A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Katalógusok » HIRDETŐTÁBLA AKTIVÁLÁSA
HIRDETŐTÁBLA AKTIVÁLÁSA
jupiter
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 15:45
Hogyan tudok az oldalamra hirdtést vagy hirdetőtáblát felteni
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 2 | 16:30
Szia! Amikor belépsz az admin felületedre, a baloldalon láthatóak azok a modulok, amik már aktívak
A hírdetőtábla alapból inaktív, neked kell aktívvá tenni. Megkérdezi az ablak, hogy kategóriák nélkül, vagy kategóriákkal akarod a hírdetőtábládat használni.
Én pl. a lapomon nem is hagytam meg csak 2 kategóriát, de kategóriákat utólag is lehet hozzáadni.
jupiter
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 17:05
Hogyan lehet kategoriát hozáadni

Hozzáadva (17.02.2010, 17:05)
---------------------------------------------
bocs eddig nem láttam de már megvan.

mort3s
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 11:15
Szervusztok!

Szükségem lenne egy kis segítségre, mert lassan a hajamat tépem. A helyzet a követező: a hirdetőtábla teljesen jól müködik, azonban a honlapomon több csoportot is létrehoztam, és ami nem beépített csoport, hanem utólag csináltam, az egyszerűen nem fér hozzá a hirdetésekhez.

Idézem:
"Ön azon felhasználók csoportjához tartozik, akinek nem engedélyezett ez a művelet.
Minden kérdésben forduljon az oldal Adminjához."

Namármost megpróbáltam olyat is, hogy a csoportnak teljes hozzáférést adtam a hirdetőtáblához, de sajna az sem hozott eredményt. Bárkinek bármi ötlet?

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 5 | 17:23
Szia!
Nekem az első számú ötletem, hogy add meg a honlapod elérhetőségét!
De persze ezt tudnád, ha olvastad volna a fórum általános tájékoztatóját!
Ezen kívül mindenképp nézz utána az adott modul hozzáférési jogaihoz az új csoportoknál is.
Ha előbb aktiváltad a modult, majd később hoztad létre a csoportokat, akkor előfordulhat ez a hiba.
mort3s
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 21:15
sonofmalkav.ucoz.com

De szerintem attól még sajna nem vagy előrébb, mert a hiba csak akkor fordul elő ha az adott csoport tagja vagy... A csoportok jogai is rendben vannak, viszont amit utoljára írtál mindenképpen megpróbálom hátha alapon.

Köszönöm.

Hozzáadva (22.12.2010, 21:15)
---------------------------------------------
Megoldva. Köszönöm a segítséget.

adveszservice
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 15:57
Nekem az volna a problémám ,hogy hirdetőtáblámat nem tudják elérni a felhasználók ,
a hirdetés feladás működik ,de a megtekintés nem.
Aktiváltam az olvasást ,de csak az adminisztrátort engedi be.

A válaszokat előre is köszönöm!

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 8 | 20:05
Először is szia...
Megnéztem, és vendégként simán megtekintettem, beléptem, és utána is. Hol a probléma? biggrin
példaként:
Quote
Női cipő
Eladó téli női cipők nagytételben 35-41 méretig. 2000ft/db áron képet emailban küldök
minimumvásárlás 5 karton 1 kartonban 12 pár.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 9 | 20:25
adveszservice,
ellenőrizd le, hogy nincs e beállítva a hírdetések moderálása.
Abban az esetben ha be van állítva a moderálás, akkor csak az admin engedélyezése után jelennek meg a hírdetések.
A Saját menüben: Felhasznalok » Felhasznaloi csoportok » Az osszes csoport jogainak beallitasa menüpontban ki kell kapcsolni a következő menüpontot "A hozzaadott anyagok elomoderalasa (a moderalas utan jelenik meg)". Ez a beállítás engedélyezi a hírdetések megjelenését.
Az anyagok szerkeszésénél nyomd meg a következő gombot az anyag aktiválásához:

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
suttyo
Üzenetek: 40
Hírnév: 7

Üzenet # 10 | 09:32
Üdv!

Azt meglehetne oldani,hogy a Hirdetés feladásánál a a biztonsági kódot ne kérje a vendégektől?
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 11 | 14:04
EMunch
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 12 | 13:30
Sziasztok. Remélem jó helyre írom be a kis problémámat. Indítanék egy hirdető felületet, de a saját facebook oldalunkon majd 2800 felhasználó van. A probléma az hogy ha mindenki feltöltene 1 képet akkor a tárhely kevésbé lenne elég. sad Sajnos vannak "eggyügyű" emberek is a földön akiknek a gép bekapcsolása is problémás lehet. Van olyanra mód hogy a kép feltöltésénél nem vagy kevésbé foglal helyet a tárhelyemen? A külső link oké lehetne de félek sokan nem értenék ezért nem is tennének fel hirdetéseket. A tárhelyet persze mindenképpen meg szeretném növelni.
Köszönöm a segítséget.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 13 | 15:18
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 14 | 19:34
EMunch, a tárhely a felhasználók számáéval növekszik! ; 80000 kép feltöltése még simán kéne menjen... wink
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
attilagreat
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 15 | 10:57
Sziasztok, hol tudom beállítani a hirdetőtáblán, hogy az email címre kattintásnál ürlap jelenjen meg ne pedig a hirdetést feladó email címe.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Katalógusok » HIRDETŐTÁBLA AKTIVÁLÁSA
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: