A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Belépés Box Szerkesztése (A felhasználó belépési boxának személyre szabása.)
Belépés Box Szerkesztése
TechZero™
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 16:09
Üdv mindenkinek!

Nem találtam ezzel kapcsolatos témákat, topic-ot, így hát létrehoztam egyet. Kérlek titeket, ha esetleg még is van már hasonló oldal ahol ezzel foglalkoztok, töröljétek a témámat.

Nos, mint az a névben is olvasható, a belépés boxot szeretném szerkeszteni. Azt tudom, hogy ezt hol tudom megtenni, de például arra semmi ötletem sincs, hogy a belépés gombját, hogyan tudnám egy egyszerű linké alakítani. Nem tudom, hogy a belépés gomb programja hogyan van megoldva, de látom, hogy ott a button-re van beprogramozva valami, és azt hiába írom át linké, a linknél már nemműködik :S

Van valami ötletetek ?

Köszönettel Boleska Norbert

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 17:55
Szia! Szerintem a Kereső1 elég sok választ dob a "Belépés" kulcsszóra.
Próbáld ki, hátha találsz ott ilyesmit. Én mintha láttam volna...
Egyébként meg nem lehet megváltoztatni a gombot, mivel a szerver központi css fájljában van benne. Illetve a szerverről futó JavaScriptben.
Nzsolt
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 16:05
sziasztok.
segítséget szeretnék kérni,olyan ügyben,hogy amikor elhagyják az oldalam(kilépnek)akkor egy másik oldalra írányitsa át őket.előre is köszi a válaszokat.

Hozzáadva (17.12.2010, 16:05)
---------------------------------------------
bocs a fele lemaradt.
szóval azt szeretném elérni,hogy kilépés után egy másik oldalra írányitsam.hogy tudom ezt megcsinálni?

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 4 | 17:53
Legjobb tudásom szerint sehogy. mellow Várom a cáfolásokat.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 5 | 21:32
Abban nem vagyok biztos hogy nemlehetséges, de abban igen hogy eléggé tisztességtelen.
Szerintem egyátalán nem jó irányitgatni a látogatókat, majd ők eldöntik hogy hova akarnak lépni és hova nem smile
Nzsolt
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 10:36
Quote (Locky)
Abban nem vagyok biztos hogy nemlehetséges, de abban igen hogy eléggé tisztességtelen.
Szerintem egyátalán nem jó irányitgatni a látogatókat, majd ők eldöntik hogy hova akarnak lépni és hova nem

csak azért kérdezem mert munkanélküliként probálok valami pénzkereső tevékenységet folytatni a weben,és ráakadtam egy oldalra ami ez után fizetne.amúgy nagyobb közösségi oldalaknál tapasztaltam már ezt,és személy szerint nem zavar,hogy egy ingatlanpiaci oldalra kerülök amikor kilépek az oldalról.
egyébbként ezt az üzit kaptam:
2.Lépés ami egyben az utolsó még hátravan. Ez Ön vagy Programozójának a feladata

A http://xxxxxxx oldalra kell átirányítani az oldalt elhagyó látogatókat. Azaz hivatkozással kell ellátni a kilépő gombot vagy bármely olyan oldalt amelyről Ön látogatót irányít rendszerünkbe. Így tudjuk felvásárolni és továbbítani az oldalát elhagyó látogatókat más oldalak felé rendszerünkön keresztül!

Honnan tudunk forgalmat felvásárolni:
Javasoljuk, hogy mindenképpen olyan kilépő pontokat határozzon meg ahol látogatói befejeznek egy eseményt. Egy oldalon korlátlan számú kilépő pont hozható létre ahonnan forgalmat tudunk vásárolni.

Javaslatok:
A kilépés gomb
A vásárlás befejezése
Hírlevél feliratkozásra kattintás után
Sikeres regisztráció esetén a felugró ablakból
Hibaoldal
azért köszönöm a választ.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 7 | 10:38
Nzsolt ige, megoldható a dolog.
Keress olyat a neten, hogy url-to, vagy anonym-to.
Egy javasciptet kell találnod és beillesztened az oldalad sablonjába.
Nem lesz könnyű dolgod, ha nem értesz a html-hez.
Nekem is van ilyen oldalam, ahol ha egy feltétel teljesül, átirányít egy másik oldalra. Ugyanazon a weboldalon belül egy másik lapra.

Arra ugye gondoltál, ha egy ún. "webhopp" oldalt csinálsz, azt hamarosan törlik?
Semelyik szerveren nem szeretik a "csak" átirányító oldalakat, ahol egy hirdetés vagy ilyesmi van, majd ott kattintva eljutsz egy másik oldalra.
Semmi más aktivitás az oldalon, semmi más lapja nincs az oldalnak csak ez az egy. Ilyenre gondoltam.
Amúgy meg egyetértek Lockyval, "hogy eléggé tisztességtelen".

Nzsolt
Üzenetek: 13
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 12:05
Quote (raziel70)
Nzsolt ige, megoldható a dolog.
Keress olyat a neten, hogy url-to, vagy anonym-to.
Egy javasciptet kell találnod és beillesztened az oldalad sablonjába.
Nem lesz könnyű dolgod, ha nem értesz a html-hez.
Nekem is van ilyen oldalam, ahol ha egy feltétel teljesül, átirányít egy másik oldalra. Ugyanazon a weboldalon belül egy másik lapra.

Arra ugye gondoltál, ha egy ún. "webhopp" oldalt csinálsz, azt hamarosan törlik?
Semelyik szerveren nem szeretik a "csak" átirányító oldalakat, ahol egy hirdetés vagy ilyesmi van, majd ott kattintva eljutsz egy másik oldalra.
Semmi más aktivitás az oldalon, semmi más lapja nincs az oldalnak csak ez az egy. Ilyenre gondoltam.
Amúgy meg egyetértek Lockyval, "hogy eléggé tisztességtelen".

de reklámot azért pakolhatok az oldalra?
az is hasonló pénz,és egyéb kereső lenne...

köszönöm a választ.

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 9 | 16:44
Igen, reklámot lehet tenni az oldalra! smile
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Oldalszerkesztő » Belépés Box Szerkesztése (A felhasználó belépési boxának személyre szabása.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: