A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » Felhasználónév megváltoztatása (Hogyan változtassuk meg egy felhasználó azonosítóját?)
Felhasználónév megváltoztatása
mogyeszka88
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 03:11
Sziasztok!
Gondolom sokan kérdezték már de éjszaka van és sürgősen kéne az információ.

Hol és hogyan lehet a fórumunkon regisztrált felhasználók nevét megváltoztatni?

Köszönöm szépen előre is a választ!

Üdvözlettel
István
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 2 | 08:47
mogyeszka88, a Vezérlőpult-Felhasználók oldalon a jobb oldalon található a [ Felhasználók ] link, arra kattints rá, itt megjelenik az összes felhasználó. Kattints a ikonra, és át tudod írni a nevet. Viszont így a felhasználó csak az új névvel tud belépni, úgyhogy lehetőleg tudasd azzal a felhasználóval, hogy a belépési azonosítója megváltozott.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


mogyeszka88
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 11:34
Quote (DaveedBrown)
mogyeszka88, a Vezérlőpult-Felhasználók oldalon a jobb oldalon található a [ Felhasználók ] link, arra kattints rá, itt megjelenik az összes felhasználó. Kattints a ikonra, és át tudod írni a nevet. Viszont így a felhasználó csak az új névvel tud belépni, úgyhogy lehetőleg tudasd azzal a felhasználóval, hogy a belépési azonosítója megváltozott.


Üdv Daveed!
Kérésre kéne nekem nevet változtatni másnak.

Köszönöm szépen a segítséget!
További szép napot kívánok!
carbib
Üzenetek: 16
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 16:09
Sziasztok!
Egy kis segítség kellene, mert nem tudom, hol lehet elvégezni!
Honlapra regisztrált egy tagunk az email címével. Azaz regisztrálni szeretett volna, de már valaki a tagunk email címével regisztrált. A regisztrált embert törölni nem tudom csak akkor, ha egy másik csoportba átteszem és a csoportot törlöm! A regisztrált felhasználók adatait hol lehet változtatni!? Mert ha belépünk a felhasználó adat módosításába na ott nem lehet adatokat módosítani! Ugyanis az a helyzet állt elő, hogy a tagunkat beengedi a rendszer a regisztrált tag adataihoz, de módosítani nem tudunk rajta! Valószínű, hogy aki beregisztrált rossz email címet adott meg illetve ez biztos, de még értesíteni sem tudjuk, hogy javítsa ki! Remélem érthető ahogyan leírtam!

köszi a segítséget előre is!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 5 | 22:05
carbib, ezzel az a baj, hogy az előző tag a uNetbe regisztrált, és azt csak ő tudja módosítani. Addig, amíg ez áll fönn, az új tag nem tud regisztrálni. Az azért érdekelne egyébként, hogy ez hogy történt. Valaki átadta az emailcímét egy másik embernek? érdekes... smile

A felhasználót a következőképpen tudod értesíteni:

Profilod - Felhasználók - kiválasztod az adott felhasználót - Személyes üzenet küldése

ebben az esetben az üzenet a honlapodon megy át a másik felhasználóhoz, persze, ahhoz, hogy ő megkapja, meg kell látogatnia a honlapodat.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


carbib
Üzenetek: 16
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 09:39
DaveedBrown, köszi a segítséget! Megpróbálok egy üzenetet küldeni neki!
Én is érdekesnek találom, de két verzió van, hogy ez létrejöhetett! Szerintem! 1., vagy hajszálra együtt regisztráltak és az adatok összekeveredtek valahogy. 2., az első ember aki regisztrált rossz email címet adott meg! Lehet ugyan az az email címük csak ott van egy betű vagy szám pluszban, amit elfelejtett leírni!

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 7 | 10:03
Quote (carbib)
2., az első ember aki regisztrált rossz email címet adott meg! Lehet ugyan az az email címük csak ott van egy betű vagy szám pluszban, amit elfelejtett leírni!


Mivel kellett kapniuk megerősítő levelet anno, ezért ezt kétlem. Az első is kizárt, úgyhogy ez egy nagy rejtély... smile

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 8 | 10:34
Lehet hogy ki van kapcsolva a "Megtiltani a felhasználók aktivitását megerősítetlen e-mail címmel" rész. Vagy nem tudom... biggrin
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Felhasználók » Felhasználónév megváltoztatása (Hogyan változtassuk meg egy felhasználó azonosítóját?)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: