A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Infohelp  
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » Alfórum Fontosnak jelölése
Alfórum Fontosnak jelölése
iHack
Üzenetek: 50
Hírnév: 3

Üzenet # 1 | 11:34
Sziasztok. A kérdés adott. Létrehoztam egy fejezetet

Letöltések

Egy fórumot

e107

és ezen belül több alfórumot


  • Telepítő csomagok
  • Frissítő csomagok
  • Nyelvi csomagok


A kérdésem én Például a Telepítő csomagok alfórumot hogyan tudnám kiemelté tenni?? A moderátori beállításokba nincs, a vezérlőpulton ahol a fórumokat kezelem nincs.

Androidos telefonod van és segítség kellene? Szeretnéd tudni mikor érkezik telefonodhoz android frissítés? Vagy csak simán egy jó androidos közösséghez tartoznál?

http://android-world.ucoz.hu
AdamSSenniN
Üzenetek: 31
Hírnév: 4

Üzenet # 2 | 12:00
iHack, pontosan hogyan gondoltad a kiemelést? Nem nagyon, hiszem, hogy ezt meg lehet oldani, de kicsit konkrétabb leírást kérnék.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 14:10
iHack, ezt sajnos jelenleg nem lehet megvalósítani.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
iHack
Üzenetek: 50
Hírnév: 3

Üzenet # 4 | 14:12
Van egy olyan opció tudod hogy fontosnak jelölés. Viszont ezt nem tudom hogy lehet alfórumon beállítani.. Pontosabban a moderátori beállításoknál téma Rögzítése opció viszont ezt alfórumnál nem tudom megcsinálni
Androidos telefonod van és segítség kellene? Szeretnéd tudni mikor érkezik telefonodhoz android frissítés? Vagy csak simán egy jó androidos közösséghez tartoznál?

http://android-world.ucoz.hu
AdamSSenniN
Üzenetek: 31
Hírnév: 4

Üzenet # 5 | 16:17
Igen mert ez a beállítás a létrehozott témákra vonatkozik. Ahogy "fő"fórumnál, alfórumnál sem lehetséges ez.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » Alfórum Fontosnak jelölése
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: