A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menüpontok szerkesztése
Menüpontok szerkesztése
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 16 | 19:29
Idézet Vixi ()
Azt tudod esetleg, hogy a főoldalon a színt meg tudom-e változtatni?!

Esetleg ha megmondanád, hogy pontosan minek a színét szeretnéd módosítani, akkor biztos tudok segíteni smile

Idézet Vixi ()
pedig egyedüli felhasználó vagyok

Nem a felhasználók számán van a hangsúly, hanem azok csoportján smile Az egyik frissítés következtében történik ez, manuálisan kell aktiválnod a külalak szerkesztésének lehetőségét. Menj a Vezérlőpult » Felhasználók » Felhasználói csoportok » Az összes csoport jogainak beállítása » Egyéb » A honlap külalakjának vezérlése, majd itt kipipálod az Adminisztrátorok csoportot (ne felejtsd el megnyomni a Mentés gombot) smile .

Én személy szerint (és nem csak én, hanem az összes többi kollégám) nem ajánlja a honlap külalakjának vizuális úton történő testreszabását, mivel ez számos hibát vonhat maga után a honlap külalakját tekintően. A legjobb megoldás a forráskód szerkesztése a Vezérlőpult » Külalak szerkesztése (sablonok) oldalon. Amennyiben valamire szükséged van, és nem tudod, hogyan tudnád megoldani, kérdezz itt, és mi szívesen segítünk. Csak arra kérünk meg, hogy minden kérést a megfelelő témába írj meg, ha pedig nem találtál megfelelő témát, hozz létre egy újat a megfelelő kategóriában smile .

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Vixi
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 15:15
Értem, rendben és századszor is köszi a segítséget!:)
A kezdőlapon szeretném megváltoztatni azt a rózsaszínes-barackos-igazából-fogalmam-sincs-milyen színt.
Találtam már kódokat rá,de pontosan nem tudom,hogy ha én konkrét képet szeretnék oda, nem csak egy színt, ezt hol tudnám? (ígérem a többi kérdésemet a megfelelő helyekre írogatom).. smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 18 | 15:35
Vixi, ezt a Stílusok táblázatában módosíthatod smile Menj a honlapod vezérlőpultjába, majd válaszd a Honlap-stílus menü Külalak szerkesztése (CSS) elemet. Itt keresd meg a 34. sort, majd láthatsz egy ilyet:

Kód
background: #fa7070;


ezt a #fa7070 színt kell behelyettesítened ezzel: url('KÉPURL'), tehát így:

Kód
background: url('KÉPURL');


ahol behelyettesíted a KÉPURL szöveget a használni kívánt kép URL-címével smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
iHack
Üzenetek: 50
Hírnév: 3

Üzenet # 19 | 17:08
Sziasztok. Az oldalszerkesztőbe csináltam egy oldalt és ez a tartalma.

Kód
<embed wmode="transparent" src="http://www.xatech.com/web_gear/chat/chat.swf" quality="high" width="640" height="480" name="chat" FlashVars="id=214025402" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://xat.com/update_flash.php" /><br><small><a target="_BLANK" href="http://xat.com/web_gear/?cb">Get your own Chat Box!</a> <a target="_BLANK" href="http://xat.com/web_gear/chat/go_large.php?id=214025402">Go Large!</a></small><br>


A menübe a Chat néven van és azt szeretném ha rákattintanak akkor egy felugró ablakban jelenjen meg a tartalom. Megoldható ez?

Androidos telefonod van és segítség kellene? Szeretnéd tudni mikor érkezik telefonodhoz android frissítés? Vagy csak simán egy jó androidos közösséghez tartoznál?

http://android-world.ucoz.hu
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 20 | 19:56
iHack, a link kódja a következő lesz:

Kód
<a href="javascript://" rel="nofollow" onclick="window.open('OLDALLINK','chatablak','scrollbars=1,top=0,left=0,resizable=1,width=680,height=680');return false;" class="profile-link">LINK SZÖVEGE</a>


Be kell helyettesítened az OLDALLINK és LINK SZÖVEGE szövegeket. Gondolom tudod, mire smile Ugyanakkor módosíthatod az ablak szélességét és magasságát (alapból 680x680).

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
tothszeli
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 21 | 10:04
Sziasztok!

Segítségeteket kérném, rég léptem be az oldalamra szerkeszteni,ma beléptem és nemigazán tudom mit hol
találok,nem tudom az oldalaimat szerkeszteni mint pár hónapja.

Most hogyan kell,ebben kérném a segítséget.
http://mobilflotta.ucoz.hu/

Köszi Szilvia
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 22 | 12:55
tothszeli, szia! Pontosabban mit is szeretnél szerkeszteni? smile A weboldal külalakját, magát a tartalmat? A tartalmat a weboldaladon keresztül tudod szerkeszteni azáltal, hogy belépsz egy adminisztrátori fiókkal. A honlap külalakját a Vezérlőpultban módosíthatod; ugyanitt hozzáadhatsz, illetve törölhetsz modulokat, megadhatod a weboldalad beállításait, valamint számos egyéb adminisztrációs dolgot tudsz végrehajtani smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
tothszeli
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 23 | 12:41
Szia bigblog!

Belépés után a weboldal tartalmát kellene szerkesztenem,de nem találom a vezérlőpultot.
Nem értem, régebben könnyen megtaláltam most semmit.
a pillanatképet nem tudom neked csatolni
Köszi Szilvi
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 24 | 17:23
tothszeli, a weboldalad vezérlőpultjába vezető link: http://mobilflotta.ucoz.hu/admin

Ugyanezt a linked megtalálhatod, ha adminisztrátorként belépsz a weboldaladra, majd az Általános menüben rákattintasz a Belépés a Vezérlőpultba linkre.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
tothszeli
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 25 | 10:40
Szia!

Nagyon köszönöm, már csak ezt nem értem,mitől lett ez most ennyire bonyolult,ha beléptem nem tudom könnyen szerkeszteni az aloldalakat,ezt írja ki,elvesztem....

Az anyag szerkesztéséhez be kell lépni a honlapra mint felhasználó az Adminisztrátorok csoport, vagy bármelyik csoport tagjaként, amely csoport felhasználói részére engedélyezve van az anyagok szerkesztési joga.

A honlapon a belépési jelszó különbözik a Vezérlőpult jelszavától.
Amennyiben nem ismered az Adminisztrátori jelszót a honlapon, hozz létre egy új felhasználói nevet, és a Vezérlőpultban rendeld hozzá az Adminisztrátorok csoportjához.
Az adminisztrátori belépés akkor is működik ha a "Felhasználók" funkció ki van kapcsolva.

Köszi Szilvi
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 26 | 14:02
Idézet tothszeli ()
Az anyag szerkesztéséhez be kell lépni a honlapra mint felhasználó az Adminisztrátorok csoport, vagy bármelyik csoport tagjaként, amely csoport felhasználói részére engedélyezve van az anyagok szerkesztési joga.

A honlapon a belépési jelszó különbözik a Vezérlőpult jelszavától.
Amennyiben nem ismered az Adminisztrátori jelszót a honlapon, hozz létre egy új felhasználói nevet, és a Vezérlőpultban rendeld hozzá az Adminisztrátorok csoportjához.
Az adminisztrátori belépés akkor is működik ha a "Felhasználók" funkció ki van kapcsolva.

Ezt hol láttad? Mit csináltál amikor ez megjelent?

A belépési rendszer a kezdetektől fogva ilyen volt. A problémád a következő: a honlapot más fiókról hoztad létre. Ezért ha uID-vel, az új fiókkal lépsz be, nem vagy adminisztrátor. Te most ezt a fiókot használod: http://mobilflotta.ucoz.hu/index/8-80 - ami látszólag a Felhasználók csoporthoz tartozik.

Az egyetlen dolgod, hogy áthelyezed a tothszeli3781 felhasználót az adminisztrátorok csoportba. Ehhez lépj be a Vezérlőpultba, majd válaszd ki a bal oldali modul-listából a Felhasználók elemet. A megjelenő oldal jobb oldalán kattints a Felhasználók linkre, keresd meg a tothszeli3781 nevű felhasználót, majd a legördülő listából válaszd ki az Adminisztrátorok csoportot ahhoz, hogy áthelyezzed abba. A rendszer megerősítést fog kérni, ilyenkor az OK (/Igen) gombra kell kattintani.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
tothszeli
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 18:21
Szia!

Sajnos nem találom a belépés után a Vezérlőpultot,nincs,azt sem értem hogy van 2 felhasználónevem,régen ezzel léptem be.
Most meg nem tudom szerkeszteni,hát brutális.

Kérlek nézd meg,mit nem látok.

Köszi Szilvi
Csatolmányok: 5614188.jpg (27.6 Kb) · 0882285.jpg (27.2 Kb) · 3387219.jpg (25.5 Kb) · 3479529.jpg (29.0 Kb)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 28 | 19:01
tothszeli, be kell lépned a Vezérlőpultba a következő linken keresztül: http://mobilflotta.ucoz.hu/admin , majd végre kell hajtanod az előző üzenetemben leírt lépéseket smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Menüpontok szerkesztése
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: