A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » Letiltott regisztráció
Letiltott regisztráció
Comanche07
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 21:29
Szia/sztok!
Nekem az lenne a problémám, hogy mikor belépnék, kiírja ezt a szöveget:

Letiltott regisztráció

Blocking reason: Cheating counters, auto surfing

Amennyiben Te vagy a honlap tulajdonosa, a helyzet tisztázása érdekében lépj be a Vezérlőpultba, és fordulj a uCoz ügyfélszolgálatához.

Írtam az ügyfélszolgálati részen üzenetet, ezt a választ kaptam:
"Hello!

Please do not edit the message subject and the assigned request number, when replying. Development of the Hungarian localization and support of the Hungarian users in uCoz are temporarily suspended for an indefinite period.
You can find answers to frequently asked questions at http://faq.ucoz.hu/ and http://forum.ucoz.hu/

Customer support is available in the following languages:
- Russian
- Ukrainian
- English
- Polish
- Romanian
- Portuguese
- Spanish
- Arabic
If you send a request in one of the listed languages, you will certainly get an answer."

Sajnos angolul sem tudok, sem a felsorolt nyelveken. Így nem tudok segítséget kérni, hogy most valami rosszat csináltam, vagy nem csináltam valamit amit kellett volna, vagy esetleg más csinált a nevemben!?De a lényeg az lenne, hogy hogyan tudnánk orvosolni a problémát. A készített weboldalamra be tudok lépni, tudom szerkeszteni,de máshonnan nem lehet az oldalt megnézni. http://guaranteedpay.ucoz.hu/
Olvastam sokat, de nem jöttem rá, hogy mit lehet a hiba, mit kellene csinálnom.
Előre is köszönöm a segítséget.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 21:54
Üdv Comanche07! A blokkolás oka: látogatószám-növelés spammeléssel. Távolítsd el a látogatószám-növelő szkriptet (HitLeap stb.) a honlapodról és írj ide, ha végeztél. Amennyiben minden rendben, levesszük a tiltást a honlapodról wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Comanche07
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 22:06
Köszönöm szépen a gyors választ és a segítséget! Hirtelen nem tudtam, hogy mi lehet az, de beugrott, hogy kipróbáltam valami programot és az lesz az. Jó sokat törtem a fejem, hogy mit ronthattam mer eddig nem volt gond az oldallal. Már ki is töröltem belőle a honlap címemet. Remélem, hogy erre gondoltál, mert a honlapomra ne másoltam, vagy teleptettem semmit. (annyira nem vagyok jártas ezekben a dolgokban) De más weboldalakon sima linkekkel azért reklámozhatom ugye? surprised
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 22:11
Idézet Comanche07 ()
De más weboldalakon sima linkekkel azért reklámozhatom ugye?

Természetesen.

Az oldaladat leellenőrizzük, és rövid időn belül levesszük a tiltását, amennyiben tiszta smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Comanche07
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 12:17
Szia! Még mindig írja, hogy letiltott regisztráció. Kellene még valamit csinálnom?! smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 6 | 16:17
Comanche07, nem kell még semmit se tenned. Majd szólok, ha kell valamit tenni még wink Továbbadtam egy kollégámnak, mert én valamiért nem tudok belépni az oldaladba biggrin Normális módon be kéne tudnom lépni...
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 7 | 16:30
Comanche07, a honlap tiltása levéve.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Comanche07
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 20:30
Működik, köszönöm szépen! smile
Jofi
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 9 | 19:35
Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy egy 2 éves topikba írom le a problémámat, de mivel ez az első hozzászólásom, nem nyithattam új témát...

A segítségeteket szeretném kérni!
A mai napon, azaz 2016. július 28-án egy állítólagos jogsértő tartalom miatt blokkolva lett az oldalunk.
A kifogásolt topik mindössze YouTube-ról belinkelt videókat és néhány, nyilvánosan is megjelent Facebook képet tartalmazott.
A topik azóta törlésre került...
Kérném tőletek a Sztár-Ring blokkolásának feloldását, hiszen nagyon sok aktív felhasználónk van, valamint jónéhány közismert személy is látogatója az oldalunknak.
http://sztar-ring.ucoz.hu/

Tisztelettel:
Jofi
Sztár-Ring alapító
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 10 | 09:44
Jofi, a honlapot feloldottuk.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Jofi
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 11 | 18:55
Szia bigblog!

Nagyon szépen köszönjük!
feltöltő
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 12 | 10:26
sziasztok ma be akartam lépni a honlapomra és azt irta letiltott regisztráció feltételek megsértése miatt na most én a fórumból mindent ki töröltem és a fájkatalógus-ban is pár menüt hagytam meg

ha valaki segitene nagyon meg köszöném hogy vissza kapjam a honlapom már több mint 6.000-felhasználo van

http://zene-free.ucoz.hu

és az uj email :ancika03@gmail.com

amire a honlapra regisztrálam az már nem müködik
Az üzenetet szerkesztette feltöltő - Csütörtök, 2016.12.29, 10:34
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 13 | 20:46
feltöltő, összesen 1642 linkről kaptunk jelentést, mind a Fájlkatalógus modulban található. Ezekből megnéztünk párat, és mindegyik elérhető még az oldaladon. Amennyiben törlöd a jogsértő tartalmakat (amelyeket privát üzenetben elküldök), le tudjuk venni a tiltást az oldalról.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
feltöltő
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 19:53
szia bigblog a forumból is töröltem mindent és a Fájlkatalógus -ból is

megnéznéd igy jo e az oldal semmi nem maradt fent remélem
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 15 | 11:42
feltöltő, a honlapot feloldottuk.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » Letiltott regisztráció
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: