A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » MILYEN POSTAFIÓKSZOLGÁLTATÓT HASZNÁLOK? (Megérkeznek, vagy nem érkeznek meg a uCoztól a levelek)
MILYEN POSTAFIÓKSZOLGÁLTATÓT HASZNÁLOK?
Megérkeznek a uCoz rendszerüzenetei?
1. freemail.hu igen [ 13 ] [23.21%]
2. freemail.hu nem [ 13 ] [23.21%]
3. citromail.hu igen [ 10 ] [17.86%]
4. citromail.hu nem [ 8 ] [14.29%]
5. hotmail.com igen [ 11 ] [19.64%]
6. hotmail.com nem [ 6 ] [10.71%]
7. gmail.com igen [ 34 ] [60.71%]
8. gmail.com nem [ 4 ] [7.14%]
9. vipmail.hu igen [ 2 ] [3.57%]
10. vipmail.hu nem [ 9 ] [16.07%]
Összes válasz: 56
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 12:40
A szolgáltatásunk javítása érdekében kérjük, hogy válaszoljatok a kérdésre, hogy milyen postafiók szolgáltatót használtok, és megérkeznek-e a levelek.
Egyéb szolgáltatók esetében kérem jelezzétek, és bővítjük a listát.

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 12:40
A mailbox-ra is megérkeznek a levelek, de mint mindenki tudja, ez a szolgáltatás gmail motorral fut. biggrin
Javaslom még a chello, t-online és yahoo szolgáltatók felvételét a listára.

Továbbá Én is javaslom és mindenkinek a figyelmébe ajánlom a gmail szolgáltatást! Teljesen Magyar nyelvű, egyáltalán nem bonyolult és ami a legfontosabb, sosincs probléma a levelekkel. Minden levél megérkezik és minden levél elküldésre kerül.

drusilla
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 12:40
Az Ön e-mail címe nincs megerősítve!
Az ellenörző kódot elküldtük az Ön ...@vipmail.hu e-mail címére.

De soha nem érkezik meg blink

DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 4 | 12:41
A Spam mappában keresd!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


drusilla
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 12:41
Nincs benne, üres. Már vagy 6x újra küldtem magamnak az elmúlt napokban.
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 6 | 12:41
Ha Neked még nincs, akkor regisztrálj magadnak egy gmail fiókot, majd regisztrálj azzal. Meglátod, milyen gyorsan megjön a levél.
Tibor456
Üzenetek: 37
Hírnév: 1

Üzenet # 7 | 12:41
Nekem szlovák szolgáltatóm van. www.szm.sk és nem mindegyik levelet kapom meg. Csak néha kapok olyat, hogy új felhasználó regisztrált az oldalamra.
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 8 | 12:41
Azért meg kell említenem, hogy a gmail fiókomra sem érkezett meg minden levél addig, amíg a szűrőt el nem készítettem. Javaslom mindenkinek a szűrő elkészítését, Tibor456, neked is (biztosan megtudod csinálni). A gmail is spam mappába helyezte pl. a honlapomon a Kapcsolat-on keresztül érkező és a webáruházamban a vásárlásról érkező e-maileket. Miután a szűrő elkészült, már minden e-mail megérkezik. Ami szemétbe ment volna, azon van egy nagy figyelmeztetés, hogy a szűrőm miatt nem került a spam mappába.

Ha nem tudjátok a szűrőt elkészíteni, azt javaslom, hogy forduljatok a postafiók szolgáltatótokhoz azzal a kéréssel, hogy segítsenek egy olyan szűrő létrehozásában, amiben a kulcsszó pl. "ucoz", és a szűrő feltétele az legyen, hogy ezzel a kulcsszóval érkező levelek ne kerüljenek a spam mappába.


Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 9 | 13:08
hát nem tudom, nekem minden levél megérkezett eddig a gmailemre... (eddig tongue )
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 10 | 07:30
Nekem is megérkezett, de most ráadásul Attila leírása alapján még egy szűrőt is gyártottam a gmail fiókomba biggrin
Klmos
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 11 | 17:25
Én javaslom a freemail meg vipmailre ha nem érkezne töltsétek le és telepítsétek a ThunderBirdet mert erre az olyan levél is megérkezik melyet a webPOP3om spamnak lát ezen kívűl vegyétek a chip vagy Pc world magazint és aktiváljátok az eset smart securityt és azon belül a levélszűrőt. így gyors lesz és egyben biztonságos remélem segítettem.
szolocso
Üzenetek: 2
Hírnév: 1

Üzenet # 12 | 13:48
Én azt nem értem, hogy miért kell mindegyikből igen és nem wacko
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 13 | 14:07
hát hogyha pl freemailed van, és nem jön meg rá a levél, akkor nyomod a freemail.hu nemet. Nem kell minegyiket bejelölnöd! csak azt hogy milyen szolgáltatót használsz, és megjön-e rá!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Lacika
Üzenetek: 7
Hírnév: 2

Üzenet # 14 | 08:40
biggrin szavaztam freemailos vagyok!
Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 15 | 12:19
Gmailes vagyok, megjönnek az uCoz levelek és nem kerülnek spamba. A levelek gyorsan érkeznek meg, nem kell várakozni.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » MILYEN POSTAFIÓKSZOLGÁLTATÓT HASZNÁLOK? (Megérkeznek, vagy nem érkeznek meg a uCoztól a levelek)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: