkesztőt.
Új blokkot ugyan nem volt hajlandó elhelyezni, viszont az első konténerem szinte teljes tartalma törlődött.
Pakolgatnám az elemeket vissza a Külalak szerkesztése segítségével, de már az első elemnél problémába ütköztem.
Az oldal menüje így néz ki:


Code
<!-- </block01> -->
<?if($SMENU_1$)?>
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" class="boxTable"><tr><td class="boxTitle"><b><!-- <bt> --><!--<s3163>-->A honlap menüje<!--</s>--><!-- </bt> --></b></td></tr><tr><td class="boxContent"><div class="boxText"><div align="center"><!-- <bc> -->$SMENU_1$<!-- </bc> --></div></div></td></tr></table>
<?endif?>
<!-- </block01> -->


Hogyan tudnám a menüpontok előtti kis barna nyilakat eltávolítani?

Hozzáadva (05.06.2012, 03:58)
---------------------------------------------
Az üzenetet szerkesztette Levin - Kedd, 2012.06.05, 05:04
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 2 | 16:58
Levin, a CSS kódban az alábbi sort keresd meg:
Code
.uMenuV li {margin: 0; padding: 0 0 0 13px; background: url('/.s/t/878/8.gif') no-repeat 0px 3px; margin-bottom: .6em;}

és töröld ki belőle ezt:
Code
background: url('/.s/t/878/8.gif') no-repeat 0px 3px;

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 3 | 03:35
Kedves DaveedBrown, nagyon szépen köszönöm smile
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Formázási probléma (Menü szerkesztése)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: