A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » uID híba? (uID felhasználó név és jelszó kérése nélkül beléptet)
uID híba?
georgio
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 15:20
Tisztel Fórumozók!

A mai napig, ha be akartam lépni adminként weboldalamra, az uID kérte felhasználó nevemet és jelszavamat. Most tapasztaltam először, hogy ha az uID ikonra klikkelek, minden azonosító kérése nélkül, automatikusan beléptet. (A fórum oldalára is így léptem be!)

Oldalamra belépve, nem jelenek meg a statisztika blokkban az online felsorolásban , csak az oldal többszöri frissítése után. Kilépéskor mindegy, hogy a fejlécen lévő "Kilépek" menüt, vagy az "Általános/Kilépés" menüt használom kiléptet, viszont nem, vagy csak több oldalfrissítés után töröl a statisztikai blokk online listájából.

Mi ennek az oka, hogyan lehet beállítani, hogy csak felhasználónév-jelszó megadása után engedélyezze a belépést?

Honlapom: http://georgium.ucoz.hu/
E-mail: gyorgy.b@euromail.hu

Kérem szíves segítségeteket!

georgio
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 17:33
georgio, ez nem bug, ez a böngésző sütije (cookie).

Ami a számlálót illeti, jelenleg ilyen a működése.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 17:35
'Áthelyezve a felhasznlók fórumba.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » uID híba? (uID felhasználó név és jelszó kérése nélkül beléptet)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: