A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: Infohelp  
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » Fórum Moderátor opcíók (Avagy moderátorok opciói. Fórum karbantartása.)
Fórum Moderátor opcíók
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 16 | 12:03
Bocipaci, ez egy jó kérdés, talán ha a felhasználói beállításoknál kellene keresgélni, a fórum részen. De nembiztos, szerintem ilyen nincs.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 17 | 13:07
Bocipaci, mi lenne, ha a Felhasználók beállításainál azt állítanád be, hogy a felhasználók ne lássák az oldalakat, csak a fórumot, azokon az oldalakon pedig, amiket te csináltál, kijelölöd azt, hogy: az oldal ideiglenesen nem látogatható??? smile

Hozzáadva (06.08.2012, 12:07)
---------------------------------------------
FONTOS: ha úgy csinálnád, ahogy én írtam, az általános beállításoknál nem kell bejelölni, hogy "karbantartás alatt"!

vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 18 | 20:24
KovJonas, csak a dátumot nem nézted.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 19 | 14:40
Hoppá, tényleg! Bocsánat! shy

Hozzáadva (31.08.2012, 13:40)
---------------------------------------------
Sziasztok!
Azt meg lehet oldani a fórumon, hogy a felhasználók csak egy részben (fórum1) birjanak témákat létrehozni, de máshol (fórum2, fórum3, stb....) ne tudjanak?

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 20 | 15:33
KovJonas, igen ezt az adott fórum beállításainál tudod elérni, a vezérlőpultba
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 21 | 15:34
Ok, köszi DaveedBrown!
KOCZKAHUN
Üzenetek: 28
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 20:01
Sziasztok.

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan lehetôség, hogy a fórumon belül Fontosnak jelöljem a témát?
Tehát a fontos téma ikonja jelenne meg mellette.
Ezt meg lehet valósítani?
Elôre is köszönöm a válaszokat.
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 23 | 20:05
KOCZKAHUN, természetesen! smile

A téma létrehozásánál/szerkesztésénél bejelölöd ezt:

Csatolmányok: 3578964.png (44.5 Kb)
KOCZKAHUN
Üzenetek: 28
Hírnév: 0

Üzenet # 24 | 20:19
Köszönöm. Így már világos. smile
Diabolis
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 25 | 11:02
Sziasztok! Ide írom, mert talán ide való, a következő kérdés:

Fórum, új téma nyitása. És ott van egy nagggyon jó opció, a "Thread starter". Ez nekem annyira tetszik, hogy nagyon.
Viszont ezt szeretném betenni a válaszadáshoz is, mert a felhasználók közötti váltást még nem tudtam megoldani, csak cookie törléssel.
Szóval azt szeretném elérni, hogy az adminok és moderátorok a válaszadásnál is választhassanak felhasználót. A beállítások széttúrása után nekiestem a .css-nek, meg is találtam a /szerintem/ engem érintő részt /üzenet hozzáadása űrlap/:
52. sortól:
<?endif?>
<?if($_CHANGE_USER$)?>
<tr>
<td class="gTableLeft">Thread starter:</td>
<td class="gTableRight">
$_CHANGE_USER$
</td>
</tr>

Szépen elkezdtem megjegyzésekbe rakni a sorokat, de valahogy továbbra sem működik a dolog... Valakinek ötlet? És csak adminnak és moderátornak/mesélőnek működhessen...
revolutionfrpg.ucoz.hu
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 26 | 11:44
Diabolis, A "hread starter opció (mint ahogy a neve is mutatja), csak a témanyitó hozzászólásoknál alkalmazható...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Diabolis
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 11:45
És ahogy a hozzászólásom is mutatja: Máshol is szeretném használni.
robi8100
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 20:33
Sajnálom az amatőrség néha fáj, de most már kénytelen vagyok megkérdezni, hogy lehet új témát nyitni a fórumon?
Sajnálom azt aki erre a szánalmas kérdésre (pontosabban a kérdés megválaszolására) pazarolja az idejét.
Köszönöm. sad
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 29 | 14:46
robi8100, A jobb felső sarokban kell lennie egy New Thread ikonnak. Arra rákattintva létrehozhatsz egyet, a New Poll gombbal pedig kérdőívet indíthatsz. wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Fórum » Fórum Moderátor opcíók (Avagy moderátorok opciói. Fórum karbantartása.)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: