A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Fotóalbumok » Hibaüzenet a képek oldalon.
Hibaüzenet a képek oldalon.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 12:50
Üdv.

A photo oldalon a diavetítésnél ezt az üzenetet kapom.
"Error while parsing the XML file. Check out your XML structure for defining albums and slides."

Valamint a képek sem jelennek meg amiket feltöltöttem.

Hozzáadva (11.07.2010, 12:50)
---------------------------------------------
Javítanám, csak a vendégek részére irja ki (van hozzáférésük a fótók megtekintéséhez)

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 2 | 13:34
Ezek szerint nincs, ugyanis megnéztem, és egy fotót sem jelenített meg, csak belépés után. Javaslom, hogy ellenőrizz minden lehetséges beállítást!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 3 | 13:38
Az az érdekes hogy a kategóriáknál csak az anyaghozzáadást tiltattam le a vendégek számára és a modul beállításainál a jogoknál is ott van hogy Fényképek megtekintése : Vendégek.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 4 | 13:46
Pedig van itt valami turpisság, mert tényleg nem jelennek meg...
Biztos, hogy nem a böngészővel van gond, hanem valahol az oldalon. Mikor állítottad be a jogokat? (van amikor a szerver lassú, és nem áll át)

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 5 | 13:51
Már körübelül töb mint egy hónapja.
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 6 | 13:56
hát akkor biztos nem az...
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 7 | 18:51
Megtaláltam a problémát. Viszont erre nemgondoltam hogy ez végett se jelenítheti meg.
6 vagy 7 kategóriám van a képeknél és ebből még 5 öt inaktíváltam a vendégek részére. A másik kettöhöz adtam nekik hozzáférést. Amihez volt hozzáférésük ahhoz sem tudtak hozzáférni a vendégek csak ha adtam a töbi kategóriánál is jogot nekik.
powerricsi
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 22:00
Quote (Locky)
Megtaláltam a problémát. Viszont erre nemgondoltam hogy ez végett se jelenítheti meg.
6 vagy 7 kategóriám van a képeknél és ebből még 5 öt inaktíváltam a vendégek részére. A másik kettöhöz adtam nekik hozzáférést. Amihez volt hozzáférésük ahhoz sem tudtak hozzáférni a vendégek csak ha adtam a töbi kategóriánál is jogot nekik.

Sziasztok.
Ilyen problémám nekem is van. Vendégként nem lehet megnézni a képeket. Van rá más megoldás minthogy megkapjanak minden jogot?
A szabad feltöltést nem igazán díjaznám.
Köszönöm!

Hozzáadva (28.11.2010, 22:00)
---------------------------------------------
Megadtam nekik minden jogot,mégsem léphetnek be a fejezetekben levő képekhez. sad
Mi lehet a gond?

juli2127
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 9 | 08:15
Szép napot. A WEBOLDALAM http://kezmuvesmuhely.ucoz.com/
És a fotófeltöltési oldalon egyetlen link sem müködik . Átváltott kékról lilára és azota nem megy. segítenétek? köszönöm
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 10 | 10:09
juli2127, bizonyára a WYSIWYG (vizuális/virtuális) szerkesztővel módosítottad a sablon tartalmát és azóta lett ilyen.
Abban a sablonban, amelyikben ezt a szerkesztőt használtad, ezt a kódot:
Kód
<body contenteditable="true">

módosítsd erre:
Kód
<body>

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Fotóalbumok » Hibaüzenet a képek oldalon.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: